Prijava

Нессса, да му се смејемо кад одабира сам себи дефиниције.

DEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE????????????????????????????????????????????????????????????'???''''
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRGHAGHGHGRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Podržavam otvarača teme. Je l' sada tema dobija na validnosti?

Inače, Nemnadimak je iz mog ugla ozbiljniji autor od većine koji su postovali (ako izuzmemo neke studentarijske defke, lolo).

ja niednu defku nisam imo u popularnim hehe pozz svimaaa xDD

Hajde čisto sporta radi da i ja kažem "ZA", ko što sam uvek i pričao, mada očito da kazana ne zanima previše ovdašnji fidbek. Možda ako spadne posećenost ili neki parametar koji prati, uradi nešto.
Realno, da nije popularnih, bio bih bar 50 mesta lošije rangiran. Svejedno, zbog svih ovih sranja oko cimanja za pluseve i sl, pre sam za opciju zamene odabranih i popularnih.

хахахах јептесе, ја мислио нестао први пут пост због тога што је забагово сервер па куцам опет ко будала xDDDD

Vrlo jednostavan problem, mnogo prašine. Kao što moderator bira koji saržaj ulazi u odabrane ista priča treba da se napravi sa popularnima. Sadržaj prođe tih famoznih 21:0, 22:1 itd. i lepo mod tim koji se zajebava oko defki kaže da sadraž zaslužuje/ne zaslužuje da ode u popularne, kratko i jasno, ćao zdravo.

Inače, Nemnadimak je iz mog ugla ozbiljniji autor od većine koji su postovali

Iz mog ugla Nemnadimak je jedna pičketina. Prvenstveno zato što je linkovao moju ''definiciju'' zbog čega ja sada dobijam minuse bez razloga. Iskreno nije mi toliko stalo, zato što ne pišem defke iako ih rado čitam, al' ipak nije u redu.

Kajzen? Hhahah KAJZEN?
Vi i dalje mislite da Kajzen tu nešto kao ima uticaja?
Pa zar se ne sećate Kurdove priče o Kajzenovoj prodaji sajta švabama?
Ovaj sajt je u vlasništvu švapske vlade i mi smo predstava za njihovu decu.
Zabava!
Smeh i predmet podsmeha!
Hahhahahah ŠVAPSKA DECA NAM SE SMEJU AHAHAH

Ironični, u tom slučaju ti je efikasnije da ih ukinemo, jer bi se pojavila masa autora da kuka kako ih moderatori ne vole.

AHAHHAHAH UKINUTI DEFINICIJE HAHAHH
KOI JEBEEEEEEEEEEE
AHAHAHHAHA

Pa zar su minusi razlog da nekoga nazoveš pičketinom? Zar dobra linkovana definicija ne znači još pluseva?

A ovi što viču da su definicije sranje, a pročitaju jednu dnevno su tek posebna priča i uzrok ovakvih tema.

Попиј два пива. Кад би сутра миллениумбуба уништила интернет, све дефке би отишле низ Дунав, не би се ништа измењало. Докле год ово не утиче на стање у реалној егзистенцији, не треба тражити решење јер је бескорисно.

Nothing is true, everything is permitteD

Odabrane su zbog popularnih potpuno izgubile na važnosti.

Linkovao je u negativnom kontekstu, i prvo što ljudima pada na pamet je, ''Mora da je loša defka, čim je pitao za plus, ko mu jebe mater'', i onda rokne minus.