Prijava

C. Kratka je, pre ćeš je pročitati, nego pronaći kursorom minus.

Гласам за укидање, колико из Неамнадимковог разлога, толико и због овог што Натнат каже.

Jare. definicija ti je golo govno. Ne vidim razlog zašto se buniš. Treba da se zahvališ čoeku što je predočio sranje masi te što je masa to isto sranje pročitala.

Jare. definicija ti je golo govno. Ne vidim razlog zašto se buniš. Treba da se zahvališ čoeku što je predočio sranje masi te što je masa to isto sranje pročitala.

Ko si sad pa ti?

jer bi se pojavila masa autora da kuka kako ih moderatori ne vole.

Ne može niko da kaže, e Agilni me ne voli nije mi defka u odabranima ili ako bi se ova moja ideja sprovela u delo, a neće, e Agilni me ne voli, nije moja defka u popularnima. Jbg mod odlučuje da li je nešto za odabrane/popularne ili ne, tu nema mnogo diskusije, opet kome se ne sviđa ima u gornjem desnom uglu odjava. Elem pošto kukaju svi živi za to muljanje jedini način da se spreči je da uslov za popularne bude taj skor 21:0, 22:1 i blagoslov moderatora. Tako ostaje ta priča popularnih samo se znatno muljanje smanjuje, zapravo ostaje na istom nivou ali to nije uslov da će sadržaj ući u popularne, tako da muljanje gubi dosta na značaju.

хаха, а што је најјаче, Кајзен је питао фејзбуклије да ли да мења изглед сајта, а нас ко јебе

Ko si sad pa ti?

prihvati sugestivnu kritiku, poklopi se ušima i pravi reakcije.

Ironični, kako bi se osećao da ti četiri dana zaredom definicija postane popularna, a ja je obrišem, jer smatram da nije dobra? Ne, ne bi funkcionisalo i u tom slučaju je bolje da imamo samo odabrane.

U stvari, u svakom slučaju je bolje da imamo samo odabrane.

prihvati sugestivnu kritiku, poklopi se ušima i pravi reakcije.

Važi, a ti nastavi da praviš ono što si do sada. Tj. ništa.

Ne bi funkcionisalo ni da Džoniju biraš definicije svakih 7 dana pa se nisi ustručavao. Nemojte patetisati i zatrpavati forum koji je i bez toga dovoljno loš.

Ili nisi razumeo ili nisam ja lepo objasnio. Uslov da defka postane popularna bi bio odnos između plusa, minusa i 'blagoslov' kako sam napisao gore. Kao što postoji najk za odabrane tako adidas za popularne, mislim banalizujem ali poenta je ista. Opet daleko od toga da se defka briše, ona ostaje ali nije u popularnima.

Ne lupaj, Riho, tj. ne klevetaj, jer je kažnjivo.

Razumem šta si hteo, Ironični. Bilo bi previše kukanja na takav sistem, veruj mi.

Иронични, рекли ми неки што те знају да си геј.

Takav sistem je govno. I onako ovi kajzenovi puleni imaju svoje miljenike. Što serete van rupe? Kakvi kurčevi moderatori, treba im ukinuti i mogućnost da odabiru sadržaj.

Ne lupaj, Riho, tj. ne klevetaj, jer je kažnjivo.

hahaha što džonija nisi opominjao kada je vrijeđao branislava

hahaha što džonija nisi opominjao kada je vrijeđao branislava

Zato što si ti prozvao Agilnog za nepotizam, a ne Džonija.

Bilo bi previše kukanja na takav sistem, veruj mi.

Vrlo moguće, mada kako god da se okrene ljudi kukaju.

FINALE FARME LJUDI! SLOBA DO POBJEDE!

Zato što si ti prozvao Agilnog za nepotizam, a ne Džonija.

nema Džoni mogućnost da opominje i odabire.
dužnost Agilnog, kao i tebe, je da opominje i kažnjava članove zbog nedoličnog ponašanja. upotreba dvostrukih aršina je pogubna.

Neko je pitao za Daudu, pa eto, počeh "detektivisanje"...

Kod svakog sumnjivog ocenjivanja i neobičnog ulaska u popularne (prebrzi ulazak, preslab kvalitet) ću istražiti na sličan način.