Prijava

Inače agilni evo ti odgovor ođe

Eto, da ti iskreno kažem, pametnije bilo i tebi i ostatku moderacije sve sa Kazanom na čelu da poradite na čitanosti i da ne koristite dvostruke standarde pri "objektivnoj" analizi kvaliteta pisanja i mentalnog sklopa autorstva ovog sajta. Bolje se zapitajte kakva sve govna se kriju iza nekih finih likova ođe koji izigravaju neko ludilo sad ođe.

Uostalom ako pišu defke jednom u par mjeseci (ili ih čak uopšte ne pišu; a često i ne čitaju) šta ima da ih boli kurac šta je u popularnima.

EDIT: Posljednji pasus se ne odnosi na "govna..." bar ne isključivo

riba smrdi od glave tj. od.moderatora. pod ovim mislim na cikla.

nema Džoni mogućnost da opominje i odabire.
dužnost Agilnog, kao i tebe, je da opominje i kažnjava članove zbog nedoličnog ponašanja. upotreba dvostrukih aršina je pogubna

Opet isto - prozvao si Agilnog, on ti odgovorio. Problem nije u tome što si prozvao Agilnog nego u tome što si prozvao moderatora da zloupotrebljava svoju poziciju da bi prijatelju odabirao definicije, što u ovom slučaju nije istina.

Eo i ovog cetinjskog smarača željnog sajber slave. agilni odaberi mu defku da mu ćaća bude ponosan. ako tie teško, zamisli da mu je danas slava

Eto, da ti iskreno kažem, pametnije bilo i tebi i ostatku moderacije sve sa Kazanom na čelu da poradite na čitanosti

Ti ono danas reče da si mi od 600 definicija pričitao možda šest? Nisam proveravao, ali verujem ti. Ok, ja možda nisam aktivan u pisanju sada, ali ne čitaš ni druge autore, aktivne, koji za razliku od tebe dobro pišu, ali ti ne uzvraćaju plusom.

pametnije bilo i tebi i ostatku moderacije sve sa Kazanom na čelu da poradite na čitanosti

Šta bi ti hteo? Da idem po kućama i tučem po glavi dok ne pročitaju 200K defki kao Cikon i ja?

Ај сад ви мени реците како да се повећа читаност?

Problem nije u tome što si prozvao Agilnog nego u tome što si prozvao moderatora da zloupotrebljava svoju poziciju da bi prijatelju odabirao definicije, što u ovom slučaju nije istina.

hahahaha pa kako vas nije kolektivno sramota. hoćeš da kažeš kako slegilares, a i ostatak ove vaše neuravnotežene družine, ne bira sajber prijateljima sadržaj?

hahaha što džonija nisi opominjao kada je vrijeđao branislava

Заборавио сам да испратим коментаре на тој дефиницији, сад видим. Тог Власербнара су бановали што је људима говорио да су глупи, а Џонију сте баш фино дозволили да се издивља, као бесно дете.

Ne, hoću da kažem da si ubo verovatno jedini slučaj u kojem to nije istina.

koji za razliku od tebe dobro pišu

Cijenim da si to rekao u afektu obzirom da sam na par svojih definicija našao tvoje pohvalne komentare. Ja tebe ne ocijenjujem ne zato što ne očekujem da zateknem dobre definicije u tvojoj kartici za iste, već zato što si moderator i ne bih da poslije osjećaš neku moralnu odgovornost da uzvratiš istom ili sličnom mjerom... Još kasnije da idem da pravim neke implikacije po pitanju toga u komentarima i na forumu, nije to moj nivo.
A ti autori za koje pričaš da dobro pišu. Samo sam se nasmijao. Većina tih tvojih iz komentatorske sekte su đečurlija koja žive pod staklenim zvonom (edit: što vidim iz načina na koje pišu primjere... mlako, jadno... kao da to o čemu pišu nikad nijesu iskusili) i "definišu" izraze koji ili nepostoje ili se koriste isključivo u krugu njihove autobuske stanice. Još se lickaju po komentarima. Milije bi mi bilo da mi lijepo traže taj plus nego da mi se peče tu nešto kao "dobra defkica i to."
Ima i među njima okej ljudi ali većina su krš ljudi i krš autori koji su se "obogatili" na međusobnom lickanju. Toliko.

Za ukidanje. Ne zbog muljanja, boli me kurac za to. Al ja sam prestao da citam definicije od uvodjenja popularnih a i generalno smanjilo se mnogo citanje od tada. A i ima onaj kalendar pa neko to budu popularne.

Не, само их преместити, да одабране буду на насловној.

Ne, hoću da kažem da si ubo verovatno jedini slučaj u kojem to nije istina.

Aj što lažete ove napaćene autore što se bore za trunku popularnosti nego što lažete sebe. Kaži mi da nije odabrao Kurajberima defke kao svadbeni poklon?!?

YeahBatch
Ај сад ви мени реците како да се повећа читаност?

Vratiti belu verziju, zbog dizajna nešto novo treba.
Napraviti android aplikaciju za mobilne i tablete i reklamirati se na guglu usput. Inače za 5 godina nas nema plafon.

Šta bi ti hteo? Da idem po kućama i tučem po glavi dok ne pročitaju 200K defki kao Cikon i ja?

Aj, tebe gotivim ali te molim da se vrneši pogledaš i ostatak posta.
Uostalom, nije jedini način da se čitanost podigne tako što ćete nas tući po glavama. Lijepo napravite jednu karticu posebno za esejske defincije i jednu za krateže i primjeraške i biće bolja čitanost dužih defki a krateži i primjeraške će lakše doći do izražaja. Eto moj prijdlog. Jebemliga, vi ste stariji i malo pamentiji valjda, možete i nešto bolje smisliti. Ne možete mi reći da sve ovo vrijeme kol'ko ljudi seru da nešto ne valja nijeste probali naći neko riješenje.

Opet isto - prozvao si Agilnog, on ti odgovorio. Problem nije u tome što si prozvao Agilnog nego u tome što si prozvao moderatora da zloupotrebljava svoju poziciju da bi prijatelju odabirao definicije, što u ovom slučaju nije istina.

Viđi, možda on češće odabira Džonija, boli me kurac, Džoni piše vanserijski iako ne volim te članove komentatorske sekte. On je jedan od rijetkih koji tu stvarno jebe i vidi se da ima iskustva sa stvarima o kojim piše.
Zaslužio je čovjek da bude drugo mjesto, ti Brusi naravno da budeš prvi hihihih :+)
krst, patrik i štikla za tebe :))))

EDIT: Ja ne znam jeste li pričali o Džoniju, mada pretpostavljam. Ispovraćaću se ako se vrnem na prošlu stranu da čitam šta su se tužakali ovi ali ako jeste imate od mene amin da mu odaberete bar još toliko. Ja sam mu jednom baš iščitao oko 100 zaredom ako se dobro sjećam i bar pola su mogle lako u odabrane da idu.

xexe, banovali daudu, kako ste opasni, moderatori. snago naša.

Vratiti belu verziju, zbog dizajna nešto novo treba.
Napraviti android aplikaciju za mobilne i tablete i reklamirati se na guglu usput. Inače za 5 godina nas nema plafon.

То неће учинити дефиниције занимљивијима и смешнијима, биће иста говна ко и досад, само на другачијој позадини.

Čitanost se najlakše moze povećati čitanjem.

Нова година сутра, ви се свађате