Prijava

Ja uđem u odabrane definicije i postere skoro svaki dan, bačim pogled i prođe me želja za čitanje, ma i ocjenjivanjem, samo bih gubio vrijeme i lupao minuse. A ako odabrane ne valjaju, kakve li su onda ostale?

јел разумеш ову ћирилицу а турчине? Јел разумеш ово а а а а?
да је жив курд сад би ти копо себи раку за бан

Kad su bili ktitori bio je podforum posebno za njih na kojem su mogli da postuju oni i moderatori, dok nektitori nisu mogli da mu pristupe. Teme su bile najblaže rečeno debilne, služile su za šupkanje moderatorima. Ne znam što sam ovo napisao, al neka, nije zgoreg.

Na tom forumu nije bilo posta po mjesec dana.

Taj forum je bio kao sad balkon na četu :)

Kurd je kratak sa živcima bio, kad kad bi Bruce bio nadrkaniji, eto takav je bio. Kad samo pomsilim da je Stefan Kostić bio moderator, i to u dva navrata, bio je pravi internet nazi.

Kurd je najodgovorniji što sam ja umodovan, ovi ostali su išli od "ko je on" preko "boli me kurac" do "ne treba da se umoduje" :)

Ajakse, preteruješ.

jebeni kostic, fasista i kompleksas...pizdunko mali kojeg bi uzivo samaro svaki dan

ja sujetnije bice od njega skoro da ne poznajem, za svaku sitnicu se svetio

Vratite Cockneyu sliku, mene je smiješno što me zajebava da sam musliman a ja veze s tim nemam. Inače, nisam nešto primijetio da je Kurd bio nacionalista, može neki dokaz? Može i fotošop.

Може митраљез?

Znam da je kurd bio u rat, pričao je o tome, onda je shvatio da je sve to sranje bilo i da su ljudi bezveze ginuli ali ga sad svejedno zajebavaju.

шта му се увлачиш, нит је мод више нит је у војсци

Meša, mene ne zanima ko je koje veroispovesti, samo ne volim slike te vrste. Svako ko se nađe uvređenim uvek može poslati PVT sa prijavom.

Zajebavaju ovde svakog, samo je razlika u tome da li ti to smeta ili ne, ali niko nije pobegao :)

брусе што си нежан залепи ми бан кад га вређам и ћао
ко сам ја да њега вређам

Znam da je kurd bio u rat, pričao je o tome, onda je shvatio da je sve to sranje bilo i da su ljudi bezveze ginuli ali ga sad svejedno zajebavaju.

Da, povukao se u miran život. Sad u Siriji radi na građevini.

O jebote... nisam te opominjao za vređanje nego za sliku četnika koji ubija muslimana, da je čovek uvređen prijavio bi te valjda.

меша није муслиман

ali si na slici napisao Ture, ma nema veze...

:)

едит
јаја туре