Prijava

Ne mogu kad to nije zvanično u Srbiji :)

RJEŠENJE, JEBEM VAM SUNCE!

Bog se piše velikim početnim slovom

NEMA PRSTA BEZ TRI KRSTA ! ! !

KOSOVO JE SRBIJA!!!

мрш са сајта босанци јебо вас међед у шупак

вукајлија србима

reče veći bosanac od svih nas zajedno
e, tugo.

Međedi su na najvažnijim funkcijama u Srbiji, što znači da međedi jebu srbe. Brale, naguzi se.

zashto se uvek zajedno spominju bata gugi, brus i smorka? nije ovo prvi post da vidim
a što se tiče mog hahahi ahahaha to je stvarno smejanje bez onog da mislim da je glupa a da kao pišem da mi je smešno... to NIKAD ali NIKAD nisam uradio.

i u čemu j e problem? zašto je čitanost opala???
evo ja ću da vam kažem: Ljude mrrrzi da čita i ĆAOOO

Evo vam nekolko predloga:

prvi; zabranit otvaranje tema za natječaje i konkurse poput onih ciklonovih lovačkih priča, ljudi su pisali nebuloze i plagijate samo da bi se dokopali naslovne strane

drugi; stati na kraj vrijeđanju članova. Brate i sestro, ovo je internet, nije saobraćaj, ako ođe ne moš da se iskontrolišeš a da se nekome ne najebeš majke onda ovo nije za tebe. Što bi neko išao na sajt đe ga nazivaju pogrdnim imenima?

treći; više brisanje definicija/postera/reakcija. Zato što minusom ne moš nekome stavit do znanja da to što je objavio ne valja.

četvrti (uvalim ti kruti); Lajkovanje. Ovo je najteže. Ovo pojma nemam kako. LJUDI NEMATE NIŠTA OD TOGA ŠTO ĆETE NEKOJ AUTORKI DAT TRISTA PLUSEVA, PRATIT JE I ŠUPKAT JOJ SE, AKO VAM SE JEBE SKUPIĆEMO PARE I PLATIĆEMO VAM KURVU I SVIMA DOBRO.

Браво мешо, наклон.

Znači ukinuti u principu sve i popularne i pratioce i sve živo i dva taba, najnovije i odabrane. To je to.

некад кад смо на сајту били активни пезос ја оланик реме и цара меша и чемпи нису имали никаква права
хтели сте демократију ето вам турци па се јебите са њима

Možda da čitamo defke. To bi pomoglo.

Моја једина сличност са Босанцима је то што имам изразито тврду главуџу.

Џони, не можемо читати на силу јебига.

Ja bih čitao kad bih mogao da nadoknadim duševnu bol izazvanu tim. :)

Ne treba na silu. Onda ne treba ni da se žali onaj ko ne čita. Osim ako nema neki krajnje konkretan predlog. To je već drugo. A ne predlog fazon "Svi se šlihtaju jedni drugima", "Namešta se" i tako to. Jer jebem li ga, da se nešto namešta, modovi bi to provalili. Mnogi su to pokupali pa se opekli.

деведесетих је вукајлија била пет пута боља
сећам се како је реме заводио ред а ја ни комп нисам имао па спемујем са тетриса

кажеш нешто лоше о сморци и бам само ти брус пошаље курда са легијом и кречом и нема те више

брале
Моја једина сличност са Босанцима је то што имам изразито тврду главуџу.

sva sreća pa se nisi čuo kako pričaš :D