Prijava

jedino mogu da kazem da sam ponosan na sebe, ne zbog toga sto ne pusim marihuanu, opet kazem, ne smatram to necim preterano losim ako se povremeno iz zajebancije radi, al i dalje smatram da na duze staze to otupljuje i ne donosi nista dobro, vec zbog toga sto nisam dozvolio sebi da probam to samo zato jer svi uzimaju pa da uzmem i ja iz straha da me ne odbace....nadje se moje drustvo, pa se tu skupi i neko drugo drustvo, pa jos po neka curica i niko ne sme da odbije, cak i ovi sto inace ne bi uzeli, uzimaju jer se plase sta ce drugi da misle o njima

Ovo ko da sam ja pisao.

inace, samo kad bi nacuo da postoji i najmanja sansa da se ovde legalizuje ko u amsterdamu, odma bi zasadio neko poljance ovako na crno i poceo da skupljam pare za neki lokal u centru, taman dok se ne legalizuje imo bi dovoljno vutre da je mecem i u kolace i kafe i picke materine

O ovome sam i ja razmisljao :)

Inace, sad za novu godinu smo imali u tom stanu sto smo slavili posebnu prostoriju za ''var''. Sedeo sam tamo bas dugo sam tom ekipom i nije mi povuklo ama ni truncicu da probam. Imam vinjak.
Ali sta hocu da kazem, kad se skupila vecina nas u tom stanu, dolaze i neke drugaricine drugarice. Njih 4. Nit' su nam pruzile ruku da se upoznamo, nit' su nam rekle cao. Odma s ulaznih vrata u tu sobu za ''var''.
Ko siroce na moce, da im ne nestane nedajboze....

nije zabranjeno, samo je bolje da se obratiš na PVT, ne vidim temu kad se ulogujem pa mi "izleti" sa liste...

Svakako ZA. 18+
Samo više ne otvaraj kretenske teme na forumu.

Ја сам за, коме се дува нека дува.

Али опет то повлачи легализацују других ствари: проституција, истополни бракови и да не набрајам....не кажем да су све лоше али ко ће одређивати границу докле може да се иде?

Дувао сам много и често, сморило ме некако са годинама...капирам да већину људи смори дување око двадесете(лупио ја одокативно) па заваре тако понекад, кад је нека посебна блеја или ситуација.

Ovi moji svi poceli oko 20e. lolo

Samo više ne otvaraj kretenske teme na forumu.

Boli ga kurac, on otvorio temu i otišao na Lastovo :)

Ovi moji svi poceli oko 20e. lolo

Па добро, рекао сам да сам лупио одокативном методом лоло

Има ту свега. Од места пребивалишта, средине, материјалног стања, школе, родитеља али највише зависи од особе до особе...

e pa dobro je ako se neko do 20e izivi i naduva kolko oce, samo sto ja poznajem par ljudi koji su presli 40 i ponasaju se i dalje ko najgori klinci i vare svaki dan...sakrivaju se od zene da odu naplje iza sklonista da izvare jednu....a pritom, od troice koje znam da su takvi, dvoicu izdrzavaju zene, a treci se razveo i sad je na grbaci roditeljima....ne mora da znaci da je zbog trave normalno, al jebiga...

jebiga, ja znam jednog koji je totalna kontra - dobar domaćin, otac i muž, kućevan lik sa širokim spektrom znanja, a vari često, doduše nikad mnogo...

ih bre, moje mesto ne može biti veće selo - zvanično imamo najniži prosek plata u Srbiji :)

Svako ko je poceo da duva poceo je da duva iz dosade. Zbog drustva naravno, ali iz dosade. Da znaju da se zajebavaju, ne bi duvali.

Kakve bre medicinske svrhe.
TOTALNA legalizacija.

Jedini razlog sto je dzidza zabranjena je taj da bi farmaceutska industrija mogla da zgrce milijarde godisnje uvaljujuci svakojaka SRANJA ljudima. Niko vecu istinu nije rekao na ovoj temi od Natnat, i to sa konkretnim primerom. Ovo slobodno zapamtite i utuvite u glavu svi koji ste protivnici iste.

S druge strane, kao 12 godina redovni, manje vise svaki dan, korisnik savet: ne dozvolite da vam postane svakodnevica, to je lose. Ali buksnolini jednom dvaput nedeljno preporucujem svakom, sto se kaze od 7 do 77 (istrgnuto iz konteksta, ali kapirate). Opet s druge strane, iz licnog primera, nit me je sprecila da zavrsim skolu, niti da se druzim sa ljudima koji je ne konzumiraju, niti da nadjem sasvim pristojan posao i budem ako to moze tako da se kaze uspesan.

Ovde je bila jedna perfektna definicija, ne mogu nikako da je nadjem, koja otprilike opisuje istoriju marihuane i zasto je zabranjena. Bilo bi lepo ako neko zna, da je linkuje (mislim da ima u naslovu nesto popus ZA i PROTIV u zagradi).

Kakve bre medicinske svrhe.
TOTALNA legalizacija.

nisam ni mislio da ce drogos huliganski sa stadiona nesto drugo da izjavi.

ja odma da se ogradim, svi oni koje sam ja spominjao u svojim postovima su svakodnevni korisnici, a cesto su i razvaljeni od iste jer ne prestaju....a sve sto se preteruje ne moze da bude normalno, a pogotovo ne zdravo...

bar da bude dozvoljeno odnosno da ne podleže zakonu posedovanje marihuane u manjim količinama, do recimo nekih 3-5g, mislim ako te savataju na ulici prašinari, ili u nekoj raciji.

PuppetMaster

Svako ko je poceo da duva poceo je da duva iz dosade. Zbog drustva naravno, ali iz dosade. Da znaju da se zajebavaju, ne bi duvali.

Причаш глупости. Блејим са мање-више истом екипом 30. пута стрејт и 31. пут заваримо. А та твоја теорија би онда могла да се пренесе и на алкохол. Ви да умете да се зајебавате, не бисте циркали.

Prvog dana legalizacije marihuane u američkoj državi Kolorado, ubrano je milion dolara profita. SAMO PRVOG DANA. I to čistog poreza, suve pare, hladan keš u iznosu od milion dolara, koji je otišao u ruke vlade u roku od 24 časa. Tako da, sledeće:

- Zabranom marihuane neće prestati konzumacija, već će doći do još većeg porasta nasilja oko kontrola droge, a i država od prodaje neće uzeti ni dinara, već će trošiti pare na smešne i bezuspešne policijske akcije i druga sredstva supresije.
- Legalizacijom marihuane porašće turizam, jer će se sva bagra iz istočne Evrope sliti kod nas.
- Sva bagra iz zapadne Evrope će se takođe sliti kod nas, jer ćemo biti puno jeftiniji od Amsterdama, Češke, i ostalih. Mislite da ljudi idu u Holandiju da bi gledali mostove i spomenike? Idu kurac...
- Porašće iskorišćavanje obradivog zemljišta, sa obzirom da bi se, kao u zapadnim državama, dale posebne državne dozvole ljudima da na svojoj njivi gaje marihuanu, za potrebe državne prodaje. Po teoriji, to će dovesti do porasta i ostalih grana poljoprivrede, dakle prestaće majmuni da jedu govna oko fijata i fabrika nego će da se vrate onome gde leže srpske pare - poljoprivredi.
- Još jednom, uštedeće se milioni, otkloniće se jedan ogroman problem u kriminalu.

I nemojte da mi jedete govna o tome kako će to da nam kvari decu, i slično. Više šanse ima da vam kvare decu dileri koji ne biraju sredstva da uvale gudru prosečnom osnovnoškolcu. Ovako bi prodaja marihuane bila kontrolisana, narod bi bio svestan i posedovao znanje o samoj drogi, jer se meni čini da većina Srba živi u ubeđenju da se vutra konzumira preko igle. Na kraju krajeva, i alkohol i cigarete se prodaju legalno, pa ima gomile ljudi koji ni jedno ni drugo nije okusila u životu. Ako neko nema želju da se drogira, legalizacija tu neće igrati nikakvu ulogu.
Legalizovana marihuana će u svetu postati potpuno normalna stvar kroz najviše 10 - 15 godina. Budimo pametni, legalizujmo je dok još može neka kinta od toga da se uzme.

Dakle, legalizacija = +turizam, +pare, -kriminal.