Prijava

Serete li u gostima? Koliko treba vremena da prođe od upoznavanja da biste bezbrižno nuždili kod te osobe?

A ja mislio da je navijačka tema, kad ono. Ništa onda.

sudije seru, kad partizan igra u gostima
i kotkuće

tole seronjo

Никад нисам срао ван куће. Тј јесам пар пута кад ме јебла прољевчина на факултету, ал вако, иначе, не смем да поверим своје говно туђем вецеу.

Има један друг код којег сам кењао буквално СВАКИ ЈЕБЕНИ ПУТ кад дођем кад смо били мали. Традиција.

Kad sam bio klinac srao sam Radj, sad mi nekako bezveze.
Ako već moram da serem onda kažem da moram do vc-a da isperem oko jer mi je upalo nešto u njega ili neki sličan izgovor.

Kenjam kod Kaće, jer ima mikrosprej Airvik

Clannad Ako već moram da serem onda kažem da moram do vc-a da isperem oko jer mi je upalo nešto u njega ili neki sličan izgovor.

'Druže, isprao sam oko, ispostavilo se da je u njemu bilo pola kile govana, pa sam morao da istresem u šolju'

Rahmetli babo Atif
Никад нисам срао ван куће. Тј јесам пар пута кад ме јебла прољевчина на факултету

Đe si prao dupe na fakultetu?

'Druže, isprao sam oko, ispostavilo se da je u njemu bilo pola kile govana, pa sam morao da istresem u šolju'

Hahahaha!
Pa dobro sad, nemaju poljski WC da ne mogu prikriti dokaze.

Papirom, Radjarde, ostruzem fino i toeto

Ja nikad nisam srao na čučavcu. Ili u šumi. Tako da ako sam u gostima, a imaju čučavac, ili još gore - šumu, nikad ne serem. A najradije bih tad srao u kadu.

E da, dobra je fora ono sa stolicom u poljskom veceu, onom koja nema sedište nego tu treba da prođe govno. Tako bih mogao da serem. Moram da nabavim tu stolicu.

Svuda sam brate srao. I u gostima i kod kuće i u nacionalnim parkovima i u prosvetarskim čučavcima. Srao sam sa visokih građevina kroz prozor pa sve do sranja u ogromne dubine. Serem normalno. Nekad sivo nekad žuto.
http://i.imgur.com/BVc4iJY.gif

gostujuce govno zna da bude zajebana stvar.iseres se ko zivotinja,a ono nece da ode,bude ono lepljivo.pustas 13 puta vodu,ljudi pomisle da si prvi put video kotlic,pa ti zanimljivo.nemos ni da se izvadis da si samo sor'o.

Pa samo naučiš brzo kenjati i problem je skoro pa riješen:

Ee zdravo domaćine - ili taj neki rade, pa se ispričaš sa njim i svašta nešto se tu izdogađa ali bitno je da paziš da ostaneš negdje oko ulaza u dom, i dok se pozdravljaš sa njim usput mu samo kažeš i : Pomazio sam psa nekog sada tu na ulazu, gdje ti je WC, čisto ruke da operem, možda uleti neka hrana, ko zna, lol

Ili umočiš ruku u blato, ili izmisliš neki kontakt sa prljavštinom, samo malo, dlanom, i kažeš mu da trebaš to oprati, evo sad ću ja, za sekund.

ја богами срао једном, мислим да сам то и испричао

Jok i nisi. "Čečenska tulumba" lololo

i kada su u gostima tanka vrata od klonje.zajebana stvar.sve se suzdrzavas da se ne cuje prcanj.

Da, ne pika se ovo moje, jer važi jedino u slučaju da cupkaš oko ulaza i po hidniku dok ti se ne prikenja

vrlo retko kad u gostima serem,al kad se mora,mora se
imam debelog ortaka koji overi svaki vece kod goda god da dodje mora da kenja

ja najvise volim kenjati u gajbi svojoj