Prijava

Ne znam da li ste pratili teorije zavere i te gluposti, ali 22. februara je počeo Ragnarok. Sad samo neka se nastavi... Ne bi bilo mnogo štete.

Mnogo ste bre nešto ozbiljni. nije kao da nam se sprema neko veliko sranje, nikako.

Valdemare, mogu li kod tebe ako se zapuca?

Pa ne znam, mogu da ti ostavim ključeve ispod otirača. Ja sam već popunio prijavu za proruske paravojne jedinice u Sevastopolju. Oduvek sam želeo da vidim taj Krim, kažu da je mnogo lep u proleće, kad počinje sve da cveta.

Masmediji su jedna divna stvar. Kada me pitaš, da li sam preživeo bombardovanje 1999, ja kažem da. Ali sve što znam o njemu, sam saznao preko TVa. Dobro bio sam jedno vreme odvojen i gledao sam uživo. Ali nije to zaista to. Gomilu informacija sam upio preko sredstava informisanja.
Isto se dešava sada sa uKrajinom. Čitao sam neki post ovde na temi, gde je neko odlično informisan. Direktno iz Ukrajine. Ima neku rodbinu. Rusin. Njegova odlična informisanost se podudara sa informacija koje dobijamo sa Ruske strane. RT. Sa tim da sa zakašnjenjem od dva dana zapadnji sobaka daju identične informacije, kao rusi i to onda postaje cela i globalna istina. I za uKrajince u sred Ukrajine i za nas.
Haos je to.
Za vreme rata kod nas, dešavalo se da neki pametnjaković zaluta i ode na suprotnu stranu. Za Arkana sam čuo nekoliko puta. I to prika ovde, gde je mala zemlja i znaš svaki kamen. Poskidaju ljudi obeležja sa vozila i uniformi i goste se. Jednom su neki hrvati gostovali kod nas dva dana, dok kontraobaveštajna nije podbola na televiziji vest, da su hrvati ubacili jedinicu u Srbiju. Onda su ovi otišli i predali se našoj vojsci. Jebi ga. Krenuli oni u diverzantsku misiju, crklo im vozilo. Sreli seljake, ovi zvali vojsku na rakiju i jebo rat.

Jednom su neki hrvati gostovali kod nas dva dana, dok kontraobaveštajna nije podbola na televiziji vest, da su hrvati ubacili jedinicu u Srbiju. Onda su ovi otišli i predali se našoj vojsci. Jebi ga. Krenuli oni u diverzantsku misiju, crklo im vozilo. Sreli seljake, ovi zvali vojsku na rakiju i jebo rat.

Ako me lik nije lagao, što je moguće, lično je bio u toj jedinici. Kao, skinuli obeležja, ušli kroz ničiju zonu BVP-om i imali zadatak da sruše neki most. Zaglavili se u nekom blatu, došli seljaci sa traktorima i izvukli ih, tu krenula rakija, dovukli ih do naših teritorijalaca, nastavili s rakijom i zaglavili tu par dana mrtvi pijani dok se nije otkrilo da su to Hrvati. Al taj rekao da su ih na kraju razmenili i da je sve bilo kul, kako ćeš klati nekoga s kim si bančio pre toga? Priča za Monti Pajtona.

Rusi su opasni uglavnom po komšije, ameri ciljaju daleke mete da im ne nanosi vjetar smrad.

Ako me lik nije lagao, što je moguće, lično je bio u toj jedinici. Kao, skinuli obeležja, ušli kroz ničiju zonu BVP-om i imali zadatak da sruše neki most. Zaglavili se u nekom blatu, došli seljaci sa traktorima i izvukli ih, tu krenula rakija, dovukli ih do naših teritorijalaca, nastavili s rakijom i zaglavili tu par dana mrtvi pijani dok se nije otkrilo da su to Hrvati. Al taj rekao da su ih na kraju razmenili i da je sve bilo kul, kako ćeš klati nekoga s kim si bančio pre toga? Priča za Monti Pajtona.

HAHAHAHAHAH, bokte...

Nije te lagao. Most je još uvek u selu Bogojevu. Tačnije dva su, jedan železnički, drugi drumski, dugački 2 km. A predali su ih u Somboru u kasarni, za svaki slučaj, pošto je postojala mogućnost da ih se dovate Arkanovi ili tako neki ratopaćenici, pa da stradaju. Ćuti se o tome. Taman posla da se tako nešto napiše.
Bila je još jedna ekipa, ali je tada Arkan reagovao brže. Tad smo prvi put videli te njegove dvometraše u fantomkama, što piju samo sok. Pa je ćaletova ekipa VP sa mosta išla da ih uvati pre Arkana i odvede u Sombor. I navatali ih. Tad sam se prvi put vozio u BOV-u. Ta druga hrvacka ekipa raspala u sekcije. Jednog su sirotana našli seljaci mokrog u kukuruzima. Skontali ga i odvezli u Sombor. A jedan je zaglavio na nekom salašu. Tog su tražili dve nedelje. Jebi ga. Ti sa salaša su željni ljudi.
De se ti Valde družiš sa usta... RHvatima?

Bio sam za Rusiju, a onda je počela da trepće, oči su joj se zacaklile, glas podrhtavao...
Jbg, slab sam na to

Ako me lik nije lagao, što je moguće, lično je bio u toj jedinici. Kao, skinuli obeležja, ušli kroz ničiju zonu BVP-om i imali zadatak da sruše neki most. Zaglavili se u nekom blatu, došli seljaci sa traktorima i izvukli ih, tu krenula rakija, dovukli ih do naših teritorijalaca, nastavili s rakijom i zaglavili tu par dana mrtvi pijani dok se nije otkrilo da su to Hrvati. Al taj rekao da su ih na kraju razmenili i da je sve bilo kul, kako ćeš klati nekoga s kim si bančio pre toga? Priča za Monti Pajtona.

Jedan policajac je užasno profitirao od toga.

Dragišiću, kakve ti veze imaš sa opštinom Odžaci?

De se ti Valde družiš sa usta... RHvatima?

To je duga priča... Ovog sam zarobio u Vukovaru, bio siroma u podrumu, nije ništa jedo tri dana. Izlazi sa podignutim rukama, oči mu ispale koliko se uplašio, vidim, misli da će da mre... Ja ga prvo razoružam, a onda mu dam cigaru, tu se baš uplašio, znaš ono, kad ti neprijatelj da cigaru, zna se šta sledi. Onda mu dam i malo rakije, pa se opustio, ali nisam mogao da ga odvedem odmah kod naših zato što je moralo da se prelazi preko ničije zemlje, a snajperi - ne znaš više da li te gađaju tvoji ili njihovi. Al nisam smeo da ga pustim, jer bi mogao i svoje da pozove, i ode glava... Pa smo ceo dan bili u pat-poziciji. Tek kasnije, kada je...

E, lažem. Upoznao sam čoveka na Egzitu :)

http://cbswycd2.files.wordpress.com/2011/05/1153446.jpg
Hoće li nam i ovi doći na feštu? Valdemar časti. :-)
http://i7.photobucket.com/albums/y283/AndrijaS/Leto1134.jpg
Istruli im vozilo na depou carine. Nikako da ga preuzmu.

Mani zajebanciju. Baš mi drago što čoek nije ništa zamerio. Ostao i most čitav. Televizija je gadna sprava. Ovi političari su zamislili, da se sada pokolju ljudi na krilima ratne opasnosti. A u suštili bi ljudi prišli, rukovali se i rešili to mirno.
Mislite o tome!
U pravu su oni koji žele mir i kompromis. A greše oni koji su željni krvi... makar to iskazali tako što prizivaju neku veću vojsku da "interveniš".

Američki državni sekretar posećuje kijev.
Biće građanskog rata medju ukrajincima. Zajebanog.

Razgovor će biti o oružanoj podršci zapadno-ukrajinskoj vojsci.

Не знам колико је реално да ће бити рата ако је мобилизација прошла са неким мизерним процентима. Мислим, нису људи толико луди да ратују са Русима слушајући само обећања ко ће им помоћи.

Mislim da nema rata, nisu valjda toliko glupi. Ali nešto razmišljam, kad Rusi tamo uzmu svoje, na kojem drugom mestu će Ameri i EU da im lupe kontru. Meni se čini da im ovi ovde protektorati na Balkanu služe baš za to, da se namenski čuvaju u te svrhe. Bosna, severno Kosovo... A i red bi bio, nismo ratovali 14 godina...

neće biti rata, iz mnogo razloga
ukrajina ostaje bez krima

Da, izađošmo iz forme.