Prijava

http://youtu.be/GVuK44kWgxk

http://youtu.be/M2KPeMcYsuc

Sa trolovima i ljudima poput crvenokose nema priče, njihove vetrenjače imaju pogon na govna u suprotnom smeru od vetra.

Борко, јунак покрета за права мушкараца десничара који желе да испадну либерални. Лолчина јебена. Па ти се бориш са ветрењачама дечко, и правиш strawman-a од туђих аргумената.
http://i.imgur.com/WB86xrO.jpg

На демонстранте не треба пуцати скоро никад. Ако крене срање, евентуално сузавац и пендреци, и то умерено. Пуцати само ако они пуцају или користе нешто убојито.

А о овом трансферу блама нећу ни да причам. Количина неоколонијализма, расизма, и осталих срања којих се не би постидела ни аристократија 18. и 19. века је превелика. https://www.youtube.com/watch?v=T65SwzHAbes

Најјачи су ови руски петоколонаши који свако другачије размишљање зову "либерално америчко троловање" Само лол
Ево вам Стрелков ВКонтакт

https://web.archive.org/web/20140717152222/http://vk.com/strelkov_info

Тај авион за који они мисле да је био Ан-26 заправо је био Боинг 777

Чаче, јеботе, већ трећи пут качиш бабу на тему, попиј Минакву.

Баба симболизује руско лицимерје. Добра је бабушка, гле како је подметнута фино да "зли Украјинци фашисти" испадну грозни и да су јадни "проруски Украјинци" само жртве.

Ajde izadji iz američkog čmara i napiši nešto pametno.

Борко, јунак покрета за права мушкараца десничара који желе да испадну либерални. Лолчина јебена. Па ти се бориш са ветрењачама дечко, и правиш strawman-a од туђих аргумената.

Like I said:

kvazi liberalnih trolova koji koristeći poluistine etiktiranjem bez osnova pokušavaju da pod plaštom šatro jednakosti isponižavaju i isprovociraju sve koji ne misle kao oni.

Да ли мора да се пуца на демонстранте који имају ватрено оружје питам ја вас?

Ukoliko idu da ruše legitimno izabranu vlast koja ima većinsku podršku naroda, policija ima puno pravo da zaštiti sopstveni život.

Најјачи су ови руски петоколонаши који свако другачије размишљање зову "либерално америчко троловање" Само лол

LOL od lika koja menja postove, na argumentovano osporavanje stava reaguje vređanjem, tuđu argumentaciju preaskače a niti jednom nije svoj stav odbranio argumentom može da bude samo pohvala. U svakom slučaju izvini što ti rušim Sneška.

Борко, опет фејлујеш. Покушаваш да ме прикажеш као неко квази либералног трола, а то нисам, само зато што немаш аргумент да оправдаш ово што се дешава, него вртиш исту глупу причу ЗЛО вс. ДОБРО. Што није тачно. А ево видим, кренули су да се јављају и ови са "амерички шпијун" аргументима. Јеботе, знате ли ви да се расправљате или кад год вам неко предочи да нисте у праву, кренете да се бацакате по соби и лупате глупости и нападате ад хоминем.

Да разјасним, нисам ниједном рекао да су Американци ок, нити да подржавам иједну страну. Сви су тамо говна, осим дела народа који само хоће да живи.

Е да,

Ukoliko idu da ruše legitimno izabranu vlast koja ima većinsku podršku naroda, policija ima puno pravo da zaštiti sopstveni život.

Ко каже да има већинску подршку народа? Онај Хитлеровски референдум са 98% ЗА?! Хахаха, Путин нуб, не зна да лажира нормално типа 72% или 64%, него мора 98%. Па јеботе, да изађеш и да питаш "Волите ли да јебете?" нећеш добити 98% ДА одговор. Онда, ко каже да протести угрожавају живот полиције, обично полиција намерно подметне људе да протест претворе у немире и нереде, па онда крену да бију и пуцају. Ти би за време Француске револуције или демонстрација у марту 1941. био у фазону: "Ееееј, па легитимно је све, шта се буните, мрш кући или пуцамо!". Јеботе...

Нисам одговорио за видео, трансфер је јер исто то могу да ураде Британци за пола света, Амери сад за све земље које освајају и све територије које су узели од Индијанаца и тако даље. Зато је трансфер блама. Мислим, није да се не слажем са тиме да су те земље модернизоване за време СССР-а, али опет, освојити земљу, побити тоне људе па направити пар фабрика и рећи "сад је све ок" је баш глупо.

Kako da se razume kad neko napiše kenja mi se, i onda izvuče iz konteksta deo reči. Nikad kao nisam rekao da na demonstrate treba da se puca, već kako se rešavaju nasilne demonstracije huliganskog tipa.

Uopšte, kontam da namerno izvrćeš reči i kontekst kako ti odgovara da bi podgrejao raspravu.

само зато што немаш аргумент да оправдаш ово што се дешава, него вртиш исту глупу причу ЗЛО вс. ДОБРО.

Ti moje postove preskačeš ili hoćeš da probaš da me iznerviraš. Nismo jednom blejali, znam da nisi glup. Nisam rekao da su Donjeck i Luganjsk dobro, ali tvrdo i argumentovano stojim da Desni sektor, Svoboda, pokojni Muzičko, Jacenjuk, Turčinov još mnogi iz proEU stranaka jesu zlo koje je došlo do vlasti.

Taj video jeste transfer za sve neruse. Sa druge strane, isti kreator videa ima i video kojim se napušavaju svi koji koriste #putintakearmyinue i pozivaju na invaziju Ukrajine. Jel i to transfer?

To tvoje ,,e da" se odnosilo na moju generalnu konstataciju, koju si ti prigodno iskrivio i uglavio u kontekst koji ti odgovara. Gde sam ja to povezao pravo na korišćenje vatrenog oružja sa referendumima u Istočnoj Ukrajini? I posle tvrdiš da nisi trol. LOL. Jbg, meni ne treba opet ovo.

Ne nasedajte na Čakove antiruske provokacije. Evo našao sam ga čak i kako peva u jednoj litvanskoj pagan-fašističkoj folk grupi.

https://www.youtube.com/watch?v=HgQLKeVHl54

Šegu u stranu. Nego, zašto je Čače po tvom mišljenju nenormalno što Rusi upadaju u Ukrajinu i razjebavaju tu zemlju? Brane ljudi svoje interese.
Ja ne osuđujem ni Amerikance što upadaju u Irake, Libije, Avganistane, pa čak ni što su bombardovali nas i što su uticali na to da moja familija bude proterana i da žive kao kerovi. Jebiga, takva je politika i toga je uvek bilo.
Nema se tu šta mnogo plakati.

A što se tiče rata u Ukrajini, Rusi će razjebati ove mučenike, samo je pitanje kada i koliku će teritoriju uzeti. I neka....

Nisam rekao da su Donjeck i Luganjsk dobro, ali tvrdo i argumentovano stojim da Desni sektor, Svoboda, pokojni Muzičko, Jacenjuk, Turčinov još mnogi iz proEU stranaka jesu zlo koje je došlo do vlasti.

Да, али како се они суштински разликују од Руса, руске политике, странака на власти у Русији, Путина и свега осталог? Идеолошки су много блискији Десни сектор и Путин него Десни сектор и ЕУ.

Nego, zašto je Čače po tvom mišljenju nenormalno što Rusi upadaju u Ukrajinu i razjebavaju tu zemlju? Brane ljudi svoje interese.
Ja ne osuđujem ni Amerikance što upadaju u Irake, Libije, Avganistane, pa čak ni što su bombardovali nas i što su uticali na to da moja familija bude proterana i da žive kao kerovi. Jebiga, takva je politika i toga je uvek bilo.
Nema se tu šta mnogo plakati.

A što se tiče rata u Ukrajini, Rusi će razjebati ove mučenike, samo je pitanje kada i koliku će teritoriju uzeti. I neka...

Па није ми ненормално, разумем ја интересе и политику и историју и идеологију и све, контам зашто се све у свету дешава овако и то, није ми чудно КАКО и ЗАШТО. Него ме једноставно нервира генерално рат и таква срања, зар није лакше живети и радити заједно, него убијати се годинама? Јесте можда компликованије и захтева мало разума и размишљања и компромиса и можда је теже убедити просечан народ, али на дуге стазе од рата губе сви. И моја породица је протерана, из Хрватске, и контам како и зашто се то десило, али опет не разумем у дубини како и зашто би неко мрзео Србе или Хрвате и како не разумеју историју и политику мало дубље од тога?

Не коментаришете онај доказ о обарању МХ17?
Баја мислио да је оборио украјински авион, истрчао да објави, кад оно цврц

Не кара мајка Лазара што лаже, већ што се вади :)

али на дуге стазе од рата губе сви.

Jebiga buraz, precenjuješ čovečanstvo. Nismo još dostigli taj stupanj da razmišljamo o tome kako će neko patiti zbog rata.
I ja bih voleo da je svuda mir, da niko ne pati, da nije bitno koje si nacije ili vere, ali ipak trenutno od toga nema ništa.

I ne slažem se sa tobom. Mislim da je rat još uvek, u neku ruku, isplativ.

И моја породица је протерана, из Хрватске, и контам како и зашто се то десило, али опет не разумем у дубини како и зашто би неко мрзео Србе или Хрвате и како не разумеју историју и политику мало дубље од тога?

Jebiga, ljudi su hteli svoju državu vekovima, a mi smo bili glavna prepreka ka tom cilju. Bili smo strano telo na teritoriji koju su oni smatrali svojom i tumor je morao biti uklonjen. Sve je to normalno.

Kontam ja istorijsku povezanost Hrvata i Srba i kontam da u istoriji nikada nije bilo ratova između nas sve do dvadesetog veka, ali kad jednom ozbiljno padne krv (a nije samo jednom, već tri puta) onda ne možeš običnom narodu pričati o istorijskoj povezanosti. Jednostavno, oni su nam neprijatelji i mi smo njima. Oni ugrožavaju naše nacionalne interese, isto tako mi njihove.

Najbolji prijatelji mog dede su svi Hrvati i niko od njih ne žali iskreno što je on u izbeglištvu živeo kao pseto i što njegov unuk sada ne može da opere kurac na lokalnoj plaži, a da ga neko ne pogleda popreko zbog beogradskog naglaska.
Isto tako ne bih ni ja žalio da svi oni dole pocrkaju od kolere. Sve je to normalno.

Ne znam... moje viđenje je takvo, a ako neko ima drugačije- ni to mi ne smeta.

Al samo kontam da su rat i mržnja normalne stvari i da neće biti iskorenjene nikad.

Psihologija mase je čudna stvar. Domino efekat na delu šta kod da se radi - napad ili bežanje.

Ali domino efekat će biti zadužen i za povećanje ukupnog broja demonstranata sljedećeg puta vjerovatno.
Znaš ono, prvi put dođe 50 hiljada, pa onda 2-3 miliona zainteresovanih vidi na TV-u da im niko tamo nije otkinuo kurac jer su došli pa od njih se mobilizuje još par desetina hiljada i sve tako... samo se narod obično zasiti kad vidi da to nikuda ne vodi ako organizatori ne umiju da iskoriste momentum koji im je došao kao kec na dvanaest.
Zato i mislim da ma koliko 50 hiljada stanovnika bilo mali udio stanovništva u Moskvi a ne u cijeloj Rusiji, predstavlja jednu sasvim finu osnovu za dalje proteste... naročito kad imamo u vidu da u Rusiji odavno nije bilo anti-vladinih protesta ovakve razmjere. Zadnji put kad je bila neka frka svi demonstranti su se okupili u 10 metara oko neke trafike prosječan nikšićki policajac bi ih sam mogao kontrolisati lol.

На демонстранте не треба пуцати скоро никад. Ако крене срање, евентуално сузавац и пендреци, и то умерено. Пуцати само ако они пуцају или користе нешто убојито.

Definiši umjereno... (ovo nije podjebavački post)

А о овом трансферу блама нећу ни да причам. Количина неоколонијализма, расизма, и осталих срања којих се не би постидела ни аристократија 18. и 19. века је превелика.

Samo sa ovim boldovanim se slažem u vezi klipa. Kapiram da će ovo mali Rusi da slušaju prije nego uđu da igraju kantere... nadam se da će pozitivno uticati na teamplay.

Ovo ostalo što si nabrojao nijesam primjetio. Rasizam jedino ako misliš na ovo kad pomenuše sibirske starosjedioce, mada je i to daleko od rasizma... dalje od recimo američkog licemjerja kad kažu da je Amerika država građena sa ljudskim pravima u prvom planu a pritom zaboravljaju da kažu da je u njen temelj uzidan genocid jednog miroljubivog naroda koji je tu bio prije evropskog imperatora.

Најјачи су ови руски петоколонаши који свако другачије размишљање зову "либерално америчко троловање" Само лол

Pa problem je što je to često više neka vrsta bunta nego li stvarnog stava.
Recimo kad god razgovaram sa nekim ko je u fazonu "Putin carina, bravo majstore! Treba nama jedan takav da se otarasi sve ove gamadi" sam prilično siguran da je to njegovo iskreno mišljenje.
Sa druge strane kad razgovaram sa nekim ko ima liberalne stavove znaju mi biti dosta sumnjivi ti ljudi. Često to rade da se dopadnu drugima ili da se predstave kao neko ko ima šire vidike od mediokriteta. Drugim riječima, mislim da jedan dobar dio "prozapadnih" balkanaca ta ubjeđenja koristi čisto da bi imao gdje upražnjavati cinizam ne shvatajući da stvari koje kritikuje, kritikuju svi njemu slični (kojih je mnogo) i da ga to ništa ne izdvaja od mase od koje se toliko želi izdvojiti.

зар није лакше живети и радити заједно, него убијати се годинама?

Ne znam koje je lakše al znam da je ovo drugo obično brži metod ako ti je cilj "mir".

Kontam ja istorijsku povezanost Hrvata i Srba i kontam da u istoriji nikada nije bilo ratova između nas sve do dvadesetog veka, ali kad jednom ozbiljno padne krv (a nije samo jednom, već tri puta) onda ne možeš običnom narodu pričati o istorijskoj povezanosti. Jednostavno, oni su nam neprijatelji i mi smo njima. Oni ugrožavaju naše nacionalne interese, isto tako mi njihove.

Ajde, majke ti, koja je istorijska povezanost Hrvata i Srba pre 19. veka? Druga stvar, oni su očistil Hrvatsku od Srba (što nisu uspeli pod Pavelićem!) i rešili svoj problem, tako da ugroženi interesi više ne postoje. Sad s njima imamo odnose, što se tiče manjinskih grupa, kao sa Crnom Gorom, a mržnju, što se tiče istrebljenja istih, ogromnu.

Ali domino efekat će biti zadužen i za povećanje ukupnog broja demonstranata sljedećeg puta vjerovatno.

Zadnji put kad je bila neka frka svi demonstranti su se okupili u 10 metara oko neke trafike prosječan nikšićki policajac bi ih sam mogao kontrolisati lol.

Не бих рекао. Повећање тог типа и обима, које би довело до озбиљнијих срања у Москви, није могуће уколико немаш подршку народа. 2011. су биле знатно веће припреме, па и по признању људи који су протестовали није било више од 120 000. Полиција је рекла преко 28 000, медији су јављали од 30 000 до 80 000, тако да је цифра била вероватно 70 000. Што је опет испод 0,1% Москве. Упореди то са Београдом и рушењем Слобе. Просто и једноставно Путин је зацементиран на власти вољом Руса, а НАТО политика само доприноси томе.

Опет кренуло пушкарање на Истоку Украјине... Најгора варијанта половичности, поштују и једна и друга примирје, али како им одговара и у којој мери, па чим се укаже прилике, оптужиће друге и настављају....