Prijava

Да ли би нео Хитлер стварно истребљивао гастарбајтере и турке?

Шта почо?

Htio je reče "Čiča Gorio"

Volite li urmašice?

EDIT:

Да ли би нео Хитлер стварно истребљивао гастарбајтере и турке?

Jeste

Hurmašice: mašala. Pitanje je šta će Iran da radi, da li će Arapi napasti Izrael, da li će Izrael odgovoriti A-bombama, da li će Severna Koreja njukovati Južnu i Japan, i kako će se Senegal ponašati u svemu tome.

Ови војници су жешћи трансфер, као оне клинке по фејсу. Док се рибе сликају тако да напуће уста и набију сисе, тако ови узму неко оклопно возило које није корозирало или један од три функционална хеликоптера, па се обуку у ту миледрагић униформу и трипују нато. Ајде бре бежи у курац

Очекујем сваког тренутка да се запушкара код Босилеграда. Сппемај те се људи рат са Бугарима је близу. Винтер ис каминг.

И, Расни, шта ћемо сад?

Ma nemam pojma. Al da udje u istoriju da sam ja 1. ovo otkrio.

Колко имаш година, ал озбиљно?

jebo te rat sad kad je zvezda prva
sređuj primirje
ti si ga izmislio, ti ga i primiri

Marvellous
Ови војници су жешћи трансфер, као оне клинке по фејсу. Док се рибе сликају тако да напуће уста и набију сисе, тако ови узму неко оклопно возило које није корозирало или један од три функционална хеликоптера, па се обуку у ту миледрагић униформу и трипују нато. Ајде бре бежи у курац

OK je vojska.
To su režirane fotografije lista ODBRANA. Pogledaj njihov sajt: http://www.odbrana.mod.gov.rs/

FAĐO
Очекујем сваког тренутка да се запушкара код Босилеграда. Сппемај те се људи рат са Бугарима је близу. Винтер ис каминг.

Da li bi bilo legitimno da jednom odvalimo bugare pre početka rata. Izbijemo na Jedrene, javimo se Turcima, ostavimo im Mlađena Dinkića sa bugarskim rečnikom i vratimo se nazad do Pirota za dan.

Da li bi bilo legitimno da jednom odvalimo bugare pre početka rata. Izbijemo na Jedrene, javimo se Turcima, ostavimo im Mlađena Dinkića sa bugarskim rečnikom i vratimo se nazad do Pirota za dan.

savršen plan. samo bi dinkiću dao rumunski za početnike.

savršen plan. samo bi dinkiću dao rumunski za početnike.

E znaš kad bi izvalio razliku?

OK je vojska.
To su režirane fotografije lista ODBRANA.

Radio sam u tom listu. Lažu kako zinu, a piju kako se probude.

I ne valjaju im fotografije?

One tu i tamo. Sad su poboljšali. Kad sam radio tamo, još su bili crno-beli, osim naslovnih strana. Ali lagali su, brateeeeeee... Pretpostavljam da i sad lažu, al niti ih čitam, niti znam kako je u vojsci...

Nema ova slika veze s vojskom, vojnici su ovde samo isprobavali vozilo koje opet nema veze s našom vojskom jer ga rade za izvoz, jebe im se da ga prodaju po Balkanu. I pametno.
Ako je poč'o rat možemo rasnom da ograničimo slobodu kretanja, recimo na poljski wc, svakako je opravdano. A i cigan je.