Prijava

devojka je iz PEZO$A, DA SE ZNA!!!

jubilarna 3743876r64069863r tema o trecem svjetskom ratu. fak jea!

treci svetski rat pocinje tek 2027.

Ja sam cuo od onog putnika kroz vrijeme da je tak 2033.

Nije on je reko da pocima 2033 a da se zavrsava 2035-36...

laze...kratko je to za svetski rat

1. 1914-1918
2. 1939-1945
3.2027-2033
4. 2060-2067

BANUJTE VIŠE OVOG IDIOTA RASNOG RAŠIRO SE PO FORUMIMA KO RAK!

PA JEBO TE BOG DA LI NEKO NAS SLUŠA OVDE, SPEMUJE I NABIJA POSTOVE I USPUT JE GLUP KO KURAC. SAMO NEKE SLIKE KAČI.

DOKLE BRE!!!!

Нисам упућен, јел он стварно овакав или тролује?

Ja sam cuo od onog putnika kroz vrijeme da je tak 2033.

Džon Titor... koji sinhronicitet... baš sam ga pominjao maloprije... ili bolje reći nešto vezano za njega.

Elem, postoji nešto što se zove efekat leptira. Njegov put kroz vrijeme (ukoliko je to stvarno) mijenja u izvjesnoj mjeri događaje u budućnosti.
Mada opet, s obzirom na to da je on najviše djelovao po netu i da mu je vjerovalo (i i dalje mu vjeruje) fazon samo 0,01% ljudi koji su čuli njegovu priču, ne bi me čudilo da se dalji tok događaja neće značajnije promijeniti... možda stvarno 2027. bude taj rat.
Ne bi me čudilo.
13 godina koliko je preostalo do tada sasvim je dovoljno da se Njemačka, zarati sa Rusijom i da se jednom za sva vremena istrijebe međusobno.
Poslije mi Balkanci možemo da se kolektivno preselimo u Njemačku kao obećanu zemlju.

Америка да ратује са Кином? У то не верују ни реднеци који су гласали за оба Буша.

E stvarano koji kurac. Pa bio bi red da mi jednom prvi jebemo Bugare. Jebeni Bugari. Mislim da kod Srba ne postoji dovoljno razvijena kultura ne voljenja Bugarina. Ja bih na tom gradio kampanju za izbore. Neki slogan kao "JEBI BUGARINA" ili nešto tako sa snažnom, sažetom porukom.

JEBI BUGARINA ZA BOLJU SRBIJU!
JEBI BUGARINA ZA DJECU SRBIJE!

Kina, Rusija, Brazil i Srbija, trebaju da se razvijaju u miru i proizvode humanitarnu pomoć za ugrožene u narastajućem sukobu starih neprijatelja, britanije i SAD. Stvarno neko ko se graniči sa Kanadom, ne bi trebao da pokuša da oduzme britaniji gibraltar.
Ono što mene brine to je Nemačka zabrinutost za prava ugožene mađarske nacionalne manjine u republici Hrvatskoj.
I ne znam kome smeta odluka italijanskog parlamenta da popravi standard građana rasprodajom imovine Vatikana.

Ајде да организујемо протесте за независност Далмације. Мсм реално, ако већ креће трећи светски рат да га завучемо и кроатима мало.

Kina, Rusija, Brazil i Srbija

Jel ovo pronjadji uljeza?

Hint: Nije velesila, ne poseduje izlaz na more, BDP je na nivou statisticke greske, nema zalihe energenata...

Brate, koji će nam kurac Dalmacija. Daj da mi otmemo Trst od onih pedera. Pa jebemu majku više, jesmo za to ratovali, da im vraćamo?