Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=3tUNW_CSWJw
Sto godina stara pjesma ali i dalje opisuje kakvo nam je stanje sa murijom.
Definitivno mislim da policija trenira strogoću na pogrešnom djelu društva, ako si nebitan lik i napraviš neki sitan prekršaj najebeš neviđeno a pravi krimosi rade šta hoće i drže konce u svojim rukama.

jel se niko ne slaze samnom da policajac treba vise da gleda van sablona?

Lutak iskrivljenog L Ја се не слажем. Што рече неко горе, полиција треба да буде у фазону као роботи. Само пар опција.
1. добар дан
2. лична документа
3. детектовање кривичног дела или прекршаја
4.а) (ако није крив) Хвала лепо, довиђења
4.б) (ако је крив) Молим, пођите са мном.
Па нек се суд бакће са њиме. Али не овај суд као наш, него неки који исто тако има шаблон, па погледа кроз исти и ако си крив - робија у смислу друштвено корисног рада, а ако ниси - хвала лепо, довиђења.

Može li neko da mi objasni, šta su fraze u engleskom jeziku?

Granjika, sporo je to, jednom sam najebo jer sam se pobio sa nekima sto su me napali, panduri nisu teli da me saslusaju ni da pitaju nekog od 50 prisutnih ljudi sta je bilo nego su samo cekali da me proslede drugj grupi pandura, onda sam ceko jedno pola sata i dosa kola, kolima u stanicu tamo ceko pola sata i odlucili da me zadrze do jutra da se ne razmisljaju sta ce samnom, a moglo se odma resiti...a da sam isao dalje na sud, to bi se razvuklo jos godinu dve...jebena masina, proces

da je tamo neki pandur uradio dve stvari koje sam ga zamolio tipa "pitajte nekog od onih 5 ljudi oni su bili pored mene" sve bi se odma resilo

mozda lazem u prici, ali imas gomilu ljudi sa ovakvim iskustvima

Ma nek jedu govna,uvek kad ja napravim najmanje sranje, tu su da najebem, a kad bi bilo vrlo poželjno da se stvore tu i spase mi život, nema ih. Iskreno, počeo sam da gubim veru u policiju...

NAjveći problem su neškolovane sirovine koje rade u muriji. Ono malo školovanog kadra je svjesno u kakvom je kurcu policija i iskorištava to maksimalno, ili rade sa gudrom ili štite neke jebene likove i uzimaju opasan keš pored sasvim pristojne plate koju dobijaju za posao koji ne rade. Kako god okreneš najviše najebu ljudi sa sitnijim prekršajima od posjedovanja do narušavanja javnog reda i mira pa čak i pogrešne rečenice upućene čobanu u uniformi. Mnogo su se osilili a ne rade bukvalno ništa osim maltretiranja i zastrašivanja naroda.

Lutak iskrivljenog L капирам, али веруј да када си државни службеник, прво своје дупе чуваш. То би урадио свако да је на њиховом месту. Нема он кога шта да пита. То је ко кљусе са капцима - види само испред, ни лево ни десно. Мисле само они изнад њега - инспектори, начелници. То је некад велики плус, а некада велики минус. Ти си најебао, а и ја сам више пута, тако да не верујем полицији да ће доћи када ми затреба, па на њих и не рачунам. Кад сам био млађи, редовно су ме хапсили и приводили, јер сам им личио на дилера и наркомана.

Него, ево једне животне приче на тему правила и процедура. Пре него што сам почео да радим као катастарски пацов, ја сам мислио да треба одјебати процедуре, да може да се убрза, да не мора овај папир, онај папир, да процедуре заглупљују... И тако сам радио првих месец дана док ми се прва странка није најебала свега и свачега када сам му на муфте оверио неке папире да их не плати. Кукао човек да нема пара, а ја осећајна душа, ударио печат и човек замало није заглавио робију. Ја сам добио опомену и 20% од плате, плус грдњу. Е, од тад прво ПРОЦЕДУРЕ, десет места празно, па ``Добар дан, изволите``.

веруј да када си државни службеник, прво своје дупе чуваш. То би урадио свако да је на њиховом месту. Нема он кога шта да пита

ovo se sve podrazumeva, i drago mi je da se slazemo, nego kako promeniti da to bude drugacije?

ovo se sve podrazumeva, i drago mi je da se slazemo, nego kako promeniti da to bude drugacije?

Па, могао би да пробаш са неком грађанском иницијативом, типа ``Полицајац - наш пријатељ``. :) Ту ти желим пуно среће. Једноставно, пандури раде са шаљмом, нису ту због добрих људи, нису ту да буду добри, и једноставно времном или по дифолту постају оно чиме се баве. Откуд он зна да ли ћеш му ти збиберити нож у бубреге или у врат? Он на то и рачуна. Јбг, мене су претресали редовно, а тада нису радиле ове згодне пандурке, већ све неки брђани који су навикли да се препипавају са међедима и балванима. Јебо те претрес, као шутка са панкерима у КСТ-у. Можда се све промени када се смањи криминал, али то без добрих судова неће бити скоро.

УДРИ МИЛИЦИЈО!

NAjveći problem su neškolovane sirovine koje rade u muriji. Ono malo školovanog kadra je svjesno u kakvom je kurcu policija i iskorištava to maksimalno, ili rade sa gudrom ili štite neke jebene likove i uzimaju opasan keš pored sasvim pristojne plate koju dobijaju za posao koji ne rade. Kako god okreneš najviše najebu ljudi sa sitnijim prekršajima od posjedovanja do narušavanja javnog reda i mira pa čak i pogrešne rečenice upućene čobanu u uniformi. Mnogo su se osilili a ne rade bukvalno ništa osim maltretiranja i zastrašivanja naroda.

Upravo ovakavi likovi rade u našoj stanici.Prije par dana dzukela (koja u tom trenutku nije nosila svoju dzukelašku uniformu) je spucala drugu šamar i gadjala nas kamenjem kad smo bježali od njega jer smo pušlili dzoks na klupi a njegovi nadređeni se bratime i ljube sa dilerčinama.

Upravo ovakavi likovi rade u našoj stanici.Prije par dana dzukela (koja u tom trenutku nije nosila svoju dzukelašku uniformu) je spucala drugu šamar i gadjala nas kamenjem kad smo bježali od njega jer smo pušlili dzoks na klupi a njegovi nadređeni se bratime i ljube sa dilerčinama.

Зато вас је и гађао камењем. Да не пушите то срање. Не желе да и ви постанете пајдомани и муштерије дилерчина. Иако сви кењају да се неће навући са траве на нешто теже, заборављају да су управо то говорили и пајдомани. Дилери знају свој посао. Мој добар другар из основне је био лерди, прво је свима давао као пријатељски, добри другари и те приче, а на крају се испоставило да је човек покретна лабораторија. Шта је тај људи навукао на срања, појма немаш. А кренуло је од траве. Не кажем да је обавезно тако, али посао обавезно води на ту страну. Међу пандурима има и лердија и пајдомана, зависника свих врста. Не знам код кога завршаваш грање, али питај свог ``пријатеља`` јел хоће да ти прода нешто теже. Мислиш да ће рећи - ``немој, пријатељ си ми``? Питај га.

Зато вас је и гађао камењем. Да не пушите то срање. Не желе да и ви постанете пајдомани и муштерије дилерчина. Иако сви кењају да се неће навући са траве на нешто теже, заборављају да су управо то говорили и пајдомани. Дилери знају свој посао. Мој добар другар из основне је био лерди, прво је свима давао као пријатељски, добри другари и те приче, а на крају се испоставило да је човек покретна лабораторија. Шта је тај људи навукао на срања, појма немаш. А кренуло је од траве. Не кажем да је обавезно тако, али посао обавезно води на ту страну. Међу пандурима има и лердија и пајдомана, зависника свих врста. Не знам код кога завршаваш грање, али питај свог ``пријатеља`` јел хоће да ти прода нешто теже. Мислиш да ће рећи - ``немој, пријатељ си ми``? Питај га.

Ovo nije tema o narkomaniji i o tome da li je marihuana počena stepenica za nešto ili ne.O tome već postoji tema na forumu.Ovde se radi o prekoračenju sile i djeljenju pravde šamarima i kamenjem. Jel kamenom rascopana lobanja treba da me spriječi u pušenju marihuane?