Prijava

Thilmo

Ајде не серите са тим балавим форама, јебем вас у уста, да црташ по гласачком листићу. Мрш у пичку материну балаву, не разумем како неко може бити тако ретардиран да то и помисли.

Зато нас бре и јебу политичари, и треба, кад смо глупи као курац, да црта по листићу, цртај по зидовима топаје.

Свако има право да не гласа, али да се прави циркус од једне тако озбиљне ствари, да црташ по листићу и испаднеш као нешто занимљив, море таквим дебилима треба одузети право гласа. Уместо да се замисли па покуша нешто да промени, он ће да црта, мрш бре!

Па 20% поништених листића би можда нешто и променило, а неизлажење или гласање за било кога од понуђених... јако тешко.

Uzeti prvu jutarnju stolicu u onu teglicu za pregled izmeta, odneti je na glasačko mesto, u intimnosti glasačke kabine izmazati ceo listić, pa ga ubaciti tamo u kutiju, al naravno da niko ne primeti. Neka im ceo dan aromatiše kutiju, pa kad otvore, neka se iznenade prijatnim mirisom glasačkih listića koji su pokupili aromu. Onda će morati da broje, broje, a ono će da miriše... Ništa neće promeniti, ali samo zamišljanje njihovih lica dok rade to...

Uzeti prvu jutarnju stolicu u onu teglicu za pregled izmeta, odneti je na glasačko mesto, u intimnosti glasačke kabine izmazati ceo listić, pa ga ubaciti tamo u kutiju, al naravno da niko ne primeti. Neka im ceo dan aromatiše kutiju, pa kad otvore, neka se iznenade prijatnim mirisom glasačkih listića koji su pokupili aromu. Onda će morati da broje, broje, a ono će da miriše... Ništa neće promeniti, ali samo zamišljanje njihovih lica dok rade to...

hahahaha, moram ti priznati da je ovo više nego vrhunski zvučalo...
Samo jednu stvar si prevideo, ne broje političari, nego ljudi koji nadniče taj dan ne bi li zaradili koji dinar taj dan za porodicu...

Samo jednu stvar si prevideo, ne broje političari, nego ljudi koji nadniče taj dan ne bi li zaradili koji dinar taj dan za porodicu...

Čujem da u Srbiji ima dosta njiva. A u stvari, broje, ali članovi lokalnih odbora stranaka. Nek osete miris sranja, koje sami ispuštaju svuda okolo, oni i njihove gazde.

Svaki put treba imati na umu da u Srbiji ima dosta njiva, ne samo u ovom slučaju.

Što se tiče brojača, pff...
Oni će se ionako nasmejati samo i ubrojati ga kao nevažeći i preći na sledeći.

Свако има право да не гласа, али да се прави циркус од једне тако озбиљне ствари

haha, izuzetno

Što se tiče brojača, pff...
Oni će se ionako nasmejati samo i ubrojati ga kao nevažeći i preći na sledeći.

Oće, ali se nadam da će svi listići biti aromatizovani.

Mislim da bi jedan falus bio dovoljan, da se listić proglasi nevažećim.

Ihihihi Valdemare, baš bi im onda sjebao dan.
Razlika između tebe i njih je što će oni za njušenje smrada dobiti 2 crvene i možda posao preko stranke a ti ćeš ostati umazanih prstiju i prljave tegle.

nacrtati djoganija na glasackom listicu HAHAHAH

Kolko sam ja video i čuo, ti nevažeći listići se sabiraju i dele strankama koje su prešle cenzus u razmeri koja odgovara broju regularnih glasova. Što znači, svaki kurac koji nacrtaš je jedan pičkoustijev mandat više.

ДРАГАН ЏАЈИЋ

допада ми се идеја, и најбоље је да наговоримо неког политичара који дође ту и онда га сликају док гласа, а он држи онај листић до пола убачен у кутију. и онда се он онако смешка, витла оним листићем горе-доле, блицеви севају, он се смешка, говна се разлете по кутији и свим листићима услед витлања и онда не могу да одстране само тај један него су сви усрани, па нека броје за две 'иљаде, да виде шта је говњив динар. ја мислим да би шешељ најлакше пристао на то, да нареди неком од својих, тодоровићу рецимо, да питамо војводу, а?

Razlika između tebe i njih je što će oni za njušenje smrada dobiti 2 crvene i možda posao preko stranke a ti ćeš ostati umazanih prstiju i prljave tegle.

Trenutno imam posao i nekoliko crvenih viška, pa ću preboleti nekako to što će oni dobiti dve crvene i posao... Lepo je zapošljavati ljude, drago mi je za svakog ko se zaposli. A ja ću to raditi štapićem za sladoled, koji ću posle staviti u teglu, na teglu poklopac, zavrnuti, teglu u kontejner, i tako... Glasaću u rukavicama, i vratiću se kući čistih ruku.

Тегле се не бацају у контејнер. Можеш некога да повредиш тако. Немој да те кромањонци уче грађанском васпитању.

U kontejner za staklo. Toga nema u tvome gradu?

U kontejner za staklo. Toga nema u tvome gradu?

Kenjaš staklo???!

Који је овај Тилмо тролџија, лафо озбиљан деџго. Ако треба, понијети и водене бојице, кога боли курац за политику. Заправо код нас политика не постоји, постоје само људи који то злоупотребљавају. Ово што код нас називају политиком је уствари најбржи начин да се стекне новац (осим ако ниси нека профукњача која више ни у лакат није невина само да буде у центру пажње). Због тога треба нашарати шта ти падне на памет. Са мало хумора пркосити безобразлуку малобројних, кад већ нисмо у стању да сами узмемо ствари у своје руке и једном не урадимо нешто што је у интересу свих нас, а не само у личном.

Kenjaš staklo???!

Nemoj mene....

Пусти га, Владе, виш да покушава да буде занимљив. Покушава...