Prijava

није истина. знам вукајлијаша кога нећу сад именовати за кога имам проверене информације да редовно срче своју сперму и никад није добио температуру а и смршо је

Nemoj to da radiš, krompir je zajeban. Bolje padni godinu.

I koliko traje to od 1 krompira?

zavisi kolki je krompir
u principu, prosečan krompir (49,389 grama) ti proizvodi 0,2189 stepeni celzijusa povećanje temperature.
pa računaj, za 39 stepeni ti treba jedno 13,18 prosečnih krompira (neoljuštenih naravno, u kori su vitamini, ali opranih, dobro

није истина. знам вукајлијаша кога нећу сад именовати за кога имам проверене информације да редовно срче своју сперму и никад није добио температуру а и смршо је

Samu spermu bez tople vode

за кога имам проверене информације да редовно срче своју сперму и никад није добио температуру а и смршо је

Nešto si mi omršao kad smo se videli danas...

Maćori najbezbolnije ti je da odeš polu go odigraš neki basket-fudbal i ostaneš mokre kose i udova sat vremena napolju da se totalno razladiš
groznica+temperatura 100%

Trljao sam se ledom po stomaku al nista. Sutra kad se probudim krompir ide.

није истина. знам вукајлијаша кога нећу сад именовати за кога имам проверене информације да редовно срче своју сперму и никад није добио температуру а и смршо је

Nije pravilno uzimao, on grguće spermu. Treba da pije.

Znam likove koji su stavljali ruku u led, praktično dok ne zalede, posle samo malo čuknu to mesto gde su držali led, i NAPUKNE im kost. NE DA PUKNE KOST, da ti treba da zaraste 2 meseca, nego da ti stave gips (vide na rentgenu da je kost naprsla), ti naravno biraš ruku.
ALI ja to nisam radio, ne mogu ti reći ništa tačnije, raspitaj se. Ili upiši neki sport jebote (dobiješ gomilu opravdanja, ja ih i prodavao), ili šalji nekome da ti uradi. ILI NAUČI JEBOTE, koji si razred?

Trljao sam se ledom po stomaku al nista.

onda si ti RH pozitivan - džabe jedeš krompir
sirov grašak našte srca, jedna šaka i to je to

Grašak kad se bori Rasni će da gori

Једи неољуштен кропијер. То је пуно јаче од ољуштеног...

Bolje ti je izazovi mučninu, povraćanje i proliv.

Najlakše ti je da popiješ dva litra mlijeka u tetrapaku i sraćeš ko ja maloprije. Proliv najveći. Poz

A tek prdež...

Ili kruske kupim... Toga se nisam setio.

Gurni nekoliko kocki leda u rc

I još dva litra kole i čili čips uz mlijeko.

Јел ти пало на памет да се олешиш од алкохола, вињака рецимо, онда те твоји сигурно неби пустили таквог да идеш у школу.

Отвори још пар тема на форуму, али са великим насловом. Сигурно ће ти се јавити неко са правим приједлогом...

Баци се под кола.

Malo cu da se druzim sa yeahbatchom, pa cu postati retardiran kao on i nece me vise slati u skolu nego u specijalnu ustanovu.

И тамо ћеш пасти из Енглеског.