Prijava

Само парче љуштуре од конпира изеди и тоето, загарантовано куцаш бар 38 целзијуса, јелте...
Немој да се кљукаш без везе количином, одвратан је укус, ко мокар песак да једеш, аукурац....

Rasni bole te kurac još jedna godina u osnovnoj neće ti škoditi lolo

ja sam rasan
Malo cu da se druzim sa yeahbatchom, pa cu postati retardiran kao on i nece me vise slati u skolu nego u specijalnu ustanovu.

Kakav šuk, čisto klinački

Idi bre u kadu, napuni ladne vode, i tamo stoj jedno pola sata, poslije toga izadješ na balkon , u roku od pola sata temperatura trijesosam. Bar je tako meni kad sam htio da izbjegavam večeru sa rodjacima.

Ja da sam četvrti srednje, ja bi pao da mogu dva put na ekskurziju didem

Idi bre u kadu, napuni ladne vode, i tamo stoj jedno pola sata, poslije toga izadješ na balkon , u roku od pola sata temperatura trijesosam. Bar je tako meni kad sam htio da izbjegavam večeru sa rodjacima.

Ovo, ali samo do onog dijela da stojiš tamo pola sata (uključujući i to jelte), i onda presjeci vene i umri kao pravi peder

Rasni bole te kurac još jedna godina u osnovnoj neće ti škoditi lolo

Debilu ja sam srednja skola!

Još gore. Srednja škola je tako prosječno.

Još bolje taman ponavljaš svaku godinu i onda kad kažeš ljudima da si se školovao 16 godina misliće da si završio fakultet lololo

Znaci malo krompira i to e to. Modovi moze lok.

lakše ti je dobit hipotermiju no temperaturu, mada je teže objasnit

Predlažem ti da poneseš žilet ili parče stakla u školu. Onda na prethodnom času pitaš da li možeš da izađeš u WC. Kad te pusti, ti u WC-u iseci se malo, recimo po ruci, samo da okrvaviš šaku druge ruke, i onda je stisni da se krv ne vidi, a krvarenje zaustavi nekim zavojem, flasterom, šta znam. Onda se vrati na čas, i kad sedneš u klupu, posle nekog vremena prinesi onu okrvavljenu ruku nosu, namaži se ispod, kao, potekla ti krv... Onda teatralno padni sa stolice i zakovrni očima. Izbegneš kontrolni, a ima bar sedam dana da posle toga te vodaju po raznim ispitivanjima. Garant pali.

зашто једноставно не подмитиш доктора да ти напише неко зајебано оправдање? ионако неће нико ништа моћи да прочита, битно да је доца печатирао.

POSLE TRECEGDANA SE VAZNIO U NEBESA!

Pojeo sam pola manjeg. Kad pocinje da deluje?