Prijava

Упалиш лемлицу. Када се угреје, пислониш је уз гузицу. Такој једно двадесетак пута. У зависности колику температуру хоћеш.

А можеш и да се организујеш, па да ти током недеље остане времена да учиш 10 сати. То је послићак. Можда чак и да нађеш лову (мешаш малтер ручно) да узмеш тутора, да ти помогне да се организујеш, да не седиш са књигом у руци утаман.

Hogar_Strašni™
Rasni,
Koliko si vruć

Možete i na pvt. :)

DObićeš temperaturu na Derbiju kad vam koknemo 5 komada.

Rasni, navrati kod mene, imam 37.8 tri dana već, a uopšte nemam kontrolni iz engleskog...

I taj fervex je kurčina, uopšte ne znam sta da uzimam...

Temperatura je tako mejnstrim, trebao si da dzaraš prstom nozdrvu ne bi li počeo da kijaš i onda normalno kažeš e pa je nmg da idem u školu jer kijam hahahahah

Profe, za tu temperaturu nema potrebe da bilo šta uzimaš, organizam mora da se bori.
Ako imaš i druge simptome, coldrex u prahu je jako dobar.

ferveks je vrh stvar kad hoces da spavas
zvenes ejdan i uspavas se za 20 minuta

Тхе Проф
Rasni, navrati kod mene, imam 37.8 tri dana već, a uopšte nemam kontrolni iz engleskog...

I taj fervex je kurčina, uopšte ne znam sta da uzimam...

Марихуана ће ти помоћи.

To i ja mislim, Kaunte, zato i čekam...

Uzmi domaćicu. Sidu leči, elem imamo problem rasnog.

Njegov se problem, u stvari, ogleda u tome što ima pogrešan pristup . Kao stručnjak za eskivažu putem "iznenadnih" obolevanja mogu da kažem samo ovo : uvek idi na proljev.
Dakle nekoliko puta zatrčiš se do klonje, uletiš unutra, mal pričekaš i onda u šolju jelte sipaš po litre pripremljene vode iz flašice. Odeš kod doktora požališ se na bolove u donjem delu stomaka, nikako želudac. I predložiš mu da je verovatno stomačni virus.

Ako si operisao slepo crevo ovo je ok opcija, ako nisi možeš digraš i na tu kartu ali ne preporučujem. Dalje, ostale opcije zavise od trenutne kliničke slike i pređašnjih obolevanja - previše stomačnih virusa može te odvesti na detalnjije analize što svakako ne želiš.

Deo ovoga stekao sam iz ličnog iskustva jer se od malih nogu, nažalost, stvarno vučem po bolnicama tako da sam se nagledao svega i svačega. Mada najbolji savet koji mogu da ti dam je da ne jedeš govna i naučiš engleski jer će ti trebati kad budeš muvo strankinje. Eto.

@ Leteći medvjedić
Možemo li?

Evo izgleda da i ja imam temperaturu...

nisam čito temu jer kontam da smarate, mogu samo reći da je dovoljno ostati bos, popiti 3-4 piva pored otovorenog prozora. Svakako je preporuka imati mokre čorape na nogicama

Vratimo se originalnom pitanju...
Kako dobiti temperaturu.
Ako krenemo od jednačine idealnog gasa
pv=nRT

T lako izračunavamo kao T=pv/nR

Šaljivo, ali i korisno

Popiti čaj od ambrozije i umotati se u mokro ćebe, pa odspavati 2 sata u podrumu.

Naguraj ržav ekser u kurac i dobij tetanus.
Imaćeš temperaturu i još ćeš da umreš heh
he he

Kako dobiti temperaturu?

Šta bi neki ljudi sve uradili samo da bi mogli nešto da naguraju a anus a da drugima to ne djeluje sumnjivo.