Prijava

NOVOSTI
Krovna kuća svjetskog fudbala (FIFA) kaznila je sve koji su varali popunjavanje Panini Online Sticker Albuma, mijenjajući vremenske zone svakih sat vremena.
Nakon što su iz FIFA-e najavili kaznu, datu riječ su i ispoštovali. Svi koji su mijenjali države prebivališta u cilju mijenjanja vremenske zone kako bi prije vremena dobili tri nova paketića od danas će morati skupljati ispočetka.

haha sreca pa nisam bio toliko pametan da pokusam

Sta imas od duplih gazi?

imam Šara i Šaćirija iz švajcarske, Fegulija, Hondurascanina figerou , Gonzala Jaru iz cilea i guagua iz ekvadora

Katsuranis iz Grcke
Brown iz nigerije

Trebaju mi bosanci Pjanic i Lulic i Kejhil. Ili neki iz Obale bjelokosti

lol kako nam nije palo na pamet da menjamo vremenske zone :D

a i poserem im se u album, kao da su neke nagrade pa da kažnjavaju. nagrada je onaj album s tvrdim povezom lololo

i to kontam prazan lolol

Imam tu dvojicu, jbg.

Danas je u mojoj kuci slavlje. Pecemo vola.
http://prntscr.com/3cz1m0

treba li ti koji moj ? samo je ebeno sto nisam u toj grupi

Mozda jedino onaj iz Hondurasa.

Како јебено смарате са тим говнетом. Усрали сте драж скупљања сличица скроз.

A jebiga somi, niko te ne tera da skupljas online.. Meni se realno jebe da dajem brdo love da popunim album, uz to se cimajuci nekoliko puta da se razmenjujem slicicama sa decom od 10ak godina..
A opet, dovoljno mi je interesantno da zelim da vidim i skupljam ,pa je online sasvim ok izbor.

A ja se pitao kako onaj iz španije valjda popunio album za dan jebem ga usta.

Evo sad Hall of fame prazan. PRC!

pa pazi, ako ima 424 slicice, a moze 5 paketa dnevno da se okaci, minimalno vreme potrebno za sakupljanje celog albuma je 17 dana.
Pre toga ne moze nikako. Cak i da poseduje 124124 kodova

sa decom od 10ak godina..

BRate, na Terazijama ima svih, samo nema decurlije. :D Juce matorci, likovi nasih godina, ribe, i 2 klinca od 10 godina sa kevom i dedom. ZNaci 95 posto ljudi su normalni.

I još meni nije čudno.

al ja nisam u toj grupi, dao bih ti ja njega odma