Prijava

Inače madlick u prevodu znači ludački liz.
Jako zanimljivo :------------------------------------------)

vidite ovaj bend sto peva na pinku strasan sastav vidi se da imaju taj neki bunt u sebi kontas svi mi imamo bunt u sebi samo trebamo naci nacin to da iskazemo hehe ''we are the world we are the future'' kontate kao ne treba ziveti u proslosti jer od toga nema vajde vec se fokusirati na novije generacije pozz

jankunas, 14, vilnus

Svaka čast, to je ideja koja treba Srbiji da bi napredovala!

Naprednjak, Popove Drače

Ispao Maid :((((
Zahvalio se mami

Zasto se ne zahvalis decku? OPAAAAAAAAAAAAAAA

U redu je Maide u redu je, smiri dozivljaj...

pozz, jankevicius, 11

Proklet bio titanik i sve njene suze,
Zašto hladni ocean Leonarda uze :(((((

PA MAMU TI JEBEM KER NIJE ISTO STO I DETE ZAPRAVO TEBI MOZDA I JESTE KAD SI JALOVA

ana mihajlovski je sranje, bolje da su doveli onu guzatu marijanu mićić. uvek je bila bolja pička još kad su pravili onu emisiju gde odu u neko selo i lože seljake a njihove žene zavist

CIGAR ana mihajlovski je sranje, bolje da su doveli onu guzatu marijanu mićić. uvek je bila bolja pička još kad su pravili onu emisiju gde odu u neko selo i lože seljake a njihove žene zavist GARCI

Da, mada je ana bila malo bolja nego što je sad dok se nije korigovala.
Mićićku bih jebao neopranim kurcem x-)

ana mihajlovski je ruzna kao poziv za vojsku + ima 29kg

ana je imala taj šmek lepuškastog devojčurka koja će se svideti i meni i matoroj babi od 70 godina jer je fino dete i javi se kad prođe. sad izgleda kao da je otpuštena iz drajzerove za vikend

marijana je uvek odisala nekom sirovom jebozovnošću i bila je dobra pička, po mom skromnom mišljenju sada daleko bolja nego pre 10 godina

miki_corleone, majdanpek

takvi kao ti sa niskim standardima po pitanju riba su UBILI DJINDJICA

ДАЈТЕ ЛАЈВСТРИМ ЦРКО МИ КОМШИЈА КОЈИ НАМЈЕШТА АНТЕНУ КА АВАЛИ НЕВИДИМ ПИНК!!112

takvi kao ti su oterali vojvodu

Sirnicom jebozovnosti?
Vrati se u Posnu!~!!!!~!~~!~!~!~!!‚1‚1‚1‚1

ana je imala taj šmek lepuškastog devojčurka koja će se svideti i meni i matoroj babi od 50 godina jer je fino dete i javi se kad prođe. sad izgleda kao da je otpuštena iz drajzerove za vikend

marijana je uvek odisala nekom sirovom jebozovnošću i bila je dobra pička, po mom skromnom mišljenju sada daleko bolja nego pre 10 godina

Sve od reci do reci.