Prijava

Вел фак, ово нисам очекивао. лололо

enemy IMAS NA KCN3 I NA DMSAT

Janksczinsky, 9, Warsaw

jel ovo neki bugarin

daniel lolol

A jes lud Tose, jebo ga caca... Kako je izasao? Jel to znaci da ce da ustanu i Tito, Ckalja i Dragan Nikolic?

jel znate šta je tošetu zadnje prošlo kroz glavu? karburator

lolz omg xDDDDD

Tito ne može da ustane, ima malih problema sa nogom.

Pa kako moze Daniel biti Tose? A jeste glupi, matere mi! Pa ovaj se zove DANIEL!

da to nije neki frenkijev rođak

NIJELEPO SLADITISE TUDJOM NESRECOM CRNIHUMOR KORISTE OSOBE NESIGURNE U SEBE DVAJTE ODAO SI SE

jankulovski, 8, ostrava

Zbunili smo ze Jericho, doslo je do greske u prevodu.
poz

Koja je maksimalna velicina za gif avatar, oprostite sto skrnavim ovu velicanstvenu temu svojim profanim pitanjem?

ispao Lukijan, zaveži pertle

jankulovski granatiraću ti ostravu ko dubrovnik ne bi mi bilo prvi put ne igraj se telesnim integritetom

SJAJAN IZBOR PESAMA ZA POLANISAM CUO ZAHVALIO BIH SE SMINKERU NENADU DUKATLIJI I KAMERMANU MILETU FOSNI, HVALA VAM ZA SVE BEZVAS X FAKTOR NE BI BIO X FAKTOR POZZ

JANKEAUX, 13, PARIS

dzankee (ili jankulovski, ne znam sta je istina), ako ti dodjem na kalis nateracu te pred svim ortacima da se skines i naguzis i da te sutiram, vise mi te je pun kurac samo te pratim po forumu kolko se izdrkavas i glumis nekog mangupa...a veruj mi kalis mi je blizu ocekuj da se sretnemo veceras majmune

\evo sad pise jankeaux, ali za mene to ne predstavlja problem da te pronadjem.

koga biste iz žirija najradije milovali po bradajama?

ja žeksa

DVAJTE KOJAJE RAZLIKA IZMEDJU TVOJE MAJKE I SSSR-A

nema razlike, I JEDNA I DRUGA SU POCEPANE HEHEHEHEH AKO SI IZ BG-A ONDA SAM SE SALIO POZZ MALO FRIENDLY HUMORA

jankoulaikis, 14, KAVALA

HAHAHA epski brate nema ljutnje svi smo mi isti samo nas boje dele
pozz