Prijava

definicija zene: hocu muskarca koji je situiran, sposoban i mocan, da moze da me zastiti...necu muskarca kojeg ja treba da izdrzavam, sta ce mi nesposobnjakovic.

druga definicija: mene ne interesuje novac kod muskarca, koliko sam puta bila u vezi sa deckom koji je u losijoj finansiskoj situaciji od mene (da da, kurvo, i bilo vam je super dok nisi pocela da mu nabijas na nos kako je nesposoban i kako ti je dopizdelo da ga finansiras)

Ko zna šta bi ti sada kucao ovde da si slep...

Ko zna šta bi ti sada kucao ovde da si slep...

Pa isto, kucam naslepo :)
Zašto mrziš žene, Petre, da li te je neka povredila, uvredila, život ti upropastila?

Haha nisam zavrsio i ko zna kacu, ali evo neki osnovni koncepti...

Razlozi muske frustracije se zenama su sti ih ne razumeju tj.. ne razumeju sta ih pokrece i kako razmisljaju. Pri tome se to ne odnosi samo na zene ili devojke ili drugarice, vec i na Majke , Babe, Sestre.
Pavic je napisao, "Koga je volela Majka, volece ga i Zena pa i Cerka, i obratno koga nije volela Majka, nece ni Zena pa ni Cerka. Tako jedni bivaju triput voljeni, a neki ni jednom." Odnos Majke perema sinu zaista veliki delom pravi osnovu za njegv kasniji odnos prema zenama. Puno puta se ljudi kojima je majka neka rospija ozene bas istom takvom rospijom, jos ako imaju cerku pa i ona bude takva...
I naravno seks. Muskarci bi da jebu, a zene se stisle pa ne daju. Ili uslovljavaju ili ucenjuju, pa onda muskarci lazu ili doplacuju ili traze nesto drugo, pa kad prodju malo godine, onda zene bi, ali sad muskarci nece ili hoce nesto mladje, a svi slusaju jedni druge kako lazu i baronisu a u stvari retko je ko tu srecan i zadovoljan.
Gde god postoji frustracija, ne moze da dodje do dogovora.

Nastranu telegencija, jedno 90% žena koje sam upoznao je nezanimljivo k'o konj. Svega 10% su dovoljno zanimljive da bi ih čovek mogao držati gajbi, ali ne previše, do tri komada. Koliko bi vi žena i kakvih držali gajbi i dalbi uopšte?

Samo se setite kakve smo gluposti morali slušati sporadi pičke. :'(

Samo se setite kakve smo gluposti morali slušati sporadi pičke. :'(

Šta bi žene rekle o slušanju gluposti... Možda ni one nas ne cene previše, samo nekih 10 posto.

Odnos Majke perema sinu zaista veliki delom pravi osnovu za njegv kasniji odnos prema zenama.

Nači ako dobro jebeš majku dobro ćeš jebati i ženu i ćerku?

eo pitanje
jel vjerujete da su ženke iracionalinije od mužjaka i zašto?
nailazao sam na barijere koje sam smatrao granitne stijene iracionalnosti gdje retorika ne vrijedi pišljiva boba. jesam li ja iracionalan jer vjerujem da se žena može osvojiti razgovorom isključivo?

držao bih 67 i sve bih silovao i mučio na razne načine, valjao ih u njihovoj povraćci sve to vreme naravno, kad su žedne zvao bih dželu

taman da ih i nahrani

otvorite temu ''sanja marinkovic i ta sranja'' ako hocete da hvalite zene, ovde to nije dozvoljeno

najgore je sto vecina zena ni ne cene muskarce koji ih stvarno cene...
u stotinu primera sam video da zene mnogo vise misle jedno, pricaju drugo, a rade trece u odnosu na muskarce koji su mnogo savrseniji i bolji ljudi

ponekad bih samo stajao u ćošku, grickao bundevine semenke i pljuvao ih ljuskama

ovo mi je nova definicija ako neko hoce da je oceni, pozitivno.
http://vukajlija.com/kukuruznjak/696447

Нема више старих каваљера... Ово младо све бесно и затровано мржњом и потребом да испразне скротуме моментално... Ја кад се понашам као свиња, никад се не вређам кад се понашају према мени као према свињи.
Извини Пезосе на офтопику.

Nastranu telegencija, jedno 90% žena koje sam upoznao je nezanimljivo k'o konj

E sad ako je konj nezanimljiv ja ne znam...:) Sve zavisi sta te zanima?

a šta je sa onim muškarcima koji misle da su žene i idu na operacije da promene pol

i sa ženama koje se osećaju kao muškarci pa nadograde bobana

mora se precizirati da znaju ljudi dal da ih mrze na ovoj temi ili nekoj drugoj

Torazulu, jebiga, poređenje tako: http://vukajlija.com/ko-konj/121472 E ušta ti vreme prođe na Vukajliji lolo

Više poštujem te likove što skontaju da nemaju muda pa ih na kraju otfikare, u svakom slučaju bolji od pičkopaćenika koji se ulizuju ženama jer su veće pičke od njih a nemaju hrabrosti da to priznaju.