Prijava

80 000 нема нико а да га ја познајем

nije sve u parama.
taj koji ima 120 soma platu radi 12 sati

A šta Amerikaci misle o nama, oni nama daju pare za gladne i žedne a naši ljudi to pokradu, ponesu u svoje trospratne kuće sa svojim 4x4 džipovima.

Nemoj me zajebavati molim te, koje jebene pare. Još mi reci da su humani

Ma super bilo, a onda se sve vratilo u normalu

A šta Amerikaci misle o nama, oni nama daju pare za gladne i žedne a naši ljudi to pokradu, ponesu u svoje trospratne kuće sa svojim 4x4 džipovima.

Drže te gladnog i žednog, jebu te ko taoca i izbombarduju hemijskim oružjem pa ti daju pare. Ekstra.

Cara jesi bio ti kad van ove naše bivše Jugoslavije?

Ma super bilo, a onda se sve vratilo u normalu

TO!!!!

Jesam, Meso.
Svojevremeno sam i napravio svoju kartu jebanja, gradove sam obeležavao crvenim tačkicama, na temi za jebanje. Mogu ti reći da sam u to vreme imao više tačaka napolju nego u jugi

Некад кад видим какво смо ђубре од народа пожелим да нас сатру нуклеаркама и захваљујем Швабама, Усташама и Турцима што су нам у прошлости сјебали генетски потенцијал јер би сад било бар 4 пута гована више.
Сипај Клинтоне!

Нисмо ми ђубре, никако, само су ђубрад они што се осиле кад постану власт

Eh, u domovini ti bijela kuga a ti plodiš strankinje.

I Tito je uzimao kredite pa kažu da se živjelo samo tako. Ovi sad uzimaju svako malo neki kredit a oni žive kao Tito.

Možda ste u pravu, Amerikanci su izgleda baš govna. Ajmo mi da kod Rusa, to su braća.

eo, nije me mrzilo da napravim ponovo, posto ne nadjem na JEBANJU 5
http://s7.postimg.org/ca7xsbd4r/Capture.jpg
lolololo

Након тита и након свега тога каце распарчала југа остало нам је негде око 9 миљарди дисплатимо, а сад је 40 или тако нешто.

Да је било толико добро, не би се распали, нисмо ваљда толке будале.

Meni sve nešto toplo oko srca kad pomislim da ćemo za 15 godina da kažemo kako je pre, tamo negde oko 2014. bilo ekstra.

Ајд да се вратимо на Бомбардовање:
https://www.youtube.com/watch?v=GV3LHCb7O7o

jebo bombardovanje dajte vaše karte jebanja (na mape ne treba da se unosi lokacije gde ste sve drkali)

Ајд да се вратимо на Бомбардовање:

Daleko bilo. Znaš koliki red bio ispred zgrade "Politike" za cigare, a imali samo HB 100's?
Al' zato u jednoj trafici u Jerkoviću imali makedonski Primo valjda i neki Captain Black - popušiš jednu tu Captain i k'o uduvan 7 sati.

I, da, potrošismo pola juneta smrznutog, samo vadi jednu po jednu kesu čim nestane struje, a trebalo je da nam bude do kraja godine..

Meśa
Bombardovanje služi da se narod urazumi. Ne kažu bezveze za Ameriku da je svetski policajac.

Имаш право. Живела Сребреница! Треба опет гранатирати Маркале, овај пут од стране Срба, а и цело Сарајево, чисто да их уразумимо.

Него, нема ту много филозофије око Генералштаба. То је зграда израђења по пројекту Николе Добровића, који је за њу добио Октобарску награду града Београда и дело му је увршетно у архитектноску баштину града. Зато нису смели да руше зграду.

Оно по чему памтим највише бомбардовање Београда је чињеница да су у њему остали само Београђани. Београд је био готово празан. Било је чисто, мирно, саобраћај је лепо текао, посао се није прекидао, све је било нормално. Испите сам полагао без проблема, мада је било много мало колега. Без љутње свима онима који су дошли, само кажем. Још не могу да избијем из главе снимке оног радника РТС који је вирио на пола из срушење зграде. Срби су заборавили шта је НАТО радио и тога се треба подсетити. Покој свим страдалима. Никада заборавити. Вратити када дође погодно време.

Granjaka kobjašnjava

Bio sam klinac 5. razred i nisam shvatao sta se desava i koje su opasnosti. Secam se prvog dana, nastavnica nas je sa poslednjeg casa zabrinuta poslala kuci a mi smo bili srecni jer smo ranije izasli iz skole. Kasnije je bila neka frka panika lepljenje prozora selotepom i trcanje u podrume (iako realno, da je zgradu pogodilo neko americko govno, isto bi prosao i onaj na 6. spratu i u podrumu).
Malo starije (od mene) komsinice su crtale kredama po podrumskim zidovima grafite "klinton magarac" i dignuta tri prsta, neke komsije su kasnije donele kauce i tepih u podrum, kad nailaze avioni sva deca su morala stati ispod nosecih stubova...
Kasnije vise nismo ni silazili dole, gledao sam crtace na politici do 5-6 ujutro... Bili su koncerti svaki dan u centru grada, svi su furali TARGET bedzeve (pod bedzeve mislim zihericu i komad papira)... Veoma cudan period za klinca.
Prvi i jedini put sam prosao sa 5.00 (iako sam uvek bio odlican djak 4.50+)

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201303/591789/14-godina.jpg
ps. poster je proslogodisnji