Prijava

čovjek je nastao iz kurca

eno mene tako u ank morporku, vidite li me?

тема о еволуцији 21 страна
тема ФК Црвена Звезда 630 strana
===================
tema tripovanje svemira 29 strana
tema sportski kviz 1798 strana
===================
pozz

Ja ne znam šta bi ti hteo. Fudbal i ostali vidovi sporta i navijanja su naučno dokazane činjenice, objašnjene praktično i teoretski, iz ugla različitih disciplina, a ova teorija evolucije i kreacionizam nemaju baš neku čvrstu osnovu. Zato i ima više sporta.

Ja sam se zajebavo, samo vi nastavite o Darvinu-on vas i deli od nas. Budte mi dobri, pozz.

darvin je bio kvalitetan sider

pseto asi šukno darvinistima. kakvi smo majmuni sad ispali. kad smo kod pseta, znate li kako su stvorene rase pceta? voleo bih stručno objašnjenje sa referencama iz kurira i nadlanoua.

Шкк, ја нисам дарвиниста, премало знам о томе.

Шкк, ја нисам дарвиниста, премало знам о томе.

doduše nisam ni ja, ja više volim savremenu teoriju evolucije koja obuhvata dokaze iz genetike, molekularne biologije, citologije, biohemije itd itd, svega onoga što nije ni bilo u Darvinovo vreme.

Mene je Bog stvorio, a vi ste od majmuna nastali.

rasni tebe je bog stvorio ali odmah kao mankija

I sam Darvin se popisao na svoju teoriju pred smrt. I priznao da veruje u Boga.

I sam Darvin se popisao na svoju teoriju pred smrt. I priznao da veruje u Boga.

to je mit. on je verovao u boga ceo život, štaviše, u 'o poreklu vrsta' je čak i napisao poglavlje 'O Tvorcu', s tim što je ono nakon drugog izdanja izbačeno

darvin je tako mejn, bergsonizam ftw

jebiga rasni, kasnije su mu ipak dokazali tu tteoriju, badava se popišavo. Sad se izučava savremeni koncept evolucije koji se temelji na dokazima iz nauka koje nisu ni postajale u njegovo vreme, a ne ta njegova knjiška.

to je mit. on je verovao u boga ceo život, štaviše, u 'o poreklu vrsta' je čak i napisao poglavlje 'O Tvorcu', s tim što je ono nakon drugog izdanja izbačeno

to je 3. (slučajnost? ne bi reko) poglavlje
i u origanalu glasi

O PRAVOSLAVNOM TVORCU

4. poglavlje, kasnije izbrisano, od strane iluminata, ima naslov

HEROJI KAJMAKČALANA

Ma to Amerikanci seru. Bog postoji to je cinjenica. Aj mi objasni zasto se ljudskom rodu nista nije razvilo zadnjih 3000 godina. Evo meni treba 3 ruka. Sto mi ne izraste?

zato što ti je kura previše mala i za dve

ako nastaviš da drkaš tim tempom možda ti i izraste, zapamti evolucija je postepen proces, daj joj malo vremena!

Pa ako je postepen proces zasto svi nemamo kurcine od 3 metra? Muskarci od nastanka ljudskog roda zele veci kurac.

ZASTO LAZES DARLINE???