Prijava

Ostalo na prošloj strani. Dakle, imam sve slike na kompu editovaću postove u narednim danima.

rasni i ovo ti je ostalo na proshloj probaj ponovo

Rasni, svaki rispekt za memije koje si napravio. Ipak mislim da si najviše objasnio ovim postom:

Rasni vam jebe sve po spisku picke jedne ateisticeke, al umreceti i vi jednom sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

https://i.imgflip.com/94xjs.jpg
shta je dechija biblija, jel to bezalkoholna

Rasni, sad sam stvarno zaintrigiran koja je to obrazovna ustanova koju pohađaš gde su vam drpili po 20 dindži za dečju bibliju? I kako uopšte to izgleda?

chestitam rasni na stricmediumu, dodato

HWALA TEEBORE TRENUTNO PRAWIM IGRITZU FLAPPY STRIC PA SE NADAM NOWOM UNAPREDJENJU.

Mislim da rasnee nije shto je nekad bio. Definitivno je neka razmishljanja korigovao i dramatichno se popravio. I svoj personaliti je popravio. Svaka chast rasnee sve si bolji i bolji. Podrzhka od stricmastera.

Ovo oko aprgejda, mora malo sporije, da osetish chari svake od titula.

A chestitke i bratu teeeboru na promociji. Vidim da se rankovao na isti level kao i shto sam ja. Ja sam mu to govorio od starta da uradi, ali osetio je potrebu za promocijom kada je vech rasnee dozhiveo mali jubilej.

Ja jesam mnogo stricovao, ali moramo se dogovoriti oko novih rankova shta chu da postanem kada budem promovisan.

Moramo dodati i STREETZ neprijatelje, protiw kojih se swi poshtowaoci stric ideologije moraju boriti. Prvi je Celt.

EDIT: Sad vidim da je celt STRIC NOOB. Neka i ostane tu NOOBARA jedna.

hvala caro na chestitkama, osetio sam potrebu da obavestim ljude pa sam otvorio temu u kojoj mozhemo diskutovati

KONACHNO NOWI STREETZ!

SHTA JE SA OWIM ATEISTIMA?
JEL TO PRIZNAJETE DA JE EVOLUCIJA GLUPOST?

Ja da sam Bog, stvorio bih u startu taj mehanizam evolucije, nek ide to samo, da se ne cimam za svaku glupost.