Prijava

Boxere твоја риба ми је пушила јаје

Beograd je najveci dakle najseljackiji je po kvantitetu seljaka.
Novi sad je drugi
Nis treci
Kragujevac cetvrti

Kako je prosek, tj kvalitet seljacizma svuda manje vise isti, onda moze kvantitet da se uzme kao mera.

Bijeljina.

најсељачкији град у србији

у Србији

Bijeljina

Шоми плс.... Карлобаг Огулин Карловац Вировитица

zaostali kosjerić je broj 1 zasigurno...

Vidi se da nisi bio u Bijeljini :D

nekad sam mislio da bi pirot objasnio u ovome,al kad sam otisao iznenadio sam se koliko ljubazan i neseljacki gradic je
a najseljackiji grad,rekao bi cacak
totalno era ojdanic grad

Прелистах тему на брзину и нисам видео да је неко споменуо јебени Владичин Хан. Па мислим, довољно је да чујеш назив. Хахаха Владица, па још Хан и то његов, Владичин Хан. лолчина

Иначе познајем неке девојке из Владичиног Хана, које су у Нишу куповале тоалет папире и неке детерџенте, па су носиле кућама својим, јер је фазон у Нишу ролна перфекса 20 динара, а у Хану 24.

celt

Novi sad je drugi

mi smo za vas zapadna evropa!
https://www.youtube.com/watch?v=XB_UZM5q-N8

Видин и Кочани. Онда после њих Сегедин и Сисак. Живели!

Da, da, Vladičin han... Pogotovo kad ga vidiš s puta (radi se ta deonica autoputa pa se prolazi pored hana) noću, izgleda tako industrijski i oronulo, taman za snimanje neke trešerčine... Ne znam koliko je seljačko mesto, ali je ružno u pm.

Beograd je najveci dakle najseljackiji je po kvantitetu seljaka.
Novi sad je drugi
Nis treci
Kragujevac cetvrti

Kako je prosek, tj kvalitet seljacizma svuda manje vise isti, onda moze kvantitet da se uzme kao mera.

Grešiš, kvalitativno Šabac šije svaki drugi grad na planeti.
Da je Beograd veliki kao São Paulo, opet bi ga Šabac u ukupnom plasmanu dobio lagano.

Pa sledi Loznica. Pa Bajina Bašta.

secam se gospodine @Thilmo kako ste jednom pricali da ste se vozili sa jednim ortakom u njegovom Pajeru

Једно питање, кад смо код градова, офтопик мали.

Елем, у Нишу су телећи репови специјалитет, тј рецепт је и настао овде. Занима ме да ли се ово једе и у другим градовима, тј по Србији земљи.