Prijava

Ok, da rezimiramo njihov program.

Biti nacionalista nije isto sto i fasista i nacista..

to je tačno, ali zato ovo:

Porodica - da / gejevi - ne

jeste fašizam

Auuuuu dokle vi stigoste! Nisam ulazio ovde do sad i procitao sam sveeee. Stanovnik sam sela kod Sapca koje je bilo evakuisano i bio sam na licu mesta svih ovih dana. Sve ste u pravu, bas sve svi! Mnogo ste samo politizovali stvar kada je bila frka i mnogo ste se zajebavali oko svega ovoga (cast izuzetcima).
Nisam stigao da ispratim temu na vreme jer sam punio jebene dzakove i za uzvrat dobio jebenu upalu pluca.
Slazem se sa tim da je "organizacija" bila losa.
Slazem se da je heroj Vucic digao paniku i napravio haos za hiljade ljudi koji su ovde dosli.
Slazem se da je sve politika, ali ja sam bio tamo i gledao sta se desava svojim ocima.
Sabac jeste bio veliki problem zbog fabrike Zorka, koja je u katastrofalnom stanju vec godinama. Tamo zaista ima toliko hemije, da bi svi otisli u kurac.
Sada kada je proslo sve, hladne glave mogu da realno kazem sta se zaista tamo desavalo.
Ljudi da mogu da vam docaram koliko je drhtala zemlja pod nogama u Drenovcu kod Sapca. To niko nije mogao ni da prognozira, nit je tamo bio neko dovoljno kompetentan da kaze da li ce nasip izdrzati. Pojavilo se blato iza nasipa i Sava je pocela da prodire iz zemlje. Zaista je bilo pitanje trenutka kada ce sve da ode u kurac. Bacis dzak u zemlju i zemlja ga proguta! Samo smo cutali i bacali, a dzakovi su nestajali. Svima nam je bilo jasno sta ce se desiti ukoliko voda jos malo nadodje i onda je naredjena hitna evakuacija. Dosli su crni hameri i pocela prica o miniranju nasipa. Pocelo je i sklanjanje ljudi sa nasipa. Naravno nisu svi otisli. Valjda bi bilo manje zlo da se izlije po selima, pa ako dodje do Sapca, onda otom potom.
Zatim su u tih par sati popucale brane u Bosni i nivo vode je poceo da pada.
Mislim da nas je sam Bog spasao i vera hiljade umornih ljudi da cemo uspeti.
...i da, najvisi nivo Save kod Sapca je iznosio tacno 666 cm!

Sabac nije spasla nikakva vlast, vojska ili bilo ko drugi.
Sami smo se organizovali i sami uspeli.
Ja, kao macvanski seljak, zelim da se zahvalim svima koji su dosli i zao mi je sto ste bili gladni, zedni i mokri.
HVALA, jer nema ko drugi da vam kaze.
Sada mozete nastaviti sa politikom i izvinte ako je nesto nije bilo...

danas u paracinu sljaka.bilo je krajnje korektno.taj paracin je bio bas zesce poplavljen,a o tome se nije pricalo mnogo.ljudi iz grada kazu da je to zbog politike,tamo je ds na vlasti.kapiram da je zbog toga.na kucama lajne dokle je bila voda sezu i do 2 metra.za 20 minuta je krenula bujica iz crnice.to je neki omanji potok,prosto je neverovatno da to moze toliko da nadodje.ceo paracin bio pod vodom.price ljudi su krajnje teske za slusati.niko ih ne obilazi,5 dana bez vode i struje,niko ni da pita da li treba makar vode.atmosfera danas je bila super,dobro zezanje,sljakanje.devojke/zene koje su bile sa nama su prosto neverovatne.radile su sve kao i svi,vuglile,lopatale,ni da cuju da to ne rade,da pauziraju.savka cast,najvece moguce postovanje.i svaka cast na entuzijazmu ljudi koji to organizuju.ne rade za cef.svaka im cast.ljudima nevreovatno sto se mi cimali iz ns da bi dosli do paracina.raja i grad za primer.da napomenem da je bila jedna devojka iz pazove(nova ili stara,zaboravih) i ckode iz bg-a.mozda i dvojica iz bg(zaboravih)

fejk država
fejk premijer
fejk opozicija
šatro narod

pa što bi nam koji kurac i eroji bili drugačiji
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/470168/SAZNAJEMO-Dzambo-koji-se-predstavlja-kao-heroj-iz-Obrenovca-uhapsen-kao-prevarant

kako je dobro kace kolju naprednjaci i peščanik
ko god izgubi jedno govno manje

https://www.youtube.com/watch?v=dhC4XjBtniQ&list=UURPJxt_popozF_ppRAvVcZw
OPAAA...IDEMOOOO
Pazi reklamu!! CENZURISANI VIDEO...
https://www.youtube.com/watch?v=Zf9UnoG5EVU
Kakve su breee ovooo baraaabe
(EDIT: A pazi koji likovi, kao profil Tadicev.... HAHAHAHA LUDNICA)

kako je dobro kace kolju naprednjaci i peščanik
ko god izgubi jedno govno manje

Šta god da misliš o Peščaniku, njegovo obaranje treba da shvatiš kao loš znak. Danas Peščanik, šta je sutra na redu? Njuz možda? Marko Somborac? Možda i ovaj sajt? Primećuješ šta se u stvari dešava?

Šta god da misliš o Peščaniku, njegovo obaranje treba da shvatiš kao loš znak. Danas Peščanik, šta je sutra na redu? Njuz možda? Marko Somborac? Možda i ovaj sajt? Primećuješ šta se u stvari dešava?

ma kapiram naravno
ali jače od mene bilo da to napišem

http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/lukiceva-portal-pescanik-oboren-zbog-teksta-o-stefanovicu_491570.html
:D garant imaju neke krs servere koji ne mogu da prime toliku posetu odjedared...
poceo bome dobar internet rat u Srbiji....

Vako.
Daleko od toga da nisam svestan sns botova, al ovo od danas su sve same patke.
Server Pescanika Bog zna zbog cega je pao, ali da sns botovi to znaju da urade, tesko mi da poverujem.
Drugo, ovaj video o zastitniku gradjana, jesu botovi glupi, ali ne toliko. Ovo je postavio ili neki retardirani klinac nalozen za sns, ili je sam DS to uradio, delom da naglasi retardiranost botova, a i da sebe digne. Pogledj samo komentare u videou, pa sve je anti-SNS, a satro SNS bot postavijo. Razbirate me. Insepsn jebeni. Patka within a patka, within a patka.

Da. Slazem se.
Krenuo sam bio da serujem to govno. I onda skontas da je govno iz ko god ugla pogledas.
Al podelih ovde, jel ova tema neki lajv program politicke deponije.

Pitam se šta rade ti Anonimusi u Srbiji... Ako i oni nisu neka sprdnja.

komentar sa neta
недеља, 01 јун 2014 23:35
Juzna Koreja - mesec dana pre poplava u Srbiji
"Izvinjavam se zato što nisam sprečio da do ove nesreće dođe i zato što na nju nisam adekvatno odgovorio pošto je do nje došlo. Verujem da kao premijer moram da preuzmem odgovornost i dam ostavku", rekao je Čung u obraćanju javnosti, koji je direktno prenosila južnokorejska državna televizija.

http://www.alo.rs/vesti/svet/premijer-juzne-koreje-podneo-ostavku-zbog-nesrece/53391

Pa vuka se raspad. Jel mislite da je napadaju.
pssss.. garant Brus insajder ukrao neke kodove..

Vako.
Daleko od toga da nisam svestan sns botova, al ovo od danas su sve same patke.
Server Pescanika Bog zna zbog cega je pao, ali da sns botovi to znaju da urade, tesko mi da poverujem.
Drugo, ovaj video o zastitniku gradjana, jesu botovi glupi, ali ne toliko. Ovo je postavio ili neki retardirani klinac nalozen za sns, ili je sam DS to uradio, delom da naglasi retardiranost botova, a i da sebe digne. Pogledj samo komentare u videou, pa sve je anti-SNS, a satro SNS bot postavijo. Razbirate me. Insepsn jebeni. Patka within a patka, within a patka.

Kesić ojebo. Nisam ga gotivio dok je vodio fajront republiku, isforsiran humor mi je bio. Ovo što sad radi mu mnogo bolje leži.

Pa vuka se raspad. Jel mislite da je napadaju.
pssss.. garant Brus insajder ukrao neke kodove..

Jeptese vas dvojica, ja da znam neke kodove već bi bio direktor PIO fonda umesto što se drkam po njivama :)

To vidite sa Sosom, moje dugogodišnje iskustvo mi govori da kad god je neka zbrka na sajtu on barem zna šta je u pitanju, ako već nije uzrok :)