Prijava

Kesić ojebo. Nisam ga gotivio dok je vodio fajront republiku, isforsiran humor mi je bio. Ovo što sad radi mu mnogo bolje leži.

+ 1
A u kom minutu je ta cenzurisana reklama, nisam primetio?

ne znam ja ko je tu kriv,al znam da je bio ceo potopljen,a da u medijima nije bilo toliko price,a trebalo je.ko da je bitno ko je na vlasti.

danas u paracinu sljaka.bilo je krajnje korektno.taj paracin je bio bas zesce poplavljen,a o tome se nije pricalo mnogo.ljudi iz grada kazu da je to zbog politike,tamo je ds na vlasti.kapiram da je zbog toga.na kucama lajne dokle je bila voda sezu i do 2 metra.za 20 minuta je krenula bujica iz crnice.to je neki omanji potok,prosto je neverovatno da to moze toliko da nadodje.ceo paracin bio pod vodom.

Председник општине Параћин је важно стигао да се похвали да је председавао изборном скупштином ДС-а, док људи тамо још увек чисте муљ из својих кућа. Проблем са Параћином је следећи. Кад је сређиван центар града, пре десетак година, неко "паметан" је мислио да би било лепо да се избетонира корито Црнице и направи да буде дубоко једва два метра, са неколико степеница да изгледају као мали водопади. Све то лепо изгледа, лепо је шеталиште поред Црнице, али је проблем што се Црница пуни из неколико извора на Грзи (брдо поред пута Параћин - Зајечар), који формирају брзе потоке који формирају Црницу. С друге стране, на 3-4 километара западно од Параћина је Морава. Кад је била поплава у Параћину, Морава је због високог водостаја почела да враћа воду у Црницу, а са Грзе је јурнула права бујица. Да је корито у центру прокопано дубље, да нису покушавали од реке да направе мали канал, да се нико није измотавао са мини водопадима, Параћин не би прошао нешто скоро као Обреновац.

Иначе, свега овога не би било да је Вучић одвео Перу Којота право у полицију. Пера Којот је активирао ХААРП.
https://www.youtube.com/watch?v=jcTX-Uw4Nl8

Е вала баш, Вучко је ко Илија Чворовић ;)

БИБИСИ рођаци, цео свет види куда идемо.

http://www.bbc.com/news/world-europe-27676579?SThisFB

Javna skloništa u Obrenovcu su potopljena. Imam dva atomska skloništa ispod prozora zgrade, pre bombardovanja su nezakonito služila kao magacinski prostor obližnjem marketu, onda su ih ispraznili da se ljudi sklone. Posle bombardovanja niko ih nije održavao, stoji zaključano već petnaest godina, ali čemu priča o javnim skloništima kad su to sve prostorije i bunkeri ukopani u zemlju? Šta bi ljudi radili tamo, osim da se dave? To je prvo bilo potopljeno, zajedno sa podrumima, logično. Sad, kad razmisliš, jebeš atomsko sklonište ako može u njega da uđe obična voda, ali istina je da je podzemna voda ulazila tu i kad nije bilo poplava.

vald, ovo je priča o skloništima po beogradu
ne u obrenovcu

A, da, izvini... Meni samo u očima onaj mulj i smrad koj sam danas muljao, samo sam preleteo preko članka očima i popizdeo...
Ali opet ne kapiram, kako hiljade ljudi smestiti u javna skloništa... Poludeli bi ljudi u toj teskobi, u bunkerima, nije to mesto za smeštaj nekoga ko je sa krova utekao u čamcu. Bolje što su ih u hale razmeštali, manje klaustrofobije, veće društvo...

Ja sam za to da se od sada umesto premijer Vucic kaze "sherok-vezir Kurt" posto je to turski naziv za premijera a "kurt" znaci vuk. Taman je blizi prezimenom voljenom Kurcu. Posto je premijer Srbistana red je da ponese dolicnu titulu.

A nigde se vise ne pominje broj zrtava i sta je sa nestalim. Protnuli kroz vesti jedan dan i to je to.

Ja sam za to da se od sada umesto premijer Vucic kaze "sherok-vezir Kurt" posto je to turski naziv za premijera a "kurt" znaci vuk. Taman je blizi prezimenom voljenom Kurcu. Posto je premijer Srbistana red je da ponese dolicnu titulu.

"Efet efendim - bila je zvanična titula prvog zvaničnog "aminaša". Naime, turski sultan Abdul Hamid drugi (1878-1909) postavio je jednog svog doglavnika za "efet efendiju" čija je dužnost bila da na svaki sultanov predlog potvrdno klimne glavom.".
http://s.tf.rs/2012/02/17/Neboj%C5%A1a-Stefanovi%C4%87.jpg

tekst je prepisan iz prastarog broja politikinog zabavnika

moja definicija iz još starijeg mikijevog lolo