Prijava

Game of thrones jedna od najgorih i nerealna do kraja, mislim zmajevi jebenj ahaha

bombas nekad nam treba da odlutamo iz ovog okrutnog zivota negde u carstvo zmajeva i magije pa makar na malo

Брт шта фали одлутати у рагину главу где је шега, шала и остало

Las vegas drkanje serija, jeste klasicna prica al ima neki smek

што је баби мило то јој се и снило

Lisice! Mada, one su toliko loše da su do jaja. Starring Radmila Tomović Greenwood.

čovek koji je došao na temu pod nazivom "loše serije koje smo gledali" i napisao da je wire golo govno ima nadimak CicaDraza93

komentar se ne uvažava jbg xD

Draža jebeni humorista. Sigurno drka na kolumne imenjaka Petrović i ide na proteste zbog rušenja u Sava Mali.

naprednjak jadni jebo ga ti, kakve crne proteste, on bi protestante pobio

Gorki plodovi haos. Jedino mi u sećanju scena kako neki direktor guzi sekretaricu a fina devojka ode i sruše joj se snovi.

Gorki plodovi:

Jeste, jebo sam ti zenu. I ubio sam ti zenu. Jebo sam je jer je sama naskakala na mene, a ubio sam je kad je htela da mi radja decu. E majku joj jebem kurvinu, jebalo je pola Dorcola, a ona bi da radja male Gagulice.

Respect.

Bombas je dobro primetio kako je got sranje. I ovaj četnik je dobro primetio kako je the wire sranje. Hvala što nam otvarate oči. Srdačan pozdrav.

A pazi što je najjače, ja sam sad oživeo temu, i u roku od 10 sek dođe nek i isere ogromno govno,a ustvari kad pogledaš, ovi svi stariji postovi su on point.

Kacmo već kod loših serija...khm...khm...trenutno
da...
znate
na šta
mislim

Žene sa Dedinja

http://m.imdb.com/title/tt5907796/
e ne stvarno, jel može još neko da stavi par kečeva na ovo

Хахах гле ових паћеника горе што се брину за мене

Sad jos reci i da Zvono kao spas ne valja, gde ce ti dusa

pa rekao si da je the wire sranje, budi srecan sto te neko nije nasao preko IP adrese ccc