Prijava

Kakva kič diploma, viđao sam konzerve kiselih krastavaca sa boljim dizajnom etikete.

Brate, jel ovo Zoranah?

EDIT: Sad sam guglao, Sandra Obradović, neka manekenka.

prvi put vidim ovu matoru prevaru
kakve fore treba da se prave o ovoj glavici,ne kapiram

Da je Mića više pušto kose, bio bi Mića Megađed.

Kakva kič diploma, viđao sam konzerve kiselih krastavaca sa boljim dizajnom etikete.

Bakina tajna, npr. lolo

Nisam iznenađen, ali nemojte da sada sve ide ka tome da se ispituju sve diplome s Megatrenda

Vole naši političari ovo "nemojte".

NEMOJTE, LJUDI, KO BOGA VAS MOLIM!

Vole naši političari ovo "nemojte".

Boki je voleo ono "Ajmo ljudi da..."
♪♫♪ uzmemo neki dobar auto
i odemo
tamo gde nikog nema daleko ♪♫

"Ne kažem ja da nešto radite li ne radite, samo kažem nemojte"
"Ne se ne odvaja samo u nekoliko slučajeva, napominjem neću, nisam (mada tu i nema 'ne'). I naravno: nemojte. Da preispitujete."
"Šta ima vi da pitate doktore? Doktori postavljaju pitanja."

Koliko samo serete. A svi koji niste završili faks a niste imali para da idete na privatni sada likujete. Jer ste zli

Ja sam završio singidunum, singidunum je bolji ne kao megatrend kod nas je moralo da se uči bre stalno čak sam i na neka predavanja morao da idem

Ja sam čuo da na SIngidunumu, kad profesori popizde na bezobrazne studente, čak daju i šestice.

čru van

I ja sam cuo da Sinmiduduk mnogo zajeban faks, jednom sam usao tamo da pitam koja je parking zona, umalo mi magistraturu ne uvalise! Kako bih sada crveneo od sramote!!!

ja sam samo master jebem im maiku de meni dr mr

Ne mogu opisati koliko sam hepi kad ovakvi mongolidi, tipa mića, pokažu pre ili posle koliko su notorni retardi. Još mi draže zbog onih koji su pozavršavali te faksove.

Mogu da ih priznaju do mile volje, al uvek će biti jadne te diplome

što brate meni moja važi i služi me lepo

Ko ima mozga u glavi, nije mu ni potrebna. A ko nema, džaba mu i sa londonskog univerziteta.

Jebeš me da si završio Singija?