Prijava

ozbiljan sam al imam i diplomu sa državnog pa ovu sa singija i ne pokazujem

imam ja mozga al na poslu tražili papir

Ok, to je druga priča. Svakako nisi instant diplomac.

kako nisam, kupio sam obe diplome

ja kad sam počo studiranje nije bilo privatnih fakulteta...al kad sam završav'o, posle 15 godina, bilo je...i mislio ja poslednji par ispita da sprebacim, ženina kuma je glavna za ta pravna pitanja kod ćomija i kaže ajde, čas posla i 1500 jevreja, ja reko jok imam za dve večeri za tiganj da zavrtim u zeleno i onda ipak uzo državnu i mnogo mi pomogla sad ovaj poso što imam, bijem po zidovi sa makitu ali inžinjer i gazda me baš ceni, kaže 'sidji malo sa merdevina odmori se od tog štemovanja ima neki šut da si izbaci'

Ko ima mozga u glavi, nije mu ni potrebna. A ko nema, džaba mu i sa londonskog univerziteta.

Jes' kurac, ja s mozgom radio posao za 200 evra sad s papirom imam 330 za isti posao.

E bas ovo sto brus kaze samo sto je vise od 330

jednu stvar da kažem, najozbiljnije...za ovih ne znam koliko godina ženina kuma radi kod Miće imala je samo dobre reči za istog..jeste da voli mladu pičetinu i da se bahanališe ali je isto tako i galantan i korektan, nikad nikog nije zakinuo za lovu, plate tih koji rade kod njega su više nego dobre, tipa čistačica ima 5 glava bez problema, da ne pričam o njenoj od 2000.. dakle nije klasičan biznismen tipa miškovića koji će da te jaše za 20 iljada dinara...

nije da ga branim,bole me tuki, video čovek mogućnost, ušemio se sa političarima, nećeš da učiš, plati ili lezi, toga je bilo i na državnim fakultetima da se ne lažemo, oduvek..

toga je bilo i na državnim fakultetima da se ne lažemo, oduvek..

mogu i ja da kažem, meni fali još 2000 evra da dam 4 ispita za master, mada me već mrzi da učim jako, ali bi s tim papirom imao 460 evra...

a za pet glava i ja bi prao šolje po fakultetu...

ne zanm šta bi reko. Sve ste u pravu, al svakako volim kad najebe neko ko je kriv, kad se do kraja vidi kolika je jajara.

Sreten

Bruce, ja sam apsolvirao u roku, sa 6 ispita do kraja, pošto se menjao plan mogli smo da prenosimo sve iz treće i četvrte u petu bez uslova... neki moj dobar drug iz jagodine apsolvirao sa 18 ispita do kraja..posle godinu, godinu i po dana ja dao 4 on dao 16..da me nije zvao da mi kaže 'ej stigao sam te, imam još mašine 1 i 2' pitanje kad bih diplomirao...tih 18 ispita svaki je platio i nije krio, od 300 do 700 maraka zavisno od ispita...

on je sad neki kurac u jagodinskoj elektrodistribuciji a ja lupam zidove...

2:10 kod Žajka :)

jeste da voli mladu pičetinu i da se bahanališe ali je isto tako i galantan i korektan

Da meni tolke pare ležu svaki mesec bio bi i ja galantan i korektan.

... ma koga ja zajebavam, bio bi stipsa stisnuta ko i sad što sam, buahaha.

srce mi se cepa kad vidim njega i uopšte taj tip ljudi tj matoraca u kabrioletima koji se vozikaju sa zgodnim, sočnim, preplanulim curama a ja moram da se gsp tarem što bi rekao burzum u 95ici sa bradavičastim babama. eto to me najviše boli

jebiga Tibore, što nisi doktorirao u landon?

KOLKO VIME IMA OVA U ZELENOJ MAJICI SA ŽAJKOVOG KLIPA

KOLKO VIME IMA OVA U ZELENOJ MAJICI SA ŽAJKOVOG KLIPA

hej,hej to je naš MEGATREEEND!!!

Pesma mi ide na ku*ac, kao ona regioni jaka Srbija, taj neki fazon.

"Sada ministar Stefanović može da se brani argumentom da nije on kriv, mentor mu je slepac. "
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL