Prijava

Ухапшен због педофилије.

Pa sad je Granjka.

lol
I ja našao gde da pitam.
Kapiram da je flipnuo/la čovek/žena konačno. Šteta, bila mi simpa, dok nije bila Granjka.

Sve u svemu mislim da svi popovi trebaju da budu ravnopravni i da poštuju svoje žene... a meni trabaju naočare...

Znači kad se s Vukajlije organizuju pa se sprdaju sa narodom po internetu teme se brišu i to je zabranjeno a ovo može? Ovakvo razmišljanje ima samo ili dijete huligan od 14 godina, to isto dijete s 24 godine ili trol. Šta god da je u pitanju mislim da je dosta bilo, nit je smiješno, nit zanimljivo, žalosno je i čisto nekvalitetno gubljenje vremena. Imate seksualne definicije pa tamo obitavajte, ne moramo da vas trpimo u baš svaki kutak sajta.

Рече Meшa ефендија чији припадници немају институцију брака, већ некакав договор под ведрим небом, а уз све то дозвољавају да један мушкарац има више жена. Мислим, стварно!

Иначе, Meшa је у праву - далеко смо отишли. Ако има неки преглед да видимо бројчани однос мушкараца и жена на Вуки, (и оних који се осећају и као мушкарци и као жене), молио бих да се исти достави на увид.

молио бих да се исти достави на увид.

Ti to na šalteru naređuj da se nešto dostavi na uvid, ovde ako te zanima, imaš spisak autora, pa udaraj recke.

@Granjka
Aj ne seri više. Da li ima neki tvoj post u kome ne pokušavaš da onako perfidno, pritajeno, jajarski proturiš po neku uvredu nekom? Pičko.

Znači kad se s Vukajlije organizuju pa se sprdaju sa narodom po internetu teme se brišu i to je zabranjeno a ovo može? Ovakvo razmišljanje ima samo ili dijete huligan od 14 godina, to isto dijete s 24 godine ili trol. Šta god da je u pitanju mislim da je dosta bilo, nit je smiješno, nit zanimljivo, žalosno je i čisto nekvalitetno gubljenje vremena. Imate seksualne definicije pa tamo obitavajte, ne moramo da vas trpimo u baš svaki kutak sajta.

Shvatam te Meśo potpuno... i ja ne shvatam zašto se od svega pravi sprdnja... Ja sam se malo šalio ali ja i kad se šalim sve mislim ozbiljno... realno, tema je glupa ko noć pa je nisam ni shvatio ozbiljno kao što ju je možda onaj ko ju je napravio shvatio... jel me shvataš?

ja se ponadala da će da ispadne neki pičvajz na temi, kad ono - trol smoriša...

Нато, у чему је проблем?

D0BR0VECE
@Granjka
Aj ne seri više. Da li ima neki tvoj post u kome ne pokušavaš da onako perfidno, pritajeno, jajarski proturiš po neku uvredu nekom? Pičko.

Има - сваки. Увек сам отворен, не радим ништа јајарски како кажеш. Мени је пичка баш лепа реч, појам и орган. Теби се очигледно гади, што је разумљиво с обзиром на нашу ранију конверзацију.

lemaja
ja se ponadala da će da ispadne neki pičvajz na temi, kad ono - trol smoriša...

Тема није трол, али неки људи заиста не разумеју основна правила комуникације, што је случај са многим темама. Мене заиста занима однос броја мушкараца и жена на Вуки, али прича је због троловања отишла у неку бесмислену крајност.

Мене заиста занима однос броја мушкараца и жена на Вуки, али прича је због троловања отишла у неку бесмислену крајност.

To ti je ova današnja omladina...pročitaju samo naslov.

Jajariš druže, samo ne provaljuješ. Zanima tebe odnos kurac moj, samo hraniš ostatak govnima koja si ranije izasrao. Ti ti je ova tema.