Prijava

Penis Vagina Izmet Dojka

Ovo je tema svojstvena kvazi-obrazovanim tipovima kojima rasadnik praziluka preljeva iz bulje, a koji se tako nasilno trude da prikriju homoseksualne sklonosti i prigradsko-bugarsko poreklo, da su spremni da utroše ozbiljan deo svoje mizerne egzistencije samo kako bi napravil uvodni post u ovu pičkastu temu.
To su sati i sati kopanja po netu, u cilju da se ispadne obrazovan, bezuspešno naravno; kao i pitaj kurac koliko znoja u nameri da se ispadne zanimljiv. Neverovatno, ali ovakve teme uvek, bez izuzetka, otvara neka atenšn-kurvetina koja pati od trauma i kompleksa zbog decenijskog ugnjetavanja od strane svih onih kojima tipovi kao on, Biber i ostala bića ištvanoidne veroispovesti idu na kurac...
Naravno za ovo bi dobio ozbiljnu šamarčinu od ćaleta, ali ovaj očigledno nije bio tu, ili je keva imala 99 posto udela u vaspitanju ovog siromaha.

To što osećaš tvrdo nije kurac, već ti je neko nabio šimiku u bulju. A mekan si zato što si valjkasti mekušac. Vrati se nazad u LGBT ekipu mesne zajednice u Bečmenu i najsramniji trolu koji je ikada pokušao da se izdigne sa nivoa crva.

To što osećaš tvrdo nije kurac, već ti je neko nabio šimiku u bulju. A mekan si zato što si valjkasti mekušac. Vrati se nazad u LGBT ekipu mesne zajednice u Bečmenu i najsramniji trolu koji je ikada pokušao da se izdigne sa nivoa crva.

Jel ti ovo meni?

Bušido, trebalo je da se prijaviš za MizanTrofi, definitivno.

Neverovatno, ali ovakve teme uvek, bez izuzetka, otvara neka atenšn-kurvetina

Ovo mi govori da nije ali gde ubode Bečmen baš...

Bušido, meni otac stvarno nije igrao ulogu u vaspitanju obzirom da je batalio da živi sa nama kad sam imao fazon 4-5 godina, tako da ga se skoro i ne sjećam iz tog perioda. Kasnije sam ga stvarno viđeo par puta i znam ga solidno sad. Moguće i da bih ga prepoznao na ulici ali mu se vjerovatno ne bih javio ako znam da me nije primjetio. Mnogo si bezobrazan jebi ga... ako te neđe vidim uvatiću te za muda i gledati te kako plačeš od bolova.
E sad, sudeći po tvojoj isfrustriranosti i pokušajima da se predstaviš kao intelektualna gromada ljudima osrednje inteligencije koji registracijom na ovom sajtu počinju sebe doživljavati kao nezvanične članove mense, tako što ćeš pominjati odsustvo oca u vaspitanju nekog drugog autora, cijenim da svim tim samo pokušavaš prikriti traume stečene nedostatkom odgovora na pitanje upućeno majci -"Ko je moj otac?"
Valjda hoćeš da nadomjestiš neku prazninu u životu. Vjerovatno onu u čmaru...
Nadam se da se neće ispostaviti da ti je matori bio sitan lopov koji sada dijeli ćeliju sa debelim znojavim šiptarima u njemačkom zatvoru i pati od hemoroida.

Lijep pozdrav i odjebi od mene. Nijesam zainteresovan čitati kopi pejstove sa blagim izmjenama tvojih starih postova a opet ne mogu da ti ne odgovorim jer će poslije doći ovi šatro hardkor tipovi da se dive tvom "umjeću"

Hoću i mene neko da isproziva i napravi mi psihološki profil... osećam se tako izopšteno...

Hoću i mene neko da isproziva i napravi mi psihološki profil... osećam se tako izopšteno...

Ne znam, ovaj Bušido bi ti vjerovatno na osnovu tog posta mogao reći da ti majka prodaje čarape ispred nekog kliničkog centra i švalera se sa nekim taksistom koji taksira u potkošulji i ima tetovažu JNA a da ti je otac izvršio samoubistvo kad je saznao da imaš incestoidne odnose sa sestrom... Ti sad ovim postom želiš privući pažnju na sebe jer je tvoja sestra našla nekog pajdomana da je trpa pa se ti osjećaš zapostavljeno.
Kao klinac si imao nekoliko "očuha" koji su ti ostavljali majku čim je par puta odrade a neki od njih su te čak i fizički i seksualno zlostavljali.
To su njegovi postovi in the nutshell. Zanimljivi prvih XXXXX puta, dodao bih.
Vjerovatno je njihov sadržaj posljedica trauma koje pripisuje ostalima.

Sve si pogodio mogao bih ladno ovo da stavim na moj profil... ma kakvi profil... na grobnu ploču!

Ej bushido napunim ti mami usta spermom onako da ispire usta i glogoce...popusis mi mi malo kurac,moja majica vredi vise nego satnica tvoje keve dok ga prima u sve tri rupe istovremeno..verovatno si klosarcina neka dziberska sa mega kompleksom seljaka steram ti ga u usta ta zemljoradnicka!gledaj od cega ces da platis net posto verovatno nemas leba u crevu ali znas sta nema problema mogu ja da ti se iskenjam u serpu pa da ti lepo to popapis dok je vruce i nek prvi put bude gratis a posle cemo da se dogovorimo!e da i jos nesto...kazi mami da ispisre usta dva put na dan ujutru i uvece,spremio sam joj rezerve da ne moram svaki put da joj svrsavam u usta nego cu da joj spremim da ima za zimu ali samo neka uredno plati

хахахаха

један од легендарних постова момка у мајици коју је дрпио шиптарском избацивачу у швајцарској дискотеци

vidim ja da nisam badava išo po grickalice i cocacolu.

A mekan si zato što si valjkasti mekušac

zapravo većina mekušaca ima jako tvrdi oklop, recimo školjke spadaju u mekušce. Pa i puževi, od kojih neki imaju baš tvrdu ljušturu. E sad postoje golaći verovatno si na njih mislio. Puzl je onda valjkasti puž golać. A crvi i gliste ne spadaju u mekušce eto nije na odmet i to reći.

zapravo većina mekušaca ima jako tvrdi oklop, recimo školjke spadaju u mekušce. Pa i puževi, od kojih neki imaju baš tvrdu ljušturu. E sad postoje golaći verovatno si na njih mislio. Puzl je onda valjkasti puž golać. A crvi i gliste ne spadaju u mekušce eto nije na odmet i to reći.

AJDE DOKAZI!!!

ĐES RASNI LEGENDO. E pa baš mi je drago što si odbanovan trebalo je to ranije. Zamoli djonija da otključa temu da zezamo atejste glupe.

Nemas dokaz, skreces sa teme. Takvi ste vi ateisti.

Rasni, kakvi atesti, je l' za plin? Da znaš da ti pamtim lažnu rakiju. Dođeš mi. Kad-tad.

kojima rasadnik praziluka preljeva iz bulje

rasadnik praziluka preljeva iz bulje

rasadnik praziluka

preljeva iz bulje

PRAZILUKA

ALO BRE ŠTA VREĐAŠ FAMILIJU BRE !!!11 NEMOJ DA TE PRIJAVIM ZBOG POMINJANJA !!!

Luče, tuži ga i podijeli lovu sa poreskom upravom!