Prijava

Legendarni post danskog dečaka koji je zauvek napustio ovaj svet nakon toga.

Elem,

Pazl, nisam znao da te je ćaale zabatalio. Da sam znao ne bih ti otvarao stare rane. Ali nije da ga ne razumem.

Mnogo si bezobrazan jebi ga... ako te neđe vidim uvatiću te za muda

Dobro, da voliš da hvataš muškarce za jaja sam već zaključio u prethodnom postu. Volite to vi nevaljalci i bezobraznici.

I samo si potvrdio da nigde nisam omašio. Nije mi drago zbog toga.

Prijatno.

Pazl, nisam znao da te je ćaale zabatalio. Da sam znao ne bih ti otvarao stare rane. Ali nije da ga ne razumem.

Nijesam rekao to zbog toga. Iskreno mi puca kurac za njega ali taj bezobrazluk koji forsiraš mi ide na kurac opasno. Previše je predvidiv, sastoji se od par motiva koji se ponavljaju u svakom tvom postu i kapiram da može biti zanimljiv samo ostalim zalizanim debilima i debelim klincima koji su istripovali da su neki težak slučaj hardkora. Možda sam ja samo malo bolje vaspitan kako kod kuće tako i na ulici pa mi sve ovo što radiš djeluje kao pičkasto prozivanje tipa koji u grupnoj tuči stoji sa strane i šutira ljude koji završe na zemlji.

Dobro, da voliš da hvataš muškarce za jaja sam već zaključio u prethodnom postu. Volite to vi nevaljalci i bezobraznici.

Krajnje originalno 10/10

Idi nabavi neke nove fore pa dođi opet za mjesec dana. Kapiram da ću biti tu ako ne odem put Budve sad u julu.

EDIT: Pozdrav i za tebe. I vjerujem da bi bilo najbolje da me više ne prozivaš (mada je diskutabilno koliko ja ova tvoja proseravanja doživljavam tako) jer za razliku od tebe nemam vremena da radim psihoanalize ljudima preko neta. Ti mene ne gotiviš a za mene si ti krajnje nebitna pojava na internetu i nek ostane na tome. Može obostrani /ignore. Meni bi to najviše odgovaralo.

Pozdrav još jednom

Kako da te odbijem tako uplakanog i poniznog? Eto, posle kažu da nisam dobar čovek.

a cupara sto ti napravi covek treba da te stra od ovakvih ljudi

Ако овако наставите, прећи ћете на CAPS LOCK. Тема је курац, држите се тога, маните се другога.

a cupara sto ti napravi covek treba da te stra od ovakvih ljudi

Koji?

Od Bushida jadan ja vjerujem da bi te satra da te vidi znas kako je Bushido najjaci njemacki reper ali sig pazi se zovi dovija i mene da zajedno poginemo

Brate ovo je neki smećar zalizani. Ja i Dovi smo mlatili opasnije fokusere na trim stazu od ovog bića.

EDIT: I aj ne pominji ga više svega ti. Ne mogu se sa ovim splačinama istripovanim ćerat ođe.

Eto, opet me spominješ...ni dogovor na sopstvenu inicijativu ne umeš da ispoštuješ.

Elem

Ja i Dovi smo mlatili opasnije fokusere na trim stazu od ovog bića.

Jedino što si ti ikada mlatio su jaja tvojih bliskih rođaka po ustima. Dobro, eventualno još i ponekad papuču o kamen da sa iste skineš medveđa govna... Ali to je to.

Ja zaista ne znam zašto ovde ne može da zavlada mir i da se ljudi međusobno poštuju, tolerišu i vole :(

Veoma mi je drago i počastvovan sam, ali treba preispitati te emocije... Da li se poznajemo dovoljno dugo, šta znamo jedan o drugom, ima li ta ljubav budućnost... Tako to...
Da dodam, otrcano: moje srce već pripada drugoj osobi :(
Jedino neki čudan splet okolnosti....

Ljubav je besmrtna i ne poznaje granice.

EDIT: A posebno ne vremenska ograničenja bilo kog tipa.

Nego, dobro...Šta je najperverznija stvar da ti pada na pamet koju bi učinio za osobu koju voliš? Limiti me interesuju.

Ćutimo, a?

POSRKO BI JOJ NJUFERA

POSRKO BI JOJ NJUFERA

Pa ne "njoj", za koju "nju"? Već za mene, šta god meni padne na pamet. Kaže čovek da me voli. Ja za osobu koju volim ne znam šta ne bih uradio, sa zadovoljstvom. Ali ne bih insistirao da išta radi baš meni, jer nisam u tom fazonu. Više neke igre, tamo-vamo, ne znam ni sam... Moram samo znati koji su limiti.

Sva sreća pa danas nije crveno slovo. A osim toga, i crveno slovo... Hm.. Zanimljivo. Јoš danaske...

СВЕТИ СВЕШТЕНОМУЧЕНИК АСТИЈЕ, ЕПИСКОП ДРАЧКИ
Пострадао у време Трајаново. Најпре бијен оловним прутовима, а потом обнажен, и наг распет на дрво. Наго тело његово би намазано медом, да би га осе и стршљенови уједали. У највећим мукама свети Астије славећи Бога издахну, и прими два венца, и као мученик и као јерарх.

Astije, uzor za hrišćane :)

Pa ne "njoj", za koju "nju"? Već za mene,

Izwinjavam se nisam chitao prethodne postowe, po običaju

http://4.bp.blogspot.com/--ekR6jG4Iwk/Tw4zvKN4RCI/AAAAAAAAAn0/IX-VBCUOUvs/s1600/didnt-read-lol-chicken-gif.gif