Prijava

Pa stvarno hrane patke! One mutave. Možda nisam dovoljno objasnila, Begej je pregrađen u nekoliko jezera, od kojih je samo jedno funkcionalno uređeno, a pre koju godinu smo dobili na poklon mutave patke jer su građani Zrenjanina jedino to sposobni da održavaju. I golubove. Zato što jedino što treba da radiš je da ih ostaviš na miru (i hraniš ako hoćeš za svoju dušu). Pa tako ljudi odlaze sa svojim klincima na jezero i klinci hrane patke, njima je to iz nekog razloga prezabavno, ili se predveče cmaču na ono malo preostalih klupa koje huligani ne razvale. Mislim cmaču se parovi, ne on i deca. lolo

Izgleda kao totalan šmokljan. Ahahhahahha, ŠMOKLJAN, kakva reč. ŠMOKLJAN.

Od googla :)

E, jebiga, baš je kul izgledala.

papete, jel znas u ns onu mladu prosjakinju, uglavnom bude tamo kod zmaj jovinog spomenika ili tu kod crkve, a nekad bude i kod bazara ispred podzemnog....kako ono iritantno zapomaze bukvalno jeza hvata kad prolazis, namesti onako naj naj naj pateticniji moguci glas na svetu kao da joj je neko upravo ispred nje isekao bebu nozem i njoj odsekao noge i zapomaze daiiiite mi malo za moje dete daite nemojte proci bog vam pomogao nemojte samo proci vi imate sve ja nemam nista daite mi....a ono mlada ciganka 25-30 godina, zdrava citava, ja je video i kako normalno hoda i prica normalno u pauzi izmedju prosenja

gubim vec polako zivce sa njom, tako nek prosi njenom tati pijanom ciganu a ne pezosu, ocu da prodjem kroz grad a bez da me zasipa neka lenja ciganstura nekim kletvama ako joj ne dam pare

hahahhaha znam, jeste ima neki glas prejadan.
Cesto sedi ispred tehnomanije ove nove tamo pored jovinog spomenika. Bas na samom cosku.

Na ovog sam redovno nailazio dok sam živeo na nbg-u, znači biće nekih desetak godina ili tako nešto, tad je operisao kod buvljaka i imao samo par ovećih krasta, vidim uznapredovalo je.

ja ga ladno nikad nisam srela a iz bg-a sam

pa kad si elita i vozikaš se kolima lolo

priznaj da si iz resnika loooool

bicarke lizu acin gnoj

aca gnojnormacija

priznaj da si iz resnika loooool

hahah nisam, Vidikovac... sad nemoj da kažeš to je isto :D

A mene me interesuje ima li neka slika noge u HD rezoluciji?

hahah nisam, Vidikovac... sad nemoj da kažeš to je isto :D

loool znao sam ;)

ja kapirao da je tema o Aci Informaciji, komentatorskom udavu lolo

kako napreduje acin gnoj?
ima li nekih apdejtova o ovoj premasnoj njuski?

Aca, konjava vnoga sa Vonjarnika :(