Prijava

od kad neshto ne umem da se setim znam gde pitam

au ovaj evomene bas je imao shareno detinjstvo puno pticijih crvkuta

klasichan troll, ali ono sa guranjem kišobrana u pičku i shprica punog sperme nema šanse da se ne bi setio

А избацио сам оно са пушењем да не би људи били у фазону да измишљам по узору на ону причу о брозићима.

Džani je debela pička.

-натјерали смо једног, такође клинца који још није био пошао у школу, да нас орално задовољава у логору којег смо направили од дасака. дјечак је то радио са великим уживањем и усхићењем, увијек вичући "вадите курчеве, вадите курчеве!!!". данас је он одрастао момак, а сви у граду га зову "Пушач"...

najjača priča, lik je takoreći istrollovan kurčevima

Napravio kratak spoj u akvarijumu s ribicama :-D

NIje u redu da se priča o detinjstvu koje josh traje, treba dodati u prvi post to i u naslov "pročitati obavezno prvi post"

Elem
http://www.dodaj.rs/f/17/ZP/3jDH55uE/lepa-sela-o.gif

Sa nekih 7-8 godina sam ubacio magnetić u puce grožđa. Dao kokoški da pojede i posle je jurio lopatom da se zalepi.

Hahaha ja bi to radio i sada deluje do jaja

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAX. NAVATAM 5 KOKOŠAKA NA LOPATU BOLI ME KURAC AXAXAXAX

ŠTA RADIŠ SINE?
PECAM KOKOŠKE.
LOPATOM?
LOPATOM!

Каунте оговарају те на чету да трансферишеш. Првенствено аркан.

Угурао зрно кукуруза у нос, скроз до синуса.
Убио јаре чекићем.

Закуцаће неком милиција на врата...

Хтео да мазнем лопту од комшије, стајала неколико дана у дворишту, али он је имао опасног пса па нисам могао једноставно да прескочим и узмем. Падне ми на памет да успавам пса ко у филмовима, одем до апотеке и тражим неке таблете за спавање. Наравно да је апотекарка дала клинцу нешто на биљној бази, као сад персен. Убацим наивно те таблете у шницлу и пребацим преко ограде, да псето поједе, и вратим се за пар сати убеђен да спава, прескочим и кренем ка лопти... Аој мајко, једва сам живу главу извукао.
Цркао ми кремен на упаљачу, покушао да упалим цигару помоћу упаљача без кремена и две жице гурнуте у штекер које сам спојио да направим варницу.

koliko lajt je sve ovo sto mi pricamo u poredjenju sa evomeneovim postom

http://vukajlija.com/forum/teme/6732?strana=8#post_414805

Pa vi niste normalni, sramota evomene,do sad sam te poštovao kao čoveka i kao autora...od sada će to biti teško.

hahaha toliko je sjebano