Prijava

Neko je već napisao na temi, nisu nas oni ubili toliko u nekim elementima igre u kojima su zaista najbolji, već prosto, šutem.

да повучемо паралелу

99. је било АЈ ПИЧКЕ ШТА НАС ГАЂАТЕ СА ПЕТИЉАДА МЕТАРА СИЂИТЕ НА ЗЕМЉУ ДА ВАМ ЈЕБЕМО МАМУ МИ СМО ТРИ ЦАРА СЈЕБАЛИ

синоћ - ПИЧКЕ ДРОГИРАНЕ ГАЂАЈУ СА СЕДАМ МЕТАРА НЕСМЕЈУ ДА ПРИЂУ ДИГРАЈУ СА НАШИМ ЦЕНТРИМА НАШИ ЦЕНТРИ УВЈЕК НАЈАЧИ БИЛИ

поента - пичке смо и увек је неко други крив што смо пичке

to je ko kad lik sa malim kurcem trazi zilion opravdanja realnih samo njemu da je mali kurac bolji od velikog

sinoc
ceo svet:au al su ameri pogazili srbe
mi:dopingovane picke ne bi mogli nista porotiv nasih junaka,mi smo mnogo bolji,da je posteno,mi bi njih pobedili 30 razlike

Ал повлачиш паралелу пичко дебела кућом се огрејо

Нико овде није написао да смо бољи од Америке. Па сваки ретард може да види да су 100 класа испред свих. Сад ту глумите шатро неке стручњаке, а у ствари само сисате говно.

NJIHOVA TROJKA JE NA 7.24 A NASA NA 6.75 JBG, ZATO SU NAS I DOBILI

djovak los teren,lose kopacke mentalitet se rasirio zemljom

Agilni, zato što oni imaju taj usadjen mentalitet da su najbolji, da im niko ne može ništa, treniraju ko konji po 10 sati dnevno i naravno da će da imaju dobar šut. Ja sam bio zabezeknut kad sam čuo da Rej Alen pre svake utakmice šutira 3 sata na koš. Znači 3 sata pre meča on kao nenormalan šutira na koš pa posle toga ode na utakmicu. Imaju ljudi koledže kojima Evroliga ne može da prismrdi. A i crnci su. Belac nikad ne može da se meri sa crncem.

Da treniraju više od Evropljana, ne treniraju

Ne bih rekao. Imaju teretanu, lične trenere, plus ovo što reče Shomara. Ljudi se raskivaju od treninga a i igraju stalno protiv kvalitetnih protivnika.

Šomi, onda je jedino rešenje da imamo par igrača koji igraju (ali igraju, ne znoje bulju na klupi) u NBA, jer od toga rastu muda.

Kada smo ih dobili, zaboravljaju ljudi da su igrali Peja, Radmanović, Jarić, Vlade... a pritom u sastavu imaš Bodirogu, Vujanića i El Čupakabru na poziciji Birčevića. Nije ovaj naš tim ni prići nekadašnjem, to je suština. I da jeste, ispušili bismo, ali ne ovako.

A to što oni imaju po 5 utakmica nedeljno, i to protiv rmpalija sličnih njima to je tek posebna priča. A ovamo Joviću meč sezone protiv Metalca. Nerealno je uopšte porediti njihovu i našu košarku.

Hahaha ne postoji rešenje jednostavno. Uvek će da budu najbolji jer imaju najbolju ligu na svetu i igraju najkvalitetniju košarku. A to što su nama zamazani oči da smo košarkaška nacija, nema od toga ni go kurac. Bili smo nekad, sad smo kurčeva prašina. Ali opet, ovo je neverovatan uspeh i svaka čast momcima na prikazanoj igri. Da su Francuzi pustili Iran, cigani bi nam se usrali u život u četvrtfinalu i sad bi ljudi linčovali Djordjevića što je na Svetsko prvenstvo poveo Birčevića i Katića. Moraš da budeš crnac da bi uspeo. Kraj.

Sad je sasvim realno nadati se zlatu ne evropskom sledeće godine! Španci će se u velikoj meri raspasti, Bogdan će verovatno podići nivo kod Želimira, povreda da ne bude i jebaćemo EU.

ma kurčinu je bio mnogo bolji taj naš tim nekada, možda je bio 10% bolji od ovog sad, a amerima tad fazon redži miler i dejvis od po 40 godina igrali

Mene najviše brine što ne vidim zamenu u Krstiću.

U Americi se sigurno trenira mnogo manje, posebno u mlađim kategorijama (preko 50% je razlika). Više oni vole sport generalno, najjača liga, mnogo više rada van treninga, bolje fizičke predispozicije. Naravno i bolji su im uslovi da se razviju... Najbolji su nema to šta, ali i mi smo pokazali koliko smo dobri. JEBEMO EU

Ма нема ту шта да се пореди... јбг.

Амери улажу огроман новац и имају одличну организацију. Најбољи тренери, најбољи кошаркаши радници, најбољи колеџи, најбољи иду даље... да би неки лик стигао до НБА, он већ мора да се изгради као играч и као победник у глави. Да не спомињем број становника, велика је то база играча, јбг... али наравно, најбитнија је лова и систем.

A to što su nama zamazani oči da smo košarkaška nacija, nema od toga ni go kurac.

Значи, ако ниси најбољи, ниси кошаркашка нација? Погледај колико нам је опао квалитет и опет искидали. То је зато што и даље ипак има талента, јер постоји традиција, једноставно, Срби знају кошарку.

Сад да те питам да ли сматраш Холанђане силом у фудбалу, вероватно би одговорио потврдно, као и вечина. И јесу. А никад нису освојили СП. Али људи знају фудбал, увек играју лепо, имају доста великих играча и на већини такмичења стигну до завршнице. Увиђамо ли сличности?

И слажем се са Провом, могло би да се узме ЕП следеће године, постоје солидне шансе.