Prijava

Jel zna neko da mi objasni zašto Tadić puši kurac u Sautemptonu a obožavali ga na startu lige?

Povredjen je.

Haha ovaj Džerard ne zna ni da se oprosti od navijača kako treba.

dzerard u svom stilu, najveci gubitnik modernog fudbala, beda, zao mi je vise

evo zasto ne volim i ne postujem iskompleksiranu pickicu, oba puta namerno skinuo junajtedu titulu, kompleksas i luzer prve klase

https://www.youtube.com/watch?v=mJIi86iywqU
https://www.youtube.com/watch?v=GprcTAFLQCw

PICKETINA

Da l' će arsenal da šutne jednom na gol danas, ili venger brani i ovih 1:0?

valdez prvi put dobije sansu primi gol posle 10min, jebo mater ako ode de hea

svakako smo bolji bili danas i to bez glavnog srafa, falkao zao mi je ali pali za monako, veoma moguca razmena de hea i pare za bejla, i onda dimarija depaj bejl runi mata erera kerik blind, ne znam kako ce se to uklopiti al jebat ga van gal je to

nesto sam citao da hoce manc ceha ako ode de hea.hoce i mulera.

ceh mislim da nije primio gol ove sezone a igrao na 7-8 tekmi svakako ima mnogo da ponudi jos, ali ipak ne moze on jos dugo... Ljoris neki bi bio idealan, ili Handanovic sto da ne

van der sar je branio do 40te i bio super.kapiram da ceh jos par sezona moze da brani odlicno.

svakako bih voleo ceha sto da ne

dzons doktor https://vine.co/v/eAZZWE6arID

ALI JA HOĆU DE HEU! :((((
Pičkica je ako ode, terajte Falkaoa, čuvajte gošu!
I Handanović i Loris su dobri za slučaj da on ode, ali ne sme da ide.

to brt nikad nisam ocekivao to od njega, ali novine sve vise pisu o tome, plus jebem ga sto nije potpisao ugovor, verovatno ima neki uslov, da igramo LS fazon, tako da posle kvalifikacija ce da potpise, to je moja neka prognoza

TOP 10 najtrofejnijih fudbalera u istoriji fudbala:
1. Rajan Gigs (Mančester junajted) – 36
2. Vitor Baia (Porto, Barselona) – 35
3. Geri Nevil (Mančester junajted) – 31
4. Pol Skols (Mančester junajted) – 29
5. Pele (Brazil, Santos) – 29
6. Keni Dagliš (Liverpul, Seltik) – 29
7. Ćavi Ernandes (Španija, Barselona) – 28
8. Andres Inijesta (Španija, Barselona) – 27
9. Paolo Maldini (Milan, Italija) – 26
10. Alfredo di Stefano (Argentina, Real Madrid) – 26

izdrkavanje

Dje je Saša ilić ?

Dje je Saša ilić ?

TOP 10 najtrofejnijih fudbalera u istoriji fudbala:
1. Rajan Gigs (Mančester junajted) – 36
2. Vitor Baia (Porto, Barselona) – 35
3. Geri Nevil (Mančester junajted) – 31
4. Pol Skols (Mančester junajted) – 29
5. Pele (Brazil, Santos) – 29
6. Keni Dagliš (Liverpul, Seltik) – 29
7. Ćavi Ernandes (Španija, Barselona) – 28
8. Andres Inijesta (Španija, Barselona) – 27
9. Paolo Maldini (Milan, Italija) – 26
10. Alfredo di Stefano (Argentina, Real Madrid) – 26

izdrkavanje

0. Saša Ilić (Partizan, još neki klubovi) – ∞
1. Rajan Gigs (Mančester junajted) – 36
2. Vitor Baia (Porto, Barselona) – 35
3. Geri Nevil (Mančester junajted) – 31
4. Pol Skols (Mančester junajted) – 29
5. Pele (Brazil, Santos) – 29
6. Keni Dagliš (Liverpul, Seltik) – 29
7. Ćavi Ernandes (Španija, Barselona) – 28
8. Andres Inijesta (Španija, Barselona) – 27
9. Paolo Maldini (Milan, Italija) – 26
10. Alfredo di Stefano (Argentina, Real Madrid) – 26

Ne prokomentarisah utakmicu protiv Junajteda.
Kao i uvek Mančo u poslednjih par sezona (od kad nisu u situaciji da se tehnički nadigravaju sa Arsenalom, od odlaska Skolsa) igra protiv Arsenala na mišiće i udaranje, presing i agresivnost. Kontatno je vršen pritisak na Kazorlu, Ozila, Remzija i Sančeza i retko da su uspeli i da se okrenu prema golu, a kamoli da nešto urade.

Najgori je bio Kazorla koji ponovo upada u stanje kurcobolje i to je dosta kobno po tim jer je teško, da pored Ozila, postoji još jedan igrač koji igra kao da je lagani trening.

Aleksis je i dalje ložana, ali previše forsira dribling i kad prodje igrača sledi udvajanje al on se i dalje ne oslobadja lopte i na kraju je gubi.

Remzi na krilu je dosta limitiran, jer nije taj tip igrača. Videlo se da je za klasu bolji na CMFU kad je oko 70tog prešao na sredinu. Venger ozbiljno mora razmisliti da li i dalje da forsira njega na krilo a ne na primer Kazorlu ili da izbaci Kazorlu a ubaci Volkota koji , iako je tehnički limitiran, mnogo bolje rešenje od svakog igrača u rosteru na desnom krilu. Ovo sve govorim zbog najvažnije utakmice u sezoni, finale kupa protiv Vile.

Videće se prekosutra protiv Sanderlenda kada Venger verovatno ubaci odmorne Vilšera i Volkota kolika će se igra popraviti, jer su za razliku od gore navedenih željni igre.

Što se tiče Junajteda, nažalost polako se vraćaju na mesto gde pripadaju a to je borba za titulu. Jedino što im treba je ekstremno kvalitetan špic, jer Falkao očigledno odlazi a RvP će svake naredne godine biti sve lošiji, a bio je loš i ove.
Sa Depajom, Runije, Hererom i možda Di Marijom imaju strašan napad i jedan sidraš tipa Benzeme bi im lego na keca. Felaini i Kerik pozadi kao dva DMF'a-Cmfa izgledaju odlično, neprobojno i dobri su u predaji lopte i davaće čvrstinu timu i slobodu napadu.
Sledeće sezone su Čelziju glavni konkuretni upravo ova dva tima moje mišljenje.
poyy

sve je tako sansajne !

inace van gal glavudza najjaca ikada hahhahah

https://www.youtube.com/watch?v=AZZNX7KmjZM