Prijava

kakvo pisanje po liverpul uahhahahahaa

5 za poluvreme, jebemti, na tri mi je bilo bedno, sad je već smešno jbg.

Lep način da se zatvori sezona lololo.. Šta zna Stoka šta je petostruki prvak Evrope

Volkote doktore.

Tio jebe mame!

Zao mi Dzerarda..

ау јебемти, добро је да нисам гледао

саће преокрет лол

brale, na koju foru uspeš da primiš 5 komada od stouka za 45 min? da ideš ulicom i skupiš random deset ljudi ne bi moglo tako. nego nema veze, i zaslužuju da ovako zatvore sezonu, a ako upravi i vlasnicima ni ovo nije dovoljno da najure rodžersa magarca, onda ja ne znam

računajući da sterling odlazi 100%, u timu trenutno ima jedan kršten igrač, kutinjo... na šta li će tek sledeća sezona da liči

Kutinjo mučenik pobegao iz jedne rupe od tima (Intera) i došao u još veću rupu... :((((

stouk se posrao po liverpulu.

Au PUSTILI Stivi Dzija da da gol na oprostaju, kakvo ponizavanje, pa nevera!

na šta li će tek sledeća sezona da liči

AKo se ne vrati Suarez lici se na proslogodisnju sezonu jednog Fulama

Jericho

Au PUSTILI Stivi Dzija da da gol na oprostaju, kakvo ponizavanje, pa nevera!

Ако су тако написали на Б92, мора да је истина.

Овај што га је "пустио" је одмах потом изашао из игре због повреде.
https://vine.co/v/eqT6L13Oph2

Liverpulu je potrebno 5-6 novih igrača top klase, što će reći jedno 200 miliona budžeta lel

По енглеским медијима и кладионицама највећи фаворит за новог тренера је Клоп, али у те њихове прогнозе не верујем одавно, док не видим слике са промоције. Шта све раде, не би ме чудило да оставе Роџерса.

Nije Rodžers najveći problem.

Није, али није ни заслужио да остане јбг. А Клоп би можда могао да направи нешто више.

Moguće, ali mislim da je biti peti sa ovakvim timom uspeh.

Koliko god ja gotivio Liverpul, jebeš ti klub koji dovodi neuhranjenog Markovića kao pojačanje za Premijer ligu i neuračunljivog Balotelija. Bačene pare.