Prijava

hnjo, bedni van persi ne moze ni penal da realizuje. Bilo bi tuzno da junajted sa ovakvom igrom igra LS.

Пјулис страјкс аген.

bedni dzerad ni posle 150 penala u pl ne moze da ga da to je tuzno

sva sreća pa ih van persi izvodi kao pirlololo

pa ovo je odgovor na lamarov post, a persi majku ti jebem u picku dao mu van gal zbog samoppouzdanja to je trebao runi laganica

dzerard se iskupio onom golcinom iz kornera. Van persi nije.

van persi je svoje odradio jos prve sezone, titula lagano, to smo omogucili i owenu, pruzili smo im nesto sto njihovi klubovi nisu mogli

Dodji depay mali depay hahahh

Kaze u liverpul hahahahaaha

Au koliko su ga preplatili

23 miliona funti ? za igraca za kojeg agent koji je doveo ronalda u junajted kaze da ima veci potencijal od ronalda u tim godinama ? koji se sa 20 godina sprdao na svetskom i po holandiji ? lovren 25 milki ? ne bih rekao, ne moze danas jeftinije igrac, ja sam prezadovoljan, mislio sam da ce 30-35

" To su Kolo Ture i Glen Džonson, kojima u junu ističu ugovori, zatim Riki Lambert, kupljen od Sautemptona za 5,5 miliona funti, kao i Hose Enrike, Lukas Leiva, Fabio Borini i Bred Džons."

Ture - igrač iz doba jure, ubrzanje od 0 do 5kmh postiže za 4 nedelje..
Džonson - jedini normalan u ovoj družini, bivši rep bek, može da igra i levo i desno ali posle svega bi mu bilo najbolje da zaigra u američkoj ligi, namlati još malo para i obezbedi 10 kolena ubazad
Lambert - parking sat
Borini - dobar je čkode ali nije za Jetrubazen, više za neki Votford
Hoze Enrike - gej
Leiva - zadnji put dao gol u osnovnoj školi kad su igrali na male goliće protiv devojčica
I na kraju

Baloteli - crnačko precenjeno gowno koje sam branio na početku sezone jer mi je delovalo da se promenio i postao čovek. Od svega se ispostavilo da će ostati upamćen kao igrač koji je uputio najviše nebuloznih šuteva od kojih je 2% išlo u okrvir ali onaj okvir na koji pucaju igrači američkog fudbala posle postizanja tačdauna
Džouns - de si brt

Rezime

još jedna sasvim obična sezona Redsa, očekujem sl sezone još jedno drvo za 25min i borbu za 9-to mesto sa Svonsijem

i aguero da ne bude u timu sezone, smesno, bas smesno i tuzno i zalosno, ajde nek bude azar najjaci igrac posto je celzi osvojio titulu, ali aguero odmah posle njega, mada da se ja pitam aguero definitivno najbolji, jos da nije bilo one povrede, koja ga je malo usporila lagano preko 30 golova

Ja mislim da je kapiten FK Liverpula - Stiven Džerard zaslužio da bude u timu sezone. Šta ti misliš ArmineVanBuurene o tome ? poyy

definitivno. ikona kluba i premijer lige generalno, jos jednom je sam vukao ceo tim, nedostajaces nam legendo <3

Какво уништавање Астон Виле.

izbacim manea sinoc iz fantazija..................................................................

Jel zna neko da mi objasni zašto Tadić puši kurac u Sautemptonu a obožavali ga na startu lige?

Gerard se oprašta danas. Titule bez. Ha ha
Tuga. Prodao se pička za pare.
Trol level expert bio bi kad bi Liverpul uzeo titulu sledeće sezone hahaha