Prijava

svakako u kataru ne igra za milion ili dva po sezoni nego ga tamo placaju 10-12 miliona godisnje...

tako da ne igra bas za sicu neku pa da kazes da je alav....doduse jesu alavi svi, i novac je generalno unistio sport i unistice ga totalno, al sta sad...

enemyofthefreeworld

Мого је да купи себи клуб у мадриду и да игра у њему лололо
Ненене, још јаче да буде тренер/играч/председник/власник, па онда игра рол плеј, као јао овај Раул ништа не ради шта сам му рекао, мораћу да га оставим на клупи, па онда као прецедник куди тренера, што си оставио Раула на клупи, па он нам је маркетиншки најисплативији, па онда се посвађа са тренером изабаце га из тима, он изјави за новине да га траже највећи европски клубови чисто да дигне себи цену и притегне управу да му повећају плату. То би рецимо ја урадио...

лолек

Hahhah reci koja priča.

Nekako se i dalje nadam da će isto biti sa Geceom, mada znam da neće.
Enemi kobjasnijo. Nema dalje.
Inače, smorio sam se kad sam čuo da je jebeni Šnederlin hteo da ode u jebeni Totenhem. KOJI ĆEŠ JEBENI KURAC U JEBENOM TOTENHEMU, GMAZINO SLEPAČKA?! Jebote, oni ljudi JEBENOG PAULINJA ne uvrste u 18 jebenih igrača (najverovatnije zato što i dalje nije 100% spreman, ali opet...) i još bar trojicu vrhunskih igrača ne stave u 18, i on bi da ode u jebeni Totenhem! Verovatno da bi primao još malo para, pošto s ovim jedva pokriva osnovne troškove, a i u Totenhemu bi im'o i socijalno i zrdavstveno pokriveno.
E da. Ovo neko da bi objasni:

Radamel Falkao (Monako - pozajmica, 6 miliona)

Čekaj, jebeni Falkao je došao u Jedinstvo kao POZAJMLJEN IGRAČ?! Evo upravo gledam, njima su jedina dva klasična špica sad Berbatov i Lasina Traore. I oni likovi dali jednog od najboljih (ako ne i najboljeg) napadača na svetu NA JEBENU POZAJMICU u Jedinstvo, a kod sebe ostavili Berbatova i Traorea?! Ne, neko se ovde i prećerano drogira. Ali baš prećerano.
I da, ne znam na osnovu čega poređenja Mitra s Ibrahimovićem. Ako Mitar bude imao upola njegove tehnike, morao bi neverovatno da napreduje u tom segmentu. Ne kažem, ako pređe u neki jači klub svakako će izrasti u odličnog napadača, ali Ibra je sa fazon 23 godine imao tehniku na kojoj bi mu i brazilski dribleri i španski midžeti pozavideli.
Hal je, bar na papiru, odradio vrhunski kraj prelaznog roka.
SAUTEMPTON DO TITULE!

Grifine, vlasnik Monaka se smorio vodjenjem i ulaganjem u klub, kao i vlasnici Malage i Anzija recimo, a i razveo sa pa je morao neke prevelike pare da da zeni. Prodao Rodrigeza, a Falkaa nije uspeo pa barem da ga skine sa platnog spiska..

SAMO LEICESTER CITY F.C

Ma to sto kaze Papet za Falkaa je istina (kao i za Malagu i Anzi), uloze ljudi ogromen pare, vide da im se iste ne vracaju ni posle nekoliko godina i krenu da skracuju igracki kadar, da rasterete budzet, naravno prvo odlaze oni igraci sa astronomskim platama.

Reci dobijas 150-200 000funti nedeljno. Kako to porositi, gde, kuda, zasto..

Čekaj, jebeni Falkao je došao u Jedinstvo kao POZAJMLJEN IGRAČ?! Evo upravo gledam, njima su jedina dva klasična špica sad Berbatov i Lasina Traore. I oni likovi dali jednog od najboljih (ako ne i najboljeg) napadača na svetu NA JEBENU POZAJMICU u Jedinstvo, a kod sebe ostavili Berbatova

Berbatov je za Falkaa bogotac.

Jedan od genijalnijih napadaca steta sto ga je bolo kurac

https://www.youtube.com/watch?v=VJh7mWWIzSg

JEBENOG PAULINJA

Blejče, ne znam koliko si gledao Tottenham prošle sezone, al' ja za ovih deset i kusur godina koliko ih aktivno pratim nisam video igrača sa manje želje i izdržljivosti da igra na sredini terena još od Dženasa kad je bio starter. I da hoće da ode iz kluba, nikako sebi ne radi dobro ako se vuče po terenu kao što je do sad, ne znam kakav će da bude ove sezone, al' prošle je samo u retkim situacijama zasijao. Nadam se da će da me demantuje.

Šnederlin hteo da ode u jebeni Totenhem

Nije on hteo u Tottenham zbog samog kluba, hteo je zbog Pochettina, isto kao i Jay Rodriguez, i najverovatnije će na kraju u januaru neko od njih dvojice i doći, verovatno Rodriguez.

i još bar trojicu vrhunskih igrača ne stave u 18

Sem Soldada koji vuče povredu još od ranije (koji se nije baš pokazao vrhunskim u PL prošle sezone) i Walkera koji je imao operaciju nedavno, koga to?

No što se prelaznog roka samog tiče, sa obzirom na mogućnost kluba, Hull je odradio definitivno najpristojniji posao, Mančester je panično kupovao, a odbrana je i dalje klimava.

A kad je titula u pitanju, klaće se tu Siti i Čelsi.

Ja sam gledao skoro svaku tekmu Totenhema prosle sezone, ne bih se bas slozio sa ovim za Paulinja..dobar je igrac samo mislim da mu treba vremena da se navikne na Premijer ligu, decko je dosao iz Brazila, tamo se ne igra mi 20% sa toliko snage i kontakta. Nema losu tehniku, ume da se ubaci u napad i da gol, treba mu samo pronaci pravu poziciju i zasijace sigurno.

Pa pazi, sva tri trenera, uključujući AVB-a i Sherwooda, sad i Pochettina, igraju 4-2-3-1, on je prošle sezone imao ulogu box-to-box uglavnom, na poziciji ofanzivnog veznog jednostavno nema taj skill da zameni Eriksena, a i dosta kiksa u defanzivi, kao što rekoh, imao je on par dobrih trenutaka, ali nema tu dugoročnu konstantu, kao i Pavličenko, da tri komada i nema ga po 10 utakmica nigde.

EDIT: Naravno, stoji da se u Brazilu igra sa dosta manje snage i kontakta, ali ja pričam o želji u ovom slučaju, i on je prelako odustajao od nekih lopti koje bi morao da skupi.

Imace konstantu samo da se navikne i kad bude igrao konstantno, sto ce se izgleda tesko dogoditi ako ostane u Totenhemu jer za sad ne dobija sansu.

A to odustajanje ti je slika i prilika tog brazilskog ciganskog mentaliteta, drugacije shvatanje igre, moguce da je to jedan od razloga sto ce biti prosledjen na pozajmicu u Lester ili Hal recimo..

Njegov kvalitet je neosporiv, ali jednostavno je previše razmažen iskreno. Uvek ćeš imati igrače koji su klasa ali se ne uklapaju u planove novog menadžera, ovo je već treći put da ne može da se uklopi u novi filozofiju.

U pravu si za ovo za pozajmicu, on je tip igrača gde jednostavno mora da bude glavni i da bude zvezda, Tottenham to trenutno nema, neće ni imati u skorije vreme posle Bejla i najbliže tome su trenutno Eriksen i Lamela, ali vreme će pokazati da l' će da sazru barem pola koliko je to uradio Bejl.

Blejče, ne znam koliko si gledao Tottenham prošle sezone, al' ja za ovih deset i kusur godina koliko ih aktivno pratim nisam video igrača sa manje želje i izdržljivosti da igra na sredini terena još od Dženasa kad je bio starter.

Gledaj, apsolutno stoji da ne da se nije pokazao kao dobro pojačanje, nego kao priličan promašaj, ali matori, ti da ni ne staviš na spisak igrača koji je plaćen čini mi se 25 miliona jevreja (koliko god da se on nije pokazao, nije čovek baš toliko loš da ne može da glumi rezervu), ipak govori o tome da imaš vrhunski izbor na sredini terena (bar na papiru).

Nije on hteo u Tottenham zbog samog kluba, hteo je zbog Pochettina

Znam za te priče gde treneri vuku svoje igrače i to je ok, ali Poketino nije godinama u Sautemptonu pa da ovaj baš ne može bez njega, niti je Kuman neki šuntav trener pa da mora iz Sautemptona. Čovek je tu godinama, ima iza sebe vrhunsku sezonu i odličan tim i u ovoj sezoni. Nemam pojma. Sve u svemu, iznervirao me je mnogo takvim potezom.

Sem Soldada koji vuče povredu još od ranije (koji se nije baš pokazao vrhunskim u PL prošle sezone) i Walkera koji je imao operaciju nedavno, koga to?

Sećam se da Lenon sigurno nije igrao (sad da li i on vuče neku kurčevu povredu, ne znam, ali mislim da ne), ne sećam se da im je Asu-Ekoto bio i na klupi i Facio im nije ni bio u protokolu (jeste da nije ni mogao biti, ali zamisli samo jebenu konkurenciju i sa njim u timu).
A ono za Falkaa je najčistiji mogući primer koliko je fudbal otišao u kurac.
Inače, zaboravih da napomenem, Staridž toliko jebe da to nije realno. I mali Sterling.

Asu Ekoto je prilično završio svoju fudbalsku karijeru jer ima hroničnu povredu kolena i nije prošao prošle godine medicinski za QPR za transfer pa je prosleđen samo na pozajmicu. Fazio zbog papirologije nije igrao, a Lennon nije bio u protokolu jer je bio na Loftus Roadu gde nisu uspeli da stave tačku na i pa na kraju nije ni prešao u QPR.

Sturridge i Sterling su čist pogodak, i to je ono što gaji Rodgers, skuplja igrače sa ostrva i to mi se sviđa jedino kod Liverpoola.

Kad je Schneiderlin u pitanju, jebiga, on je to naglašavao stalno kako je Pochettino preporodio ekipu, dža bu, takvo ponašanje ne bi smelo da se toleriše, jer kad ti klub kaže da ne smeš da ideš, ne bi smeo da ispadaš pička i da plačeš na sve strane kako je to nepravda. Milioner si, ne seri. Zato bih iskreno voleo jedino Rodrigueza da vidim u Tottenhamu, al' nije doveden jer se ne zna kakav će da bude posle povrede.

A sa objektivnog gledišta, Southampton će potencijalno imati i bolju ekipu nego što su imali prošle sezone, mada videćemo.

Jebote, vi ljudi stvarno vodite raspravu o Totenhemu? Đe ode tema..

Па тема се зове Премијер лига, ако има заинтересованих за Барнли, нек воке расправу о Барнлију.

Čekaj, jebeni Falkao je došao u Jedinstvo kao POZAJMLJEN IGRAČ?! Evo upravo gledam, njima su jedina dva klasična špica sad Berbatov i Lasina Traore. I oni likovi dali jednog od najboljih (ako ne i najboljeg) napadača na svetu NA JEBENU POZAJMICU u Jedinstvo, a kod sebe ostavili Berbatova i Traorea?!

Колико сам схватио, продали су они њега ипак. Јунајтед је у обавези да откупи уговор по истеку позајмице, додаће им још онолико милиона колико су се договорили, јер тиме заобилазе правило о финансијском фер-плеју.