Prijava

Meni on uopšte nije vanserijski talenat.

Onaj mali pederaš Kejn iz Totenhema je zalutao, lik je fazon engleski Ožegović.

Kako se arsenal raspada ove godine. Velbek i Sanogo su zaduzeni za golove, zombi Ozil igra krilo, posto nemaju dovoljno krilnih: sa Sancezom imaju 5-6 (Volkot, Oks, Kazorla, Podolski, Kembel, Gnarbi jebote). Arteta je stalno povrijedjen, Remzi se utapa u sivilo, Vilser je, sve ociglednije, idiot. Flamini je najobicniji matori koljac, vjerovatno bas i treba da igra. U odbarni je onaj novi vec stigao da se povrijedi. Sve neki prosjeci ili kreteni. Ozilu dati invalidnu penziju, zao mi je da ga gledam po terenu.

DA SE JA PITAM, fino stavim Rosickog u vezni red i Podolskog u spic sa Sancezom i promijenim u 4-4-2.

Zasto je Vilser idiot?

Zasto se Remzi utapa u sivilo?

Pozdrav tebi i tvojima

eizvinia ko si ti da dovodis u pitanje moje zakljucke?

Vilsir i Remzi su dva najveca talenta u veznom redu sto je ostrvo izbacilo nakon skolsa i gigsa

Sto dovoljno govori o dekadenciji engleskog reprezentativnog fudbala. Nekada Dzerard, Skols i Lampard, sada Vilsir i Henderson.

Pa prosjek od igraca, niti brz, niti jak, niti kreativan, sve manje borben. Ne zna se sta mu je pozicija, defanzivni ili ofanzivni vezni (mada nije ni za jednu u arsenalu). Neko za koga se cinilo da moze da razvije potencijal, a on je dozivio vrhunac u 18toj i tu prestao da se leveluje ZATO STO JE OTKRIO PICKE I BRZA KOLA. Igrac znaci za Njukasl ili tako nesto.

Remzi zato sto ne vuce i kida kao prosle godine u ovo vrijeme kad je zubima vukao invalide.

Dragane Pavlovicu

Sto dovoljno govori o dekadenciji engleskog reprezentativnog fudbala.

A sta o dekadenciji svetskog fudbala govori cinjenica da se Nejmar postavlja u istu ravan sa Mesijem i Ronaldom?

Ko postavlja Nejmara u isti kos sa njima? Mozda marketinski samo. Sa njima je isti nivo jos samo Suarez od prosle sezone, i to je to.

Po meni je i ibrahovic. Na momente je bio cak i bolji.

Ko postavlja Nejmara u isti kos sa njima?

Pa mediji. Ne znam da je iko pomenuo Suareza u toku SP osim u vezi onog ujeda.

Ja ne kapiram kupovinu Sanceza nikako. Pa kuka covjek kako mu treba devetka svetionik i on kupuje Sanceza od metar i po i baca ga na gomilu sa ostalim krilima i poluspicevima.

Podsjeti me na Mucke, kad Del Boj svercuje pomorandze i napuni stan njima. Onda im se deda razboli a Rodni podje da mu kupi nesto od voca i donese kilo pomorandzi.

Pa mediji.

Mi strucnjaci ne stavljamo. Ali svakako da mora jos jedan igrac da se stavi u ravni sa ova dva.

Kuka da mu treba desetka, Fabregas mu se nudi, on kaze da je Ozil zauzeo njegovo mesto i stavi Ozila na krilo!? o.O

Podsjeti me na Mucke, kad Del Boj svercuje pomorandze i napuni stan njima. Onda im se deda razboli a Rodni podje da mu kupi nesto od voca i donese kilo pomorandzi.

хахахахах

Venger snosi veliki deo krivice zato sto Ozil/Ezil igra lose.

Ono sinoć protiv Borusije je najgori meč Arsenala od kad ga pratim (a pratim ga brat bratu 14 godina).. Čak ni ona guženja od strane Mančesterovaca, Liverpula ili onih dvomeča sa Bajernom ne mogu ni da primirišu onom sinoćnjem nakaznom fudbalu.
Jagodina bi igrala bolje, garantujem.
Onaka mrzovoljnost pojedinih igrača (pre svega Arteta i Ozila), šminkeraj Vilšera i Remzija (jebali im one frizure mater) ja nisam nikad video. Nešto debelo ne štima u timu a to nije formacija. Neki odnosi su tu sjebani i onde svako tera na svoju vodenicu.
Nemoguće da je Ozil toliko retardiran da je bogotac na jednoj poziciji a kad ga pomeriš 10 metara levo postaje starac Fočo.
Nemoguće da Remzi nakon prošle sezone odjednom postane Žiru u veznom redu i da ne ume da sastavi kvalitetnih 10 minuta.

Zar je toliko jeben taj Borusijin presing da jedna on tehnički najboljih ekipa u Evropi ne ume da iznese jebenu loptu ?

Ozil je vazda bio fus igrac koji jednu zablista i izdominira a onda se izgubi

sancez isto tako vise manje, samo sto je daleko veci faktor u utakmicama, jer ozil nema igraca tipa ronaldo da mu provuce loptu