Prijava

bila bi fora da siti sad i njega uzme da se arapi ispisaju u fudbal hhaa

Ovaj Armin totalno ozbiljna lobanja jedna

Ja kad sam pričao ovo za Dzerarda ko Armin bio sam lud i ovakav i onakav. Lik je u pravu skroz!

Ливерпул има лузерски буџет и управу. Мсм фино је то, ал кад ти је пандан шеки премало.
Додуше с обзиром на цену нафте, контам да Сити има да прође ко Монако у наредне три године.

Liverpul ima luzersku politiku oko dovodjenja i prodaje igraca...ej pa jebote pasce na jebenom Baloteliju bar 10 miliona za 6 mj. koji je mentol i samo moze usrati u odonose u klubu, on nije za bolje od neke Samdorie, Parme i sl.

Dobro to oko dovođenja igrača stoji. 50 mil za Kerola. Pametnom dosta. Mada je ozbiljniji fejl prodaja Suareza koji ih je sam doveo na domak od titule. Neobjašnjivo.

Dobro njega nisu mogli zadrzati jer je on hteo da ide, samo bi im pravio sranja da nije otisao, ali nisu nikoga doveli da ga zamijeni, dovodjene Markovica nije los potez, ali za buducnost, anjima sadodma treba napadac svetskog kalibra i to ne samo napadac

Meni je delovao srećno kod nas :)
Ok, ali što kažeš ako ga već prodaješ onda dovedi vrhunsko pojačanje, a ne raspalog Lamberta i izvikanog Balotelija. Sad moram da čekam još 2god na titulu da se Lalana, Markec, Kutinjo i Sterling uigraju. Ali kad sam čekao ovoliko..lolo

hahahah, ako nista nek ti bude za utehu da ti klinci ne djeluju kao umisljene glavudze i mentoli, da ce odma poletiti za parama cim pocnu igrat kako umeju :) PORTSMOUTH WILL RISE AGAIN! lolo

Stvarno nerelano los prelazni rok za liverpul. Na koga su oni dali tolike pare.

http://i.imgur.com/EyLY7Ty.png
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

haahaahhah najludja glava

Kramarić odjebao Čelsi, ide u Lester!

Hristos se rodi ljubitelji Premijeršipa.

Ваистину Амеоби, брате.

Једина права фудбалска атмосфера у премијеру је на Селхурст парку. Људи имају заставе, бубњеве организовано навијање, чирлидерсице а не позориште. Кристал Палас до опстанка!

Аминујем пријатељу драги. Штета што ће испасти.

Armine, bićete jebani u sedamnaest nula nula veoma jako.

Lazar jebo juče prvi put posle pola godine.

A što se tiče Sautemptona, jebaće ih Di Maria snažno. Mada ako vidim Meknera i onog Bleketa, onda jebiga.

za malog mi mnogo drago (ko da nije vaš)

sad samo da poveže još jedan, dva gola u narednih 3,4 tekme
pravo je vreme, liverpul traži spasitelja
a markec je, po mom neskromnom mišljenju, jedan od najvećih talenata koji smo imali poslednje dve decenije