Prijava

Ovo se sve i kuva u americkoj kuhinji svakako.

Ma mislim da se i oni pale na teško naoružane žene, možda još više nego zapadnjaci, pa zato imaju takav tabu. Mislim da je tu stvar oko muško-ženskog principa, a ne oko toga ko je bliži Alahu i superiorniji, jer u suprotnom bi im bila frka da će goreti u Džehenemu i ako ih kamila ritne direkt u čelo.

Ako je tako to onda znači da ih ipak više pale žene sa puškama nego kamile, to je dobra stvar, valjda? xD

Nema 72 device, madrfakr.
http://static.waytostay.us/media/cityguide/city-guide-tips_prague_attraction-sculptures.jpg

Јадне камиле..... :(
Зато их зову камиљи џокеји...

Ovo se sve i kuva u americkoj kuhinji svakako.

Боље да си рекао, запржиће их.
Само да упале Б-52..

http://www.youtube.com/watch?v=f_gk49n5djw

Руска верзија:

http://www.youtube.com/watch?v=OJzASnmmxIM

Meni nekako deluje da ako Ameri puste da se situacija tamo još sjebe, skoro do tačke bez povratka, što neće biti teško uz konstantno dolivanje vatre ovakvim jezivim pričama koje kači ova stoka, posle će imati dosta veliku podršku celog sveta i moći će bez relativno mnogo osude da ih tamo sravne sa zemljom i ko zna šta sve prisvoje i iskoriste.
Već sad koliko čitam engleske i američke članke ide ka tome.

Svakako ih treba zaustaviti, ali mislim da će oni koji to mogu čekati koliko god mogu (ako do tada iračka savršeno skladna vlada nešto ne preduzme, sad su osvojili ponovo tu glavnu branu, možda nisu skroz nesposobni).

EDIT: nisu oni nego kurdski vojnici, e jebiga onda

Nemoš bombom pobediti, osim ako ne dođe do opšteg gađanja bombama, a tu opet niko ne pobeđuje. Koliko su napalma bacili na Vijetnam, pa su opet isterani govnjivom motkom.

Nemoš bombom pobediti, osim ako ne dođe do opšteg gađanja bombama, a tu opet niko ne pobeđuje.

Pa nešto bilo je i ono o onoj devojci koja je kontaktirala voditelja Dejli Mejla i molila da ih bombarduju, propaganda ili ne?

Курдски борци, нису то Ирачани.
Мислим да је Чак овде писао да је ирачка влада у хаосу јер је неспособна..

Што се мене тиче, боље и да Америка влада светом него да свакој будали с времена на време падне на памет да јебе цео остатак света..
Под "Будале" мислим на калибар типа Гадафија, Бин Ладена, Кастра, Садама Хусеина. Иди Амин и Пол Пот су вансеријски кретени.
Ах да, Ким Џонг-Ун и цела његова распала династија

Ne znam za to, ali ako je istina, mora da je bila neka Sonjajah al Bihserkoh.

Курдски борци, нису то Ирачани.
Мислим да је Чак овде писао да је ирачка влада у хаосу јер је неспособна..

U pravu si, vidim sad da su oni bili, bez iračkih vojnih snaga. Njima još bolje, dok je sve to u haosu, i još ako uspeju da im se najebu mile majke, možda mogu nekako posle da se ofajde oko svog dela tamo (da li je to moguće bez jovo-nanovo ciklusa nasilja, već niko ne zna).

Што се мене тиче, боље и да Америка влада светом него да свакој будали с времена на време падне на памет да јебе цео остатак света..

Nadam se da više neće biti vremena da neki radikalan ludak može da izjebe BAŠ ceo svet, ali nikad se ne zna. I te ti Amerike pale i žare, ne?

Moguće... Ma pička im materina, dođu pa upale prvo požar, pa odu, pa posle se prave ludi dok ih ovi što gore mole da se vrate da ga ugase... I onda oni ispadaju spasioci ako se udostoje da pomognu.

Што се мене тиче, боље и да Америка влада светом него да свакој будали с времена на време падне на памет да јебе цео остатак света..

Grešiš. Trenutno je Amerika ta tvoja "svaka budala" i jebe ceo ostatak sveta.

Nemoš bombom pobediti, osim ako ne dođe do opšteg gađanja bombama, a tu opet niko ne pobeđuje. Koliko su napalma bacili na Vijetnam, pa su opet isterani govnjivom motkom.

Evo zanimljivog teksta na tu temu.
http://www.huffingtonpost.com/william-astore/the-american-cult-of-bombing_b_5690930.html

evo članka. Baj Dejli Mejl. Sve mi je jasno.

E do kurca, trudna žena u zatvoru ISIL-a dokopala se telefona i tražila "operatore, spojite me sa Dejli Mejlom", a onda rekla da ih bombarduju... Veoma moguće.

U suštini to je to. Samo još pada mi na pamet scena iz doktor Strejndžlava, kako onaj lik kaubojski jaše bombu.

Pazi, tamo je inače trenutno krš tih reportera, možda joj je i muž stvarno dao broj, ali zašto bi objavili sliku, to je van svake pameti. Taj Dejli Mejl je otprilike nešto malo iznad Kurira, kako mi se čini.

Kako je moguće ovoliko lobanja naoružanih do zuba skupiti? Razumem ja da je to jako mali procenat u odnosu na ukupan broj stanovništva, ali opet, i to malo, pa šta radi.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/489008/Opservatorija-U-Siriji-vise-od-50000-dzihadista

Kako je moguće ovoliko lobanja naoružanih do zuba skupiti? Razumem ja da je to jako mali procenat u odnosu na ukupan broj stanovništva, ali opet, i to malo, pa šta radi.

Jbg, to je kao kad bi ovde pokupila masu koja ode na derbi, recimo puna Marakana. Mene je uvek čudilo kako to da se kod nas skupi gomila da ode na utakmicu, i još da lupaju glave jedni drugima, umesto da izađu na ulicu i lupaju glave kome treba da lupaju. Mada, otprilike ti ljudi sa derbija i nemaju baš pravu predstavu o tome kome treba da lupaju glave, a šteta, bili bi dobra radna snaga.

Jbg, to je kao kad bi ovde pokupila masu koja ode na derbi, recimo puna Marakana. Mene je uvek čudilo kako to da se kod nas skupi gomila da ode na utakmicu, i još da lupaju glave jedni drugima, umesto da izađu na ulicu i lupaju glave kome treba da lupaju. Mada, otprilike ti ljudi sa derbija i nemaju baš pravu predstavu o tome kome treba da lupaju glave, a šteta, bili bi dobra radna snaga.

Vidiš, nisam ni razmišljala o tome, stvarno, možeš da sakupiš 50 000 koji imaju nešto zajedničko relativno lako.

Verovatno važi i za one koji gotive Team Four Star. Baš bi mi dobro došao neki ljubitelj Team Four Star van ekrana. lolo

Opet naoružati ih do zuba i poslati u rat mi je prejezivo da je sasvim moguće odraditi.

Grešiš. Trenutno je Amerika ta tvoja "svaka budala" i jebe ceo ostatak sveta.

То јесте, али опет драже ти је да живиш у колико толико цивилизованој средини него да сваки час постоји шанса да ти екстремисти бану на врата да те прекољу када се погрешно изразиш на Вукајлији.

Мени је искрено много занимљивија ситуација у Украјни од ових, ови су група морона који прете само својој најближој околини. И свака иоле организована војска, или група макар делимично нормалних људи би их разбуцала. Јер су ови глупи као курац, и праве грешку за грешком, превише су радикални, и оно што ће урадити је пре свега бити побијени у великој мери, а после тога, када не буду постојали, а остале групације буду укапирале да могу нешто са оружјем, индиректно изазвати грађански рат.