Prijava

Kako....godine nisu važne... pa kad umreš umreš zauvek... to je kraj do beskraja, nema više računanja, i umre deda sa osamdeset i devojčica sa dvanaest... Šta god oni radili, odvojeno ili zajedno, najgore ili najlepše stvari, ništi ih beskraj nepostojanja... i onda tako godine nisu važne, ni njihove, a ni one koje će proći posle njihovih smrti, jer i godine će prestati, i sve će polako da odumre i prestane i neće ga biti, e ajd nek neko kaže da nije nije tako.

Brt raj postoji, nadgrobni zivot takodje. Ne budi depresivan.

moje poimanje boga je na celom forumu najslicnije poimanju gospodina valdemara

A sme li čiča od osamdeset lete da kreše u raju dvanaestogodišnjakinju? Jer, sve se to dešava u večnosti, a u večnosti ne postoje godine. Ali ako ne sme, jer on ima osamdeset, a ona dvanaest (pretpostavimo da su zajedno umrli), pošto u raju ne teče vreme, oni će uvek biti istih godina, pa kako sada, jebi ga, on uvek osamdeset, a ona dvanaest... Ne, nešto tu nije u redu. I kakav je to seks u raju? Seks je uvek plod želje, koja je znak nedovoljnosti individue, a u raju sve je savršeno, tako da želje osim one za služenje Gospoda nema. I onda nema seksa, strasti, celog emotivnog života. Ne znam šta je taj raj uopšte.

moje poimanje boga je na celom forumu najslicnije poimanju gospodina valdemara

Brt, kad skrenem u satanizam, javiću ti :)

valdemare, predlažem ti da se maneš filozofije i prekopiraš sertifikat za zagrljaj

Радјард Куплунг
valdemare, predlažem ti da se maneš filozofije i narkotika

Axaxaxaxa

Valdemare, seks je fizicka kategorija, a raj je na duhovnom nivou. Promasio si temu.

Bombaš, Kabala kaže: kako je gore, tako je dole. A i priča je o ljudskoj suštini, šta ostane od njega kad mu oduzmeš nagone. Sviraljka u božjem horu? Ne može to biti tako.
A jbg, ne znam ni šta znači filozofija, izgleda bilo kakvo mišljenje bilo o čemu što se ne može opipati rukom.

Pa kad pričaš o raju onda je to filozofija. Sve što začuđuje čovjeka. Ali ne običnog čovjeka koji već zna sve o tome. :)

еј, замолио бих вас да не спемујете тему за спем

Certifikat za zagrljaj!

Pošalji ga svim ljudima, za koje vjeruješ, da zaslužuju zagrljaj. Također i osobi, koja ti je to poslala.

Ako ovo dobiš natrag -

1x: Otvori se! Potraži nove prijatelje!

2x : .to je dobar početak.

3x: . dobar si prijatelj.

4x: .omiljen si.

5x ili više:

. čuvaju te ANĐELI!!

POZOR, ako to ignoriraš tvoja će te najveća ljubav zamrziti, a tebe čeka

4000 dana nesreće.

U roku od 4 dana netko će ti reći, da te uistinu voli!!!

Ako prekineš lanac čeka te nesreća zauvijek (bez zajebancije), zato pošalji ovu poruku 20 ljudi!

Brt ne znam te sekte razocarnih u zivot gde se smisao svodi na drogiranje, ja naprotiv mislim da covek upravo postaje covek kad mu oduzmes nagone i postaje razlicit od zivotinja. Video sam vepra jednog, otekla mu jaja od sperme samo ide okolo i jede ciglu

slusajte ovo braco, u raju ne postoje musko-zenska prijateljstva ali ne postoje ni na zemlji :D

Certifikat za zagrljaj!

Pošalji ga svim ljudima, za koje vjeruješ, da zaslužuju zagrljaj. Također i osobi, koja ti je to poslala.

Ako ovo dobiš natrag -

1x: Otvori se! Potraži nove prijatelje!

2x : .to je dobar početak.

3x: . dobar si prijatelj.

4x: .omiljen si.

5x ili više:

. čuvaju te ANĐELI!!

POZOR, ako to ignoriraš tvoja će te najveća ljubav zamrziti, a tebe čeka

4000 dana nesreće.

U roku od 4 dana netko će ti reći, da te uistinu voli!!!

Ako prekineš lanac čeka te nesreća zauvijek (bez zajebancije), zato pošalji ovu poruku 20 ljudi!

Bombaš, do jaja, dolaziš do raja, i tamo te čeka sveti Petar sa onim makazama za kastriranje.. Ili odbaciš svoja jaja usput do raja. Pa šta unosiš unutra, u pizdu materinu, hipokampus, levo plućno krilo, ili samo duh? A šta ti je to duh?

Uf brt sto si ti indoktrinirani agnostik... nemam kad raspravljati. Laku noc.

seks je fizicka kategorija, a raj je na duhovnom nivou

To се можда вама сеоским фудбалерима секс своди на гурај-вади. Секс је много више (нисам емотивац иначе).

еј, замолио бих вас да не спемујете тему за спем

OВО НИЈЕ ТЕМА ЗА СПЕМ. ОВО ЈЕ ТЕМА ЗА ОКУПЉАЊЕ ИСТОМИШЉЕНИКА О ЈЕДНОМ ЗА ЖИВОТ КРУЦИЈАЛНОМ ПИТАЊУ, А ТО ЈЕ ДА ЛИ СУ ГОДИНЕ ВАЖНЕ.

indoktrinirani agnostik

Ово је немогуће. Не можеш неког индоктринирати да нешто не зна.

Uf brt sto si ti indoktrinirani agnostik.

Некад је човек стизао до агностицизма кроз дуго духовно путовање, преиспитивање вере, одбацивање исте, прихватање безверја, увиђање његовог апсурда, и на крају долази искрен закључак да својим духовним и умним ограниченим способностима човек једноставно није способан да закључује о апсолуту. Данас се тај агностицизам продаје у кесици - размутиш у пола чаше топле воде, попијеш, и вуала, ето ти агностика, модерно је. Само, ја нисам од тих инстант агностика. Могу с тобом причати о теологији и нихилистичкој филозофији, шта год хоћеш. Осим ако си гностик, онда имаш откровење и прича је узалудна.

Grok, prvo si me oduševio teorijom da je sirotinja sirotinja zato što ne poznaje oportunitetni trošak, zatim ova replika besmislenoj izjavi da je seks samo fizička kategorija. Svaka čast brt.

Pa da krenem ovako!!i tako dodjes u neke godine kada te vise nije briga ko sta misli,govori ili ti kako te gleda.Nije ti vazno jesi li mu drag ili nisi.Zadovoljan si sobom bas takav kakav jesi.Zivis svoj zivot onako kako ti mislis da treba i kako je najbolje a ne kako drugi misle da bi trebalo a i za to me zabole..Na prvom mestu ti je porodica,zdravlje i mir u dusi a posto moja dusa nikad nije mirnaa mozda je i nemam"salim se naravno imam je i mirna je!elem Najdragoceniji su ti prijatelji za koje znas da su iskreni i da su uvek tu uz tebe sta god da se desi.Volis sve ljude ne mrzis nikoga i svima zelis samo dobro ali jednostavno zivis svoj samo po svom ili tako ili nikako drugacije!!!ala sam se prokenjao alal mi vera DABOMEE!