Prijava

само да обавестим ове што не знају оно што је стеван отпево је обрада песме чувај книне наше обичаје.

Jesam, spiker sam na radiju xD

Hahaha jebo te, ja vidim prečist glas. Imaš neke snimke da čujemo to lololo?

je l' to istina davide?

ХАХАХААХАХХАХАХАХАХАХАХААХХАХАА исти :Д

ма мајке ти да слуша, имо до јуче милорада из јандриног јата као аватар годину дана фазон.

истина омбре.

ма мајке ти да слуша, имо до јуче милорада из јандриног јата као аватар годину дана фазон.

i have absolutely no idea what are you talking about

сети се аватара који је носио.

džaba kad nemam pojma ko je Milorad... xD

Šomi, kaži "R"

jao majmune jedan, srešću te kad tad...

http://vocaroo.com/i/s0bIReZriLv2

pošto ne razumeš, odgovoriću ti ponovo na jeziku koji ćeš razumeti. pozljujlulujljluj

ХАХАХАХХАХАХА какав је ово шоу од теме :Д

Nemam zvučnike, jbg. SiRotinja.

Piši kao što govoRiš, Miloše.

Ovo nije vrsta hvaljenja, već zahvaljivanja. Naime, posle ne tako dugog vremenskog perioda i ja uđoh među najpopularnije autore na ovom sajtu, tj. među prvih 2000, i to zahvaljujući vama, bez čije nesebične podrške ne bih uspeo i istrajao. Vašim plusevima nakupio sam dovoljan broj ocena za plasman koji sam trenutno zauzeo i na tome vam se zahvaljujem. Jeste da ovo nije baš neki uspeh, ali bar stoji moj profil kad uđem na listu najpopularnijih autora, a i drago mi je zbog toga jer sam profil napravio relativno skoro. Ali, ja ovde ne stajem i trudiću se da u bliskoj budućnosti uđem u top hiljadu nakon čega ću se verovatno povući sa sajta, jer će mi inspiracija za definicije biti veoma niska. Još jednom se zahvaljujem svima i volE vas vaš Krajsler.

BLZ
Nemam zvučnike, jbg. SiRotinja.

Samo je pokušao da izgovori R... ništa prpustio nisi :)