Prijava

Prove, umesto toga je bolje iznapušavati Jebača, on se uvek primi na napušavanje.

Ne, fascinantno je da si sto godina na sajtu i da si i dalje si toliki prijemnik.

Ne prekidajte raspravu! Toliko sam se uživeo da sam bio spreman da ga iscedim ko sundjer nakon pranja sudova!
Keep on, pls! tell him he's Smaretova kučka!

Brao posrali ste se na temu... toliko sam razočaran da moram preći preko svojih principa i napisati

S T R I C
T
R
I
C

modovi, izbrisite ovaj spem pa da nastavimo sa ICE REME Challenge.

Jebač, a znaš šta je tvoj najveći poraz od svih? Npr. Vejv mali, može biti skot, snobina, smarač, prepotentni smrad, ali je on uvek on. I kao takav ima konstantu. S druge strane, ti si toliko jednostavan za upravljanje da sa par glupih fora te skoro svako može voziti kao ciganskog konja. Napred - nađi nekoj sjebanog nuba sa sajta (pun gas, nađi još dva drugara); levo (skot si jer si pričao sa mojoj significat other i opljuvavao si me, govno izbeglično); desno - Proviron izbegličina, došao u traktoru; koči - učinio si me ponosnim. Još uvek nisam siguran kako idu polukružna skretanja, ali po efektu iskustva nakon mnogobrojih jahanja i to ćemo saznati.

Jednostavniji si za jahanje od onog ponija što je senzacija deci iz Misače.

да би ти мене јахо мораш некад да ме победиш у свађи а ти то нумеш него се служиш другим средствима да ми напакостиш, стекао сам утисак да си ме замрзео а ниси ме видео у животу

хаха мислим да ти је дошло да ме задавиш онај дан кад сам постао јебени модератор, плакао и молио да будеш и ти и ко је ту јахан? слепац си, губиш живце због неког лика са нета јер је постигао нешто на смрдљивом сајту и смувао се са рибом код које си испушио па га онда друкао код ње само да му напакостиш. ето да знају људи каквих све слепаца има. слепац си.

што се тиче ове прозивке реметове да сам много надркан и да сам једва чеко да поскидам све који ми се не свиђају, могу да му кажем да незна ништа ко гој курац. много вас ми се не свиђа па никога нисам узео на зуб осим ове бактерије јер ми се меша у интиму чему није место на интернету. крајње слепачки.

волим да се свађам, то ми је једино занимљиво овде. шта ме боли курац, неће ми нико од вас требати у животу нити ће ми доћи на славу, рећи ћу свакоме шта мислим о њему. далеко од тога да ћу се лизати са неким. јебе ми се за све вас, апсолутно. није да сам пријемник, само волим да се кољем са људима. разумеш?

Počivaj u miru bako. :(

хаха мислим да ти је дошло да ме задавиш онај дан кад сам постао јебени модератор, плакао и молио да будеш и ти и ко је ту јахан? слепац си, губиш живце због неког лика са нета јер је постигао нешто на смрдљивом сајту и смувао се са рибом код које си испушио па га онда друкао код ње само да му напакостиш. ето да знају људи каквих све слепаца има. слепац си.

Hhahah, tebe je jedna osoba dva puta profi izvozala. :)
Neću o ovome dalje da pričam, nije za svakoga, a mogu ti u pvt napisati, kakogod.
EDIT: Neću na tu temu s tog nivoa, bio bi sjeban.

хаха мислим да ти је дошло да ме задавиш онај дан кад сам постао јебени модератор, плакао и молио да будеш и ти и ко је ту јахан?

Ako si ozbiljno mislio da sam tu bio ozbiljan, onda si do te mere nolajfer da je neopisivo.

Ja sam iz Misače :(

слепац си, губиш живце због неког лика са нета јер је постигао нешто на смрдљивом сајту и смувао се са рибом код које си испушио па га онда друкао код ње само да му напакостиш.

xDDD

добро, глуми ту неког кул лика али НЕКА ЗНА НАРОД

Au, preselili ste živote ovde:-)

u kom ste vi kurcu sinovi

Koja džiberana prevrh.

dilan i rus, sjajni performansi

ja nemam zvucnik jbg...

Koja džiberana prevrh.

kaze lik na kojeg svi gledaju kao na
http://novosti.rs/upload/images/2014//03/29/jova-(1).jpg