Prijava

Ja poštujem kad je sprdnja obostrana, ja tebe, ti mene, ali problem što neki iz čopora padnu u deprsiju kad im se pomene neka sitnica iz njihove prošlosti. Sad svi uhvatili onog BLZ-a, lik izbezumljen i ajde da ga trpamo u bulju, jer ja sam Coa i nosim majicu koju mi je riba dala iako je iz Pul en Bera, mada ti ne znaš kako je to. Jebite one s malo kurca, a ne virtuelno kastrirane i to grupno.

ali problem što neki iz čopora padnu u deprsiju kad im se pomene neka sitnica iz njihove prošlosti

рече онај што плаче и друка на нету кад му се помене приколица

Kad sam i kome na netu kukao za to, majke ti?

Ti si kamen temeljac džukačkog na sajtu, jer kao svaki bezmudaš, super si dok ti neko utera kurčinu, posle ili počneš da nazivaš idiotima ili se povučeš kao pizda u mišju rupe. Kad te Kurajber iznapušavao pre par meseci, bio si par dana miran kao bubica, posle si sačekao da se govna slegnu i nastavio po starom. Dotle si i bio gotivan, dok te masa nije ispitala.

APDEJT U PRVOM POSTU!!!!!!1

Aha, to, lol, to je bila tema slična ovoj. Svejedno, svoj rečnik usmeren protiv sebe si prihvatio kao pička, tako da je time sve rečeno. Svaki lik koji je pisao na temi je bio prcan i iskulirao to, dok ti na stravično glupu "ponosan" foru i dalje pizdiš.

аха, зајебанција је… океј

јел зајебанција и кад чекаш цео дан да напишем нешто за некога да му то пошаљеш или што си ме друкао кајзену због бана вокасију? много смрдиш јеботе, хтео сам да извршим дератизацију и уклоним те одавде заувек али су ми рекли да је то престрого... да видим како би прошао онај ко би слао поруке зајковој, џонијевој или келтовој женки, и оне имају профиле овде

фекалијо јебена гадиш ми се

Ne znam otkud priča da sam ja izmislio ovaj tekst pa sad pričate da ja svršavam na svoju kreativnost... to je napisao pezos i to i piše u uvodnom postu. Ne znam što će vi ta priča

рече онај што плаче и друка на нету кад му се помене приколица

Jao ćuti ti molim te. Nisam hteo da ulazim u spiku sa tobom na ovoj temi, ali nisi li ti prvi koji kao pičkica reaguje kad mu spomenu Delevru ili beki sličan kurac. Realno, baš si teška sisa Bačje, dosta dugo si mi bio gotivan, ali imaš takav talenat da sam sebe polivaš govnima da je to neverovatno. Pazle, mislim da je debilno ako svako pročita svojim glasom, do jaja gubi poebtu onda. Prove, zajebi Pazla, već dugo se prozivam na glupe načine sa njim, a onda se ispričamo kao ljudi na četu. Dobar je čova, samo zna da bude naporan ponekad. Uopšte se ne drkam ni nakoga zbog ove teme. Ako se sećaš, i meni je to karikiranje bilo do jaja. U međuvremenu je smorilo.

Da Pazle, otvorio sam tad tu temu, ali tada si baš smorio međeda sa retardiranim spamovanjem i namernim forsiranjem stvari koje i ti vidiš da su retardirane. A ono što je bilo baš očajno je što te veliki broj morona shvatio ozbiljno i počeli su da slede taj fazon. I pritom im je zaista bio smešan taj kancerogeni humor.

Ko me je napao čoporativno Prove? Kad bih se potresao zbog komentara mlade nade internet zajednice Kosjerića i Vejvrajdera, jebiga, verovatno bih napusitio sajt posle mesec dana i jednog napravljenog postera. Sve ovo i vidim kao zajebanciju. To što nahranim nekoga govnima ne znači nužno da to zaista i mislim. Više me zanima reakcija na to.

Moguće da je pezos, u tom slučaju izvini, izmešao sam vas.

Jebač, Delevra bi bio razočaran tvojim ponašanjem.

Попушим вам ја свима курац

јел зајебанција и кад чекаш цео дан да напишем нешто за некога да му то пошаљеш или што си ме друкао кајзену због бана вокасију?

http://s29.postimg.org/hmr7wff3r/Capture.png moj pvt kaizenu.

да видим како би прошао онај ко би слао поруке зајковој, џонијевој или келтовој женки, и оне имају профиле овде

o.O?

хтео сам да извршим дератизацију и уклоним те одавде заувек али су ми рекли да је то престрого...

Preživeo bih to, veruj mi, za razliku od tebe koji bi pao u depresiju.

много смрдиш јеботе, хтео сам да извршим дератизацију и уклоним те одавде заувек али су ми рекли да је то престрого...

pazi, ovde samo pokazuješ kolika si pička. Ja lično ne bih banovao nikoga ko mene proziva,.podjebava ili bilo šta. Sigurno. Pičkonski je. Ti si dobio malo internet "moći" i odmah krenuo kao jajara sa idejom da banuješ one koji ti se ne sviđaju. Pa šta god da ti je rekao ili uradio, pederski je.

пиздео сам јер мрзим кад ме неко назове полтроном, поготово они који су заиста такви, то не подносим

ти сад вероватно плачеш са омиљеном плишаном играчком коју ти је смаре поклонио за годишњицу вашег дуплог налога смареме јер те људи товаре због тога што си умислио да си неки курац овде јер си се регистровао пре њих, називаш их смарачима а ти си управо такав, не сећам се да си икад нешто извалио да се људи смеју, само сереш о "озбиљним" стварима и чезнеш да се вукајлија претвори у сајт сану

Smare i ja nikad nismo imali dupli, tj. imao sam svoja dva dupla koja si ti banovao. Neka Smare potvrdi.

A za toliko obitavanje na sajtu, ne mogu verovati da si toliko malo upućen u unutrašnje intrige.

EDIT: Nisam video da je ovo za Remea, ispričavam se.

пиздео сам јер мрзим кад ме неко назове полтроном, поготово они који су заиста такви, то не подносим

vidi, istina nekad boli.

Što se drugog dela sajta, ne, nego plačem što mi smare bišta nije poklonio za godišnjicu :-(

Za treći deo posta, pa pazi, ako je za tebe sanu nivo, nivo na kom se ljudi ne smeju postovima rasnog, onda je to tužno.

Što se četvrtog tiče, forumski humor je prilično neduhovit, zapravo, ne znam je l' se iko i čemu nasmejao ono, zaista u poslednjih ne znam koliko. Koliko se sećam, poslednji put ste se nasmejali kada se rasni "posrao" na strip.

A uglavnom, nekada davno sam pisao definicije što je i poenta sajta, pa pogledaj tamo, možda nađeš nešto što ti je zanimljivo/smešno.

Smare i ja nikad nismo imali dupli, tj. imao sam svoja dva dupla koja si ti banovao. Neka Smare potvrdi.

misli na SmaRemea.

пиздео сам јер мрзим кад ме неко назове полтроном, поготово они који су заиста такви, то не подносим

Mene su prozivali da ližem bulju Agilnom, Smaretu, Pacovu i da l' Kurajberu, posle Komentatorima, pa šta? Sad treba da iznapušavam lika i da dokažem da sam trve madafaka? Tebi da se priključim pa da jebemo BLZ-a?

Nevera je koliki je tvoj rascep ličnosti.