Prijava

fade
fade
Trol tema, znam da niste nigde bili, jer ste svi ištvani.

Шта си то управо рекао за мене, кучко мала? За твоју информацију, завршио сам први у својој класи обуку за ЈСО, и био сам умешан у бројне тајне акције уперене против ОВК, и имам преко 300 потврђених убистава. Обучен сам за герилско ратовање и најбољи сам снајпериста у целој Војсци Србије. Ти си за мене ништа више него још једна мета. Неутралисаћу те са прецизношћу каква никада раније није виђена на планети Земљи, упамти моје јебене речи. Мислиш да можеш тек тако да кењаш људима на интернету? Размисли поново, глупане. Док ти ово куцам контактирам са мојом тајном мрежом шпијуна која се простире на целој територији Србије и управо те лоцирају преко IP адресе, тако да ти је боље да се припремиш за олују, црве бедни. Олују која ће са лица Земље избрисати ту бедну ствар коју називаш својим животом. Јебено си мртав, клинац. Могу те наћи било где, било кад, и убити те на преко седам стотина начина, ако рачунамо само на борбу голим рукама. Али поред тога што сам интензивно увежбан за борбу прса у прса, имам на располагању цео арсенал Специјалне Бригаде, и искористићу га максимално како бих избрисао бедника као што си ти са лица континента, говно једно мало. Да си само могао да знаш какве ће грозне последице по тебе изазвати твој "паметан" коментар, можда би држао тај твој лајави језик за зубима. Али ниси знао, ниси ћутао, и сада ћеш платити цех, идиоте јебени. Кењаћу гнев по теби и удавићеш се у истом. Јебено си мртав, клињо.

ma nema de nisam!

edit: šo ovaj akrobata deluje kao neki ok lik...

vojska je gej ako ne moras u nju ici

Manjača, minus 15, mrtva straža, ja, automatska puška i tarli brlje - neprocjenjivo.

jbt, baš čitam na jednom drugom forumu istu ovakvu temu. bio u nišu, skoro 3 meseca pa onda trandzament, petrovaradin, 5 nedelja, tu polagao za radiotelegrafistu i na kraju paragovo, 12. bataljon specijalnih dejstava, do kraja. bio sam u vojsci od 01.03.2004. do 15.11. iste god.

sad vidim da neki troluju, ja bio ozbiljan

Ууу каква је наша војска била, не затегнеш постељину ујутро пуковник те пошаље у селендру три километра од касарне да донесеш питу. Ми имали трик, нико није затезо постељину, пуковник нас сваки дан слао по питу ми га лагали да нам је испала а поједемо успут лол, он имо три киле након нашег рока, офарбале га будале касније био застава

Благоевћ из Чајнича га звао заставник, будала је био тај Благоевћ хаха не знате га не могу ја то сада ријечима описати, то мораш видјети

лош тенор
Ууу каква је наша војска била

шоми23, малопре
лоло

Vidim, nije to za drugu generaciju gasterbajtera iz Hanofera.
Ili, ajde, mamine i tatine sinove na masteru u Irskoj. sa dobrim izgovorom. A vidiš, trebalo bi da bude. Posebno za takve.

popases mi se kurca akrobato, onako najiskrenije. da se zagrcnes. ti si jedan od onih drkazija koji je generalno zasran u zivotu pa jede govna ako neko imao malo drugaciji put, da je momentalno mamin i tatin sin, misli da ne moze to sopstvenim radom nikad, zato sto si ti debil i ti to ne bi nikad mogao.
najedes se govana.

bio sam u vojsci od 01.03.2004. do 15.11. iste god.

ko da je otišo na more, a ne u vojsku. bolje da je čistio govna u dispanzeru.
celte, nemoj tako odma. svako ima ima svoj put, razumem ja to.
i tako to.

ne znam ko ide na more toliko dugo, malo si se zajebo

Vojska dobro dođe, ali u suštini to je bleja ljudi moji. Malo ustajanje, malo puške, druženje ovo ono. Redovna hrana, spavanje, zdravstveni pregledi. Ja se ugojio tamo ko vepar, a imao kondicije kao konj. Ja ne shvatam ljude koji su se plašili toga ili cvikali od toga, bežali, izmišljali bolesti, bežali preko grane. Zaista ne shvatam takve ljude jebt. Ajde ovaj kelt da kaže čovek otišao preko bla bla, završavao faks, nije hteo da gubi vreme. Ali lik mi komšija ima 2 metra i 10cm, 120 kg mišića i pičkica išao civilno da pere usrane gaće u bolnici 9 meseci. Pa idi ubij se majmune majmunski retardski, to nikad neću moći da shvatim dok sam živ. Degenerik ne zna da repetira pušku jebenu, a zna se dobro na kakvom području živimo i kako smo prolazili kroz istoriju.

Ja lično sam u vojsku išao da bar naučim kako da repetiram tu jebenu pušku, da znam kako da ispalim metak sam sebi u čelo ako dočekam sutra da navali neka horda Albanaca, Muslimana, Hrvata, Mađara, Bugara, Amera ili kojih drugih govana i krene da mi siluje i kolje sve po domaćinstvu, bar to da znam. I da, mislim da je svako je izbegavao vojni rok pička da veća pička ne može da bude.

a sta bi ti pakle, zavrsio faks, dobio odmah stipendiju za doktorat, "e a jel moze to kasnije, ja bi da malo budem patriota pre nego sto zapalim na duze vreme iz zemlje :)?" vojsku bi trebalo ili svi da sluze sa 18 ili niko i kraj price.

slažem se sa paklom ne 100 već 105%

kod draže u vojsci
pozz, dragi

e kelte... bio neki od 18 kad i ja i plakao je nedelju dana... dok ga nisu otpustili. mada je to bila predstava. ipak, hoću da kažem, ljudi sa 18god su nezreli psihički. ja bio sa 24 pa video razliku. velika je od 18 do 22-23-24. treba sa 22-23 ići, možda sa 24-25, ali izuzetno

Sve to ima svoje, i svako ima svoje neke verzije. Tebe Kelte i razumem. Svako ko je na neki način uspeo volim da čujem to mišljenje pa možda je čovek u pravu čim je uspeo jbg. Ali nikad nisam provalio mentalni sklop pojedinaca koji su ovako u životu pravi mangupi a cvikaju od vojske. Pa jel se plaše, jel misle da je to gubljenje vremena, jel cvikaju od oružja, od autoriteta jel im frka da budu odvojeni od kuće, devojke? Ne mogu da provalim koncept nikako, kaže izbegava vojsku, nije mi jasno?? Pa mi kad smo bacali bojevu bombu ja se usro, ali stisneš jaja i baciš. I još me jebe potpukovnik kaže skini osigurač i i gledaj me u oči. I tako 20 sekundi ga gledaj, reko majku ti jebem popustiću onu kašiku otićemo u kurac obojica. I na kraju kaže bacaj. Da ne pričam o drugarstvu tamo, živiš sa nekim non stop, svoje odeljenje, sve zajedno prolazite, znaš sve o svakome. To je iskustvo koje nećeš proći u civilstvu za pet života, a opet lagano sve, nema tu drilova ko u filmu jebt, poluozbiljna zajebavancija.