Prijava

Ja ću verovatno pazariti ,,Lokot i ključ'' drugi, zatim Nojea ako bude novaca, a valjalo bi prekopati gore po galeriji. Prošle godine sam našao Derdevile američke, oriđinal, u sjajnom stanju.

Kakve će biti cene stripova na sajmu? Hoće li biti nekih popusta i slično? Kako je bilo prošlih godina?

Trebalo bi da bude popusta, prošle godine su skoro svi imali.
Dobro je potražiti i polovne stripove, i u halama i na galeriji, ima baš dobrih stvari za smešne pare.

Koliko sam uspeo da nađem na onoj listi izlagača, biće kao i uvek Darkwood, Alan ford i System comics štandovi, a za ostale ne znam. još ako bude tih štandova sa polovnjacima ko što kažeš, ode cela ušteđevina :)
Ako je verovati forumima od prošlih godina, biće puno popusta na kiosk izdanja.

Da, oni su sigurni, plus ima tu izdavača koji su ,,mešoviti'', tj. imaju i knjige i stripove, tipa Čarobna knjiga.
A polovnjaka će biti sigurno, tako da se opraštaj sa ušteđevinom. :)

Videću da obiđem i njihov štand ako bude vremena. E da, Veseli četvrtak takođe ima štand.

Šteta što nisam pri parama, ako skupim 2 do 3 soma u toku sledeće nedelje biće odlično. Al ionako ću uzimati samo kiosk izdanja Dilana, Forda ili tako nešto, dakle ništa ozbiljnije pogotovo jer se nema para, tako da ću dobiti kilu dok dovučem te stripove kući hehe

E'o vam obaveštenje o Darkvudovom popustu za Sajam

http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=26396.0

A Veseli četvrtak daje 30% popusta na sve.

A je l zna neko gde stoje ti sa polovnjacima pošto me zanimaju neki stari DD brojevi?

Imaš ih na više mesta, na galeriji gore imaš brdoooo. Znači uđeš u halu 1, popneš se na gornji prsten i jedan hodnik spaja to i galeriju.

Bio juče i pukao celu ušteđevinu na DD. Imaš jeftine ludense u Darkwoodu (100 din), na svaka 2 dobiješ 1 gratis, specijale i almanahe u AF preko puta za 150, VČ ima za 150 na njihovom štandu i neki brojevi na štandu System comics blizu AF štanda. VČ je uglavnom 100 - 150 din. Stari i polovnjaci DD su gore, od onih Dnevikovih, italijanskih, naših kiosk izdanja, čak i VČ, pa do Slobodne dalmacije (za njih deru i do 500 po stripu).
Toliko su jeftini da razmišljam da obijem neki kiosk pre nego što prođe sajam. Uzeo sam 38 komada za 3900.

Jel neko overio da li ima polovnih, starih Alan Fordova i ako jeste, koliko su?

Bio juče i pukao celu ušteđevinu na DD. Imaš jeftine ludense u Darkwoodu (100 din), na svaka 2 dobiješ 1 gratis, specijale i almanahe u AF preko puta za 150, VČ ima za 150 na njihovom štandu i neki brojevi na štandu System comics blizu AF štanda. VČ je uglavnom 100 - 150 din. Stari i polovnjaci DD su gore, od onih Dnevikovih, italijanskih, naših kiosk izdanja, čak i VČ, pa do Slobodne dalmacije (za njih deru i do 500 po stripu).
Toliko su jeftini da razmišljam da obijem neki kiosk pre nego što prođe sajam. Uzeo sam 38 komada za 3900.

Do jaja ulov! VČ imam sve, a i podosta starih izdanja i Ludensa. Uzimao sam neke knjige i nisam se dugo zadržavao, ako budem opet išao videću još kog Ludensa da pokupim.

Fordova ima, ali ne znam cene.

Ja sam uzeo tri Ludensova Dilana, novi iz VČ i drugi deo Lokota i ključa, manje nego što sam očekivao, al' sam više bio orijentisan na knjige ove godine.

KO MI JE IZBRISAO GOVNO??????????????????????????????

Larry jesi siguran za Attack on Titan...ako je tacno, O D L I C N O! :D

Jesam, provereno :D
Dobro došao nazad Janoshe.

Jel čita ovde neko Nathana Nevera?... Nevera koliko dobro strip izgleda. Jel zna neko da li epizode idu nekim ''tokom'' ili može da se čita odakle god?

Do jaja!

Batman: The Killing Joke [Complete Motion Comic &…: http://youtu.be/hbPaaXGAGkg