Prijava

dvajte ima li u tvom naselju igraona jebem mu misa. odes uplatis 2 sata, i cepas hax boli te kurac.

ma de to, najbolje da trčim u igraonicu u 11 sati uveče da bi igrao heks lolo

mozda radi neka dobra picka

da, i verovatno se loži na profi heksbol igrače

HT Panzer ima važno saopštenje. Usled velikog priliva finansijskih sredstava obezbeđen je novac za izgradnju novog stadiona, tj. haks sobe, na kojem će u buduće nastupati ovaj tim. Stadion je kapaciteta 45 gledalaca, natkriven je i ima undersoil heating. Naziv ovog velepnog objekta je "Park SS divizija".

Dresovi sa imenom "Pakao Juga" i "Miki" prodaju se kao ludi, naročito na azijskom i bliskoistočnom tržištu. Usled velike popularnosti ovog tima među aristokratskim slojevima sastav je dobio nadimak "Buržuji" i upriličen mu je doček kod švedske kraljevske porodice ovog vikenda.

Određena je i himna tima koja će se puštati pred svaki meč, prijateljski ili takmičarski.

https://www.youtube.com/watch?v=2e7OkH5H6-A

PS: Za večitog rivala sudbina nam je odredila Natus Vincere, klub iz siromašnih delova grada. poyy

Edit: Tipa mi smo Čelsi, a tipa natus je Milvol jebeni. I fazon bijete po cevanicama i ne ostajete do kasno u noć kad vas puste u centar Londona, jer mora stoci da se poda, a metro ne ide na jug posle 21h. poyy

Magot, Kapun, Leri?

Ja sam tu, al' ne vidim protivnike.

Nema ni da dođu......

PS: Za večitog rivala sudbina nam je odredila Natus Vincere, klub iz siromašnih delova grada. poyy

Edit: Tipa mi smo Čelsi, a tipa natus je Milvol jebeni. I fazon bijete po cevanicama i ne ostajete do kasno u noć kad vas puste u centar Londona, jer mora stoci da se poda, a metro ne ide na jug posle 21h. poyy

ахахахахах јеси ти видео табелу самопрозвани вечити ривалу децхко?

ахахахахах јеси ти видео табелу самопрозвани вечити ривалу децхко?

Igrali smo previše atraktivan heks i to nam se nije isplatilo, a u novu sezonu ulazimo nikad jači poyyy

Tabela nije nikakvo merilo, već samo odraz trenutne forme.

Inače derbi između Panzera i Natus Vincere u širokim krugovima prozvan je "Ukleti derbi", zbog velikog broja saobraćajnih nesreća koje se tom prilikom dešavaju na periferiji prestonice. Objašnjenja za to su razna, neki kažu da je posredi viša sila, a neko jednostavno problem vidi u bahatoj vožnji navijača Natusa, popularnih "Farmera" koji promenivši volan traktora za upravljač punta često nemajući osećaj gube kontrolu. Navijači Panzera, popularni "Hakeri", retko odlaze na gostovanja po periferiji, jednostavno taj šmek goveda i ajvara obara sa nogu.

Sve u svemu, "Ukleti derbi" jedan je od najvećih haks derbija Vukajlije. Radujemo se novom susretu sa vama što pre. poyy

Derbi nikad nema veze sa tabelom, Stecane dedžgo.

Inače derbi između Panzera i Natus Vincere u širokim krugovima prozvan je "Ukleti derbi", zbog velikog broja saobraćajnih nesreća koje se tom prilikom dešavaju na periferiji prestonice. Objašnjenja za to su razna, neki kažu da je posredi viša sila, a neko jednostavno problem vidi u bahatoj vožnji navijača Natusa, popularnih "Farmera" koji promenivši volan traktora za upravljač punta često nemajući osećaj gube kontrolu. Navijači Panzera, popularni "Hakeri", retko odlaze na gostovanja po periferiji, jednostavno taj šmek goveda i ajvara obara sa nogu.

http://gifsec.com/wp-content/uploads/GIF/2014/03/Nevermind-reaction-gif.gif

Maggot i Capoon jel igrate danas?

Bio sam odsutan jučerašnji dan, a privatno me niko nije kontaktirao. Vidim da mi igramo kvalifikacije sa SŽSKSKKS. Kada mi se Megot javi ja javim vama.

Javi se ti Magotu prvo jebiga, možda on čeka na tebe, a ti čekaš njega, a mi svi čekamo vas.

magot 2 dana nije bio na vuki. mogli bi na fejsu da ga iscimate, samo kad bi dodavao nepoznate ljude jbg