Prijava

Ae napravite žreb, pa da se bar odigraju neke tekme prvog kola. I nek neko skokne do Beča da nađe Magota lolo

Опет сам заборавио...

Dajte neki rok, mogli smo do sada da krenemo sa regularnim delom jebote...

Dajte onda drugog igrača umesto Maggota tj. dodajte im trećeg igrača pa kad neko od njih ne može nek igra neko drugi.

rok je petak u 23 lololo tako reko laki

megot može sutra uveče
al možda ja ne mogu
VIDEĆEMO

01.10.2047-e.......

Maggot i Capoon se još nisu uskladili.....

Heks je prestao da se igra još pre 25 godina.....

Жреб је одрађен, правила жреба и парова су изложена у снимку жреба.
http://www.haxballtube.com/watch/70f9d4627d

1. Квалификант (победник СЖСК - ЈНЦР) - Обилић
2. Панцер - Ран ен ган
3. Војводе - Натус Винцере
4. ФК Катастрофа ФМП - Заклопача Јунајтед

полуфинале чине:

победник 1 вс победник 2
победник 3 вс победник 4

Мечеви првом кола могу да се почну са играњем, сем Обилића, који чека тог моћног квалификанта.

JUJUJU kakav derbi u prvoj fazi.

ok al opet ti si mogao da zrebas na random jedno 17 puta dok nisi dobio kvalifikanta npr. ono sto ne pozoves i nas na zreb ne vidim frku

Matori, izvukao je sžsk vrlo verovatno, tim koji nisu uspeli da pobede u ligi, ne seri jebemumater, da l' misliš da mu se jebe da namešta sebi nekog lakog rivala kad su ubedljivo najbolji na vukajliji, i ne samo tu.

pa mogao je da kaze e ajde ja cu da odem da zrebam pa ovi kad dodju bla bla bla ne ovako.

i mislim, bas slucajno mi i dzanki a posle protiv dzankija ne moze pre finala

isto, predlagao sam druga pravila za kvalifikacije, ono tipa nije ni procitao, jebem mu mater valjda svi ucestvujemo u igri, ne kapiram.

A jes, boli ga kurac.
Nema ni veze, izbacićemo ih Roso i ja, tako da je kul.

Хаха, брате, последње што ми је било на памети је да наместим овај жреб. Видим да се људима овде игра, па реко ајде да убрзам. Што се мене тиче, можемо да одрадимо и нови са сведоцима, ал то би сад било мало труло..

ne znam sta je tebi bilo na pameti, evo ja sam tu, zrebaj ponovo. pravi sobu, ja cu da se potpisem kao kvalifikant i ulazim

'ajde bre ne seri više, šta se ti jedini tu drkaš nešto i smeta ti u pičku materinu. To što je za tebe džanki pojam haksa je tvoj problem, ne budi iritantan toliko u pičku materinu.
Prošlu ligu si usrao svojim otkazivanjem posle prve partije, sad opet jedeš neka govna. To je igra, opusti se malo, nema potrebe za skidanjem dresova.

Што квалификант, буди Војвода, репрезентуј. Иначе, ако ми и остали не верују онда ћемо поново да жребамо. И да уђу бар 5 људи одавде.

I ti laki, ako si budala - žrebaj opet. Koga boli kurac jebeno, ako hoće da igra i da ne sere - super, ako neće - neka otkaže, naći ćemo drugog, kao i prošli put, vidiš da je dasa nešto preopterećen pa se ovde iživljava.

cekaj ostali ne moraju da se oglase da li da se zreba sad odmah ili kad se odigra ali moraju da se oglase da li ponovo da se zreba? :D